Šta je novo?

Vidikovci Beograda

Dule u novoj akciji sa svojim zmajem na dva točka u obilasku novog vidikovca.

Avala (moje su nebo vezali žicom)
16fed44bd78dfc0a6e04dbae9a3e2ae2.jpg


I Banjica
2420aa1c66f7c941a84c9e3523faea54.jpg


Poslato sa telefona
 
U pitanju su soliteri na Julinom brdu. Vozd neka potvrdi kada je napravljena fotografija da ne nagadjam :)
 
Zatarabljivanje vidika na Savu i Nbg sa vidikovca Teraziske terase :(
 
Znaci ksenija jos nije kupila novu gajbu u zgradi sa liftom
 
Dišo, ti bi sve da znaš o meni a ćutiš ko zaliven o sebi. Nekada pomislim da imaš 30 godina a nekada čitavih 70. Ne zameri, sve godine su za poštovanje, to je moj pogled na ljude za razliku od nekih žutokljunaca koji zaboravljaju da će im umesto nausnica za koju godinu rasti brčići, pa brkovi, pa pivski stomaci i tako dalje...

Uvek ću moći da se švrćkam na relaciji BB-MUNZE. Toliko.
 
Idi u munze izdaj tu gajbu na bb neka neko drugi nabija kondiciju
 
Ako se sve bude odvijalo po planu, najinteresantnija novina naći će se na lokaciji ispred Ulice Pere Ćetkovića, gde bi u okviru regulacije svoje mesto trebalo da nađe zona panoramskog punkta jer se, prema navodima nacrta, sa te pozicije ostvaruje izuzetna ekspozicija na prostor od zemunskog Gardoša, preko vodne površine Dunava do ravnice Pančevačkog i Višnjičkog rita.

Širina vidikovca biće četiri, a dužina 40 metara, prostor će biti ograđen i opremljen klupama i svetiljkama, dodaje se u dokumentima.


:arrow: https://www.blic.rs/vesti/beograd/beogr ... ji/h603dj1
 
Mislim da je Beogradu NEOPHODNA replika Ajfelovog tornja, ni manje ni više istog gabarita jer, šta je sila gvožđurije u odnosu na Bogoljuba na vodi. Ništa prostije, zabodu čelične noge u zemlju, zašrafe gvožđuriju i ni jedna reka mu ne može ništa, stabilna i reprezentativna građevina. I... bato eto nama najboljeg vidikovca a i ceo svet bi brujao o nama.
Ipak, Ajfel je Ajfel, a Bogoljub je samo živ i zdrav.
1089422333.gif
 
Vrh