Šta je novo?

Tri Nove - Zemun

milos.tomic":3quo2ptt je napisao(la):
Objekat 1 lepo napreduje. Na objektu 2 I vili je napredak trenutno slabije vidljiv, ali ima majstora i radi se.

U donjem delu slike objekta 1 se vidi da su čak isprobali "cigle" na fasadi u prizemlju.


Sent from my MI 9 using Tapatalk

Bogme i vise nego isprobali, u lameli 1 postavljaju uveliko.

Bice to sve dobro, i po planu:)

1a6a81065901da4aa26aa9244b0e54cd.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Uh, pa to bi bilo super. Ja se kao setovala na jun, pa im dala prostora da kasne i kao u najgorem slučaju septembar. Super, super :)
 
Nisam zdrzala i obisla sam zgradu ,upravo... Samo je moja roletna kriva salim se malo. bas lepo napreduje, i mnogo lepe te cigle i ...joj leptirici u stomaku rade.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Buduće komšije dobro veče.
Ja sam danas obišao gradište, a dobio sam i neke informacije za koje se nadam da će biti tačne. Radovi i dalje napreduju pre planiranih rokova. Bilo je bojaznosti, da će zbog trenutne situacije, da kasne isporuke pojedinih materijala od inodobavljača, kao recimo keramike iz Italije, ali je na kraju sve prošlo kao je i planirano.
Očekuju završetak radova čak do kraja godine, a planirano je priključivanje čitavog kompleksa na instalacije ( elektro, vodovod, kanalizacija...) za januar mesec.
Što se tiče napretka radova unutra, sada kreće faza postavljanja parketa. Ove informacije su vezane za prvu zgradu i za prvi sprat. Stanovi su okrečeni, urađena je keramika, postavljene su klime i radijatori.
 
Da li neko zna kada se vrši povraćaj PDV-a u slučaku da je prvi stan u pitanju, hvala unapred

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
 
Definitivno posle placanja istog:) salu na stranu . Najbolje zvati poresku pa pitati.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Prvo mora da se plati celokupna cena.
Posle se podnosi zahtev poreskoj upravi za povracaj.

Uz zahtev ide:

Izvod iz drzavljanstva, izvod iz MKR, Uverenje o kretanju prebivalista iz Mup, Uverenje lokalne poreske da nije zaduzen porezom na imovinu, kopija ugovora, licna karta iscitana.

I kad sve to predas čekas i čekas


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ne bih da mračim i slutim, ali treba sačekati da vidimo da li će povraćaj PDV još uvek biti na snazi i u kom obliku kada dođemo do toga.
Činjenica je da država mora da stimuliše potrošnju da bi se izašlo iz krize, ali isto tako je činjenica da državi treba para, jer je kasa prazna.

Sent from my MI 9 using Tapatalk
 
Zna li neko, da li ima jos slobodnih trosobnih stanova i garaznih mesta?

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Cuti ne baksuziraj meni je to isto palo na pamet, nadam se da necemo biti te "srece"

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
tlazar":tniwl6z3 je napisao(la):
Zna li neko, da li ima jos slobodnih trosobnih stanova i garaznih mesta?

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
Klackalica ima a ima i neki trosoban u prizemlju juzna strana valjda


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
milos.tomic":20imbx89 je napisao(la):
Ne bih da mračim i slutim, ali treba sačekati da vidimo da li će povraćaj PDV još uvek biti na snazi i u kom obliku kada dođemo do toga.
Činjenica je da država mora da stimuliše potrošnju da bi se izašlo iz krize, ali isto tako je činjenica da državi treba para, jer je kasa prazna.

Sent from my MI 9 using Tapatalk
Nije to tako jednostavno
Ukidanje toga bi potpuno izmenilo trziste i izgradnje i prodaje i potraznje.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Vidim da je objekat 1 bas aktivan, jel ima komsija objekat 2, lamela 1? :)

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
milos.tomic":3d6df6jz je napisao(la):
Ne bih da mračim i slutim, ali treba sačekati da vidimo da li će povraćaj PDV još uvek biti na snazi i u kom obliku kada dođemo do toga.
Činjenica je da država mora da stimuliše potrošnju da bi se izašlo iz krize, ali isto tako je činjenica da državi treba para, jer je kasa prazna.

Sent from my MI 9 using Tapatalk
Ne verujem da ce to da se desi, citali smo ovih prethodnih nedelja da se razmislja i o tome da se PDV vraca na 60 kvadrata umesto na 40. Nema mi logike da ukadiju povrat, to bi sigurno usporilo stanogradnju.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
 
dalibor":1soh4wi8 je napisao(la):
Vidim da je objekat 1 bas aktivan, jel ima komsija objekat 2, lamela 1? :)

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
Objekat 2, lamela 2

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
 
nebojsa83":17w07yyy je napisao(la):
milos.tomic":17w07yyy je napisao(la):
Ne bih da mračim i slutim, ali treba sačekati da vidimo da li će povraćaj PDV još uvek biti na snazi i u kom obliku kada dođemo do toga.
Činjenica je da država mora da stimuliše potrošnju da bi se izašlo iz krize, ali isto tako je činjenica da državi treba para, jer je kasa prazna.

Sent from my MI 9 using Tapatalk
Ne verujem da ce to da se desi, citali smo ovih prethodnih nedelja da se razmislja i o tome da se PDV vraca na 60 kvadrata umesto na 40. Nema mi logike da ukadiju povrat, to bi sigurno usporilo stanogradnju.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
Slažem se da nema logike i svi se nadamo da do toga neće doći. Nažalost, onaj ko odlučuje se ne rukovodi logikom, to je valjda jasno.
Očekujem da će ova kriza pogoditi zemlju žestoko i da će biti besmislenih očajničkih poteza, ali se nadam da grešim.

Sent from my MI 9 using Tapatalk
 
Ja mislim da sve isto napreduje

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=758008#p758008:3l5z1xew je napisao(la):
dalibor » Sub Jul 18, 2020 10:04 pm[/url]":3l5z1xew]Vidim da je objekat 1 bas aktivan, jel ima komsija objekat 2, lamela 1? :)

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
Mi smo objekat 2, lamela 1 :D .
Sve to sa useljenjem pocetkom 2021 zvuci sjajno, nadam se da cemo svi biti u stanovima u Martu, kojom brzinom rade sva je prilika i ranije :D . Nadao da cemo izbjeci buku izgradnje kompleksa na lokaciji kasarne, mada posto su oni pomjerili pocetak radova za Avgust, a od toga kako mi se cini nema nista, sva je prilika da cemo se nagledati i naslusati mehanizacije. No dobro, proci ce i to. :D
 
Iwana":1noelhyf je napisao(la):
Imam utisak da objekat 2 najsporije napreduje? Vi?
Mrtva trka sa vilom :) Meni su tek pre par nedelja stavili stolariju (treci sprat, lamela 1)

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
dalibor":22u9ccc9 je napisao(la):
Iwana":22u9ccc9 je napisao(la):
Imam utisak da objekat 2 najsporije napreduje? Vi?
Mrtva trka sa vilom :) Meni su tek pre par nedelja stavili stolariju (treci sprat, lamela 1)

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
Kod mene stagnira sve bar 3 nedelje, nema ni stolarije. Objekat 2, lamela 3, treći sprat.
Nije da se žalim, samo konstatujem. :D
Sve će doći na red uskoro.

Sent from my MI 9 using Tapatalk
 
nebojsa83":3jyag3wr je napisao(la):
dalibor":3jyag3wr je napisao(la):
Vidim da je objekat 1 bas aktivan, jel ima komsija objekat 2, lamela 1? :)

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
Objekat 2, lamela 2

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
Objekat 2, lamela 2, treci sprat :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Vrh