Šta je novo?

Višnjička ulica

Zezeljko

Advanced
Učlanjen(a)
05.06.2012.
Poruke
2.181
Pohvaljen
5.083
Posto su sada u Visnjickoj ulice rade veliki radovi voleo bih da vidim nekoliko slika
 
Koji veliki radovi pancevac ima svoju temu interceptor svoju tako da nevidim povod za ovom temom
 
Primetio sam da su u Višnjičkoj ulici, u delu od Tri bika pa možda do Big fashion-a, na središnjem ostrvu između auto traka, na više pozicija vršili ovih dana istražno bušenje, tj. vađena su jezgra tla. Da li neko ima info o čemu se radi? U tom delu je širina tog ostrva možda 7-8m čak...
 
Stvarno bi mogli da prošire taj bulevar.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=806015#p806015:1pwu5av5 je napisao(la):
AndUp » Uto Dec 22, 2020 5:32 pm[/url]":1pwu5av5]Stvarno bi mogli da prošire taj bulevar.


Sent from my iPhone using Tapatalk
To bi bilo odlično. Znam da je bila neka priča o tramvaju kroz sredinu, ne znam da li je to još aktuelno, mada je meni mnigo bolja opcija dve dodatne traje, po jedna u oba smera, jer mesta ima.
 
Sredina je rezervisama za tramvaj ...
 
direktor":2k2vz2cy je napisao(la):
Sredina je rezervisama za tramvaj ...
Pa ako tuda bude išao metro nema potrebe za tramvajem


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=806043#p806043:4dbfnnf1 je napisao(la):
astrodule » Uto Dec 22, 2020 6:50 pm[/url]":4dbfnnf1]Možda pripremaju podlogu za bilborde
Pa ne znam, tu već ima more bilborda. Na nekim mestima su bušili na 2-3m od postojećih bilborda. Zar je potrebno jezgrovanje, odnosno taj stepen istraživanja, za postavljanje bilborda?
 
Ako su mašine sa dugačkim bušilicama, može da bude neko ispitivanje za Metro.
 
Tu negde je i interceptor za otpadnu vodu prekinut. Ko zna šta je razlog bušenja
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=806434#p806434:t5cw3coa je napisao(la):
vucko » Sre Dec 23, 2020 4:37 pm[/url]":t5cw3coa]Tu negde je i interceptor za otpadnu vodu prekinut. Ko zna šta je razlog bušenja
Kad razmislim, mislim da je solecar u pravu. Najlogičnije je da je metro u pitanju, jer su ovo duboki istražni radovi.
 
Odbijam da poverujem da zaista rade nešto zbog metroa. Jedino što mi ima logike je da je nešto oko interceptora, budući da je on stao negde pre Vojvode Micka, a ispituje se baš nakon te raskrsnice, pa sve do Vuka Vrčevića.

Imali su i onaj suludi predlog za biciklističku stazu po sred ostrva, mada ne verujem da bi zbog toga vadili uzorke tla.

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Вишњичка данас. Не знам шта се копа.
 

Prilozi

  • 1629391330096.jpg
    1629391330096.jpg
    375,8 KB · Pregleda: 3.276
Jel ima neko proverenu info šta se kopa?
Inače, devojče sa metrom :laugh:
 
Ima na sajtu sekretarijata za saobraćaj samo informacija da radove izvodi Elektromreža Srbije.

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=873518#p873518:ynpv44sk je napisao(la):
Zezeljko » Sub Avg 21, 2021 9:11 pm[/url]":ynpv44sk]Ima na sajtu sekretarijata za saobraćaj samo informacija da radove izvodi Elektromreža Srbije.

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
Zna li se do kada će trajati ovi radovi?
Ozbiljnu gužvu prouzrokuju u popodnevnom špicu...
 
Nije mi jasno zašto su ostavili parking mesta ispred Biga? Pored dve velike garaže Biga, i otvorenog parkinga ispred Big Fashion Parka, niko se nije setio da skloni parking duž ulice i proširi zelenilo.

Redovno se pravi gužva u tom potezu, zato što gospodu mrzi da ulazi u garažu u kojoj je parkiranje BESPLATNO, pa onda traže parking tu ispred ili zato što neki mozak stane uz parkirana kola i blokira pola trake.

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Ovo je tabla koja je postavljena kod stare okretnice. 110KV? Šta prolazi tuda onda?
 

Prilozi

  • 20211004_153744.jpg
    20211004_153744.jpg
    520,9 KB · Pregleda: 880
Киловолти а не киловати. ТС Београд 6 би требала да је у Хиландарској улици.
 
Jel to oni planiraju da raskopaju i Marijane Gregoran koja je maltene prošle godine sređena kompletno?

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Vrh