Šta je novo?

Trotoari

Да се неки кадрови уграде у неке нове непотребне фирме. Али није то ништа у односу на ЈКП "Београдски парк" и ЈКП "Београдски метро". Надај се одговору Путева Београда, и ја ћу им написати допис за тај тротоар ових дана.
 
ЈКП Београд пут је као извођач, и ради по налогу, оператива.
ЈП путеви Београда је управљач и он издаје налоге да се неки пут поправи.
 
Ево одговора:



Дакле ово није посао за Београд пут него за Путеве Београд (који ниси одговорили)

И каква је ово за********* са два "иста а нису иста" јавна предузећа?
Putevi beograda su upravljač i daju naloge
Beograd putu koji je operativa
Inace putevi beograda dali su nalog aprila meseca 2023 da se zakrpi trotoar u bka dan danas nije uradjeno
 
Одговорише коначно

Odgovor na dopis.jpg


"Потребно је обратити се извођачу"

Ма нећеш га мајци! Сад ће добити лекцију о надлежностима, марва нерадничка!
 
Одговорише коначно

Pogledajte prilog 191224

"Потребно је обратити се извођачу"

Ма нећеш га мајци! Сад ће добити лекцију о надлежностима, марва нерадничка!
Асфалтирали су коначно рупе. Наравно, нису у зони захвата одрадили хоризонталну сигнализацију. Добиће опет мејл и за то.
 
Šteta što umesto asfalta nisu odradili kockom, može i behatonom, sa nekom zanimljivom šarom značajno bi ulepšalo i onako sivu ulicu.
 
Da li si prijavljivao? Ja sam par puta u prethodnih nekoliko meseci i rezultat je kao što se može videti na fotografijama.
 
Конкретно ово оштећење нисам пријављивао, али многа друга оштећења на разноразним тротоарима јесам и та оштећења и даље нису поправљена.
 
Јесте, између аутобуске станице код аутопута и блока 39.
 
Два и по месеца након пријава ова оштећења и даље нису поправљена. Пре тога сам пријављивао неколико десетина пута у последњих годину дана, а у току фебруара и марта сам пријављивао ово и преко мејла и и даље није поправљено:
 
Ископан део тротоара на почетку Вртларске у Земуну после раскрснице са Ивићевом:
IMG_20240424_232258.jpg

Тротоар око Хале спортова на НБГ у одличном стању ( иначе, уз халу стоји гомила плоча које чекају да их неко посложи, али вероватноћа да се оне искористе да се санира тротоар је иста као вероватноћа да се закрпи она рупа на шеталишту код Карађорђеве испод Бранковог моста):
IMG_20240424_223137.jpg
 
Vrh