Šta je novo?

Vizuelni identitet Beograda kroz urbani mobilijar

dsc04671.jpg
 
Svaki put iznova kada kročim na Trg republike biva mi sve lošije. Večeras sam samo coktao dok sam prelazio duž njega, skoro da sam dobio želju da pobodem zastavu posred jer mi je sve delovalo kao površina Meseca. Ako se uskoro nešto ne poradi na parternom uređenju CENTRALNOG beogradskog trga, stvarno ću da se rastavim na atome. Ono je ZAISTA sramota. (Znam, znam, postoje i preča posla u ovoj našoj državi, ali - ipak...)

Što se kioska tiče, nisam obratio pažnju uživo, ali ovako na slici deluje moderno. Što se za ovaj "Moj KIOSK" logo nikako ne može reći. Izgleda KRI-MI-NA-LNO!!! Mislim da bi dete bez ikakvog osećaja za crtanje to bolje izvelo. Majko mila, kakva "krasota".
 
slozio bih se, i dodao da je kriminalna i lokacija koska.
 
U odnosu na prethodni, ovaj kiosk uopšte ne izgleda loše uživo na ovoj lokaciji. Višak je još jedan srebrni, jedan od onih šestougaonih, koji je ostavljen pored. Ne znam zašto su dozvolili dva kioska, jedan pored drugog.
 
Konačno kiosk dostojan centra grada. Ono što i dalje smeta je što nijedan projektant kioska ne razmišlja o integraciji frižidera. Mada bi to i grad mogao da propiše kao obavezu.
 
Ima itegrisan friyider ali su alavi sada svi novi modeli inmaju integrisan jedan ,a neki cak 2 frizidera.Inace pogledajte kratere okolo kao na mjesecu
vozdovac kod muzeja mij
dsc02986.jpg

u dusanovoj
dsc04203.jpg
 
Kiosci zatvoreni zbog struje »

14. Januar. 2014 | (16:50 -> 19:22), Izvor : Studio B, Komentari: 0

Tri kioska na opštini Novi Beograd, na stajalištu kod Hajata, Sava centra i novog Merkatora više od godinu dana ne rade.

Gledaoci reporteri, koji su nam ukazali na taj problem, kažu da ti kiosci predstavljaju pravo ruglo i da služe za lepljenje plakata, grafite i ostavljanje otpada.
U opštini Novi Beograd kažu da su kiosci legalno postavljeni i da zakupci izmiruju sve takse, ali da ne rade jer nemaju struje. Zakupci čekaju da im Elektrodistribucija priključi struju.
kiosci-greb14012014.jpg

http://www.studiob.rs/info/vest.php?id= ... ja=Beograd

Ko je ovdje lud ,ovi im nisu prikljucili struju , a obi redovno placaju yakupninu iako nemogu da rade :?: :!: :twisted:
 
Loodo burazeru...samo jos fali luna park na trgu...
 
Vrh