Šta je novo?

Tri Nove - Zemun

Pozdrav svima, juče ujutru smo supruga i ja prolazili pored kompleksa i baš smo oboje prokomentarisali kako je lepo ispalo. Pratim temu već neko vreme pa sam samo hteo da podelim fotografiju s vama
a862ff80cfd0d057309693d30c475571.jpg


Sent from my Pixel 5 using Tapatalk
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=863315#p863315:7bto4bvn je napisao(la):
milos.tomic » Pet Jul 09, 2021 11:43 am[/url]":7bto4bvn]
makimaja":7bto4bvn je napisao(la):
Da li je dobijena upotrebna dozvola i da li je banka skinula hipoteku?
Ne. Rok za upotrebnu je kraj 2022. mislim.
Za bankarsku hipoteku ne znam.
Hvala! U Merinu kazu da su vec vratili kredit banci i da je banka skinula hipoteku pa sam htela sa proverim tu informaciju…
 
Da li neko mozda ima preporuku za vrtic i osnovnu skolu? Rade Koncara je najbliza skola, ali ne znam kakve ocene ima. Sto se tice vrtica da li neko ima iskustva sa ,,Malim istrazivacima” ili vrticem ,,Zvoncica”?
 
Evo par slika za podeliti. Ove slike opisuju zargonski izraz ''Drzi bure vodu dok majstori odu'' sto se pokazao tacnim na ovom primeru. Garaze, iako predate jos pre dva meseca, izgledaju vec 10 godna stare sa puno barica i fleka po zidovima. Posle prve ozbiljnije kise, neprikosloveni projektaniti su probali da rese problem komplikovanom tehnikom ''zamazivanja''. Druga kisa je vec nanela ozbiljan udarac investitoru, prava zagonetka, problem koj bi i najbolje naucnike bacio na kolena. Resenje problema je u toku, uzorci su uzeti i odneti u labaratoriju, zasejan je problem i resava se pod kontrolisanim uslovima. Verujem da ce naci inovativno resenje kao i prosli put, resenje koji bi i sam prorok Mojsije (covek koj je razdvojio vodu na dva dela i napravio put) pozavideo. Na stanarima je ostalo da se pomole pa mozda se voda razdvoji i suv put ukaze :D
 

Prilozi

  • 2.jpg
    2.jpg
    42,1 KB · Pregleda: 6.606
  • 3.jpg
    3.jpg
    100,2 KB · Pregleda: 6.565
  • 4.jpg
    4.jpg
    91,2 KB · Pregleda: 6.555
  • 5.jpg
    5.jpg
    188,9 KB · Pregleda: 6.571
  • 6.jpg
    6.jpg
    172 KB · Pregleda: 6.549
  • 7.jpg
    7.jpg
    147,7 KB · Pregleda: 6.568
  • 1.jpg
    1.jpg
    45,3 KB · Pregleda: 6.606
Tu blizu stanujem u kuci sa dvoristem, ovo nasrlje lepo spolja uzgleda, cudi me da.je prokislo posle ove kise, nadam se da su stanovi ok. Problem su i saobracajnice ka gradu ali ok, infrastruktura je generalni problem svuda.
 
Elon":2sk2papu je napisao(la):
Evo par slika za podeliti. Ove slike opisuju zargonski izraz ''Drzi bure vodu dok majstori odu'' sto se pokazao tacnim na ovom primeru. Garaze, iako predate jos pre dva meseca, izgledaju vec 10 godna stare sa puno barica i fleka po zidovima. Posle prve ozbiljnije kise, neprikosloveni projektaniti su probali da rese problem komplikovanom tehnikom ''zamazivanja''. Druga kisa je vec nanela ozbiljan udarac investitoru, prava zagonetka, problem koj bi i najbolje naucnike bacio na kolena. Resenje problema je u toku, uzorci su uzeti i odneti u labaratoriju, zasejan je problem i resava se pod kontrolisanim uslovima. Verujem da ce naci inovativno resenje kao i prosli put, resenje koji bi i sam prorok Mojsije (covek koj je razdvojio vodu na dva dela i napravio put) pozavideo. Na stanarima je ostalo da se pomole pa mozda se voda razdvoji i suv put ukaze :D
Koja novogradnja u Bg nije imala problema sa garazama. Stvarno lose izgleda
 
Pozdrav svima, posto ste se skoro useljavali, da li mozda imate neke preporuke za stolare ili mozda pokude koga da obilazim u sirokom luku? Mozete mi poslati privatnu poruku, Hvala svima unapred koji se jave! :)
 
Zna li se, ima li jos stanova u prodaji, i koja je cena trenutna ?
 
I ovde kao i u mnogim ulicama u Zemunu se zauzima traka parkiranim vozilima. A ne postoji drugi ulaz/izlaz iz naselja osim te interne saobracajnice. Nije mi jasno ali problem deluje neresivo. Slicno kao u Zemunskim kapijama.

Sent from my SM-A528B using Tapatalk
 
Zna li se, ima li jos stanova u prodaji, i koja je cena trenutna ?
Stanova nije bilo u prodaji jos pre godinu dana kada jos nije ni bilo useljeno.

Ljudi na ovoj temi ubili 15 strana na diskusiju oko srafova koji drže stakla na terasama a kad su se uselili samo muk i niko da podeli slike i utiske kako izgleda život u ovom kompleksu.

Ali bukvalno :) Procitao sam celu temu posto sam rezervisao stan u sledecem projektu investitora i neverovatno je kako je sva diskusija stala odmah posle useljenja. Ono sto malo zabrinjava je sto upotrebne dozvole jos nema ni u najavi, ni Gornji Grad koji je zavrsen jos pre ovoga je nije dobio.
 
Stanova nije bilo u prodaji jos pre godinu dana kada jos nije ni bilo useljeno.



Ali bukvalno :) Procitao sam celu temu posto sam rezervisao stan u sledecem projektu investitora i neverovatno je kako je sva diskusija stala odmah posle useljenja. Ono sto malo zabrinjava je sto upotrebne dozvole jos nema ni u najavi, ni Gornji Grad koji je zavrsen jos pre ovoga je nije dobio.

@Defke
Ćao, zanima me da li si rezervisao stan u Residence 7+?
Supruga i ja razmatramo ovu stamebnu opciju, pa pokušavamo da dođemo do što više informacija. Nisam našao da je ova tema aktivna na forumu, sem bazičnih informacija.
Hvala i pozdrav.
 
@Defke
Ćao, zanima me da li si rezervisao stan u Residence 7+?
Supruga i ja razmatramo ovu stamebnu opciju, pa pokušavamo da dođemo do što više informacija. Nisam našao da je ova tema aktivna na forumu, sem bazičnih informacija.
Hvala i pozdrav.
Jesam, pisi mi u DM ako te zanimaju dodatne informacije (mada ih nemam za sad puno), nadam se da cemo uskoro dobiti i temu za taj projekat.
 
Cao, da li je tema jos aktivna? Imam ponudu da kupim stan u Tri nove. Da li se zna sta ce biti u lokalu koji je trenutno prazan i zasto jos nije useljen?
 
Biće verovatno proširenje vrtića , neko je tako pre par meseci preneo u grupi.
 
Zdravo svim trinovcima. Imao bih jedno pitanje, ako bi ste bili ljubazni da odgovorite, bilo bi mi korisno.

Da li čujete tuširanje i upotrebu vode u toaletu komšije ili ukućana? Iliti, kako ste zadovoljni zvučnom izolacijom vodovodnih cevi u kupatilu?
 
Najbolja reklama za neki kompleks je kada komentari zamru posle useljenja... kada se raspišu, znaš da je problema hrpa
 
Vrh