Šta je novo?

Tošin bunar: proširenje i rekonstrukcija ulice

Kako mi se svidja brzina izvodjenja radova...lete ljudi...2ned...sigurno mozda i vise...malo jaci vikend da se roka...moze da se uradi...ali koga briga za guzve i sve...do kraja god nece zavrsiti i iscrtati te nove trake,da kazem 3+3...i kraj god je diskutabilan...kapiram da se radi dok je saobracaj u toku ali danima se desava da se nista ne radi...kod Eko pumpe,na stanici,danima stoji beton...ili sad i jedan sloj asfalta...tuga...
 
Kako mi se svidja brzina izvodjenja radova...lete ljudi...2ned...sigurno mozda i vise...malo jaci vikend da se roka...moze da se uradi...ali koga briga za guzve i sve...do kraja god nece zavrsiti i iscrtati te nove trake,da kazem 3+3...i kraj god je diskutabilan...kapiram da se radi dok je saobracaj u toku ali danima se desava da se nista ne radi...kod Eko pumpe,na stanici,danima stoji beton...ili sad i jedan sloj asfalta...tuga...
Znas kako Dane, sve si ti u pravu, ali ja pogledam Bul. Patrijaha Pavla ili podvoznjak u Bulevaru umetnosti pa pomislim - moze i gore, samo nek se radi :ROFLMAO: :ROFLMAO: :grand:
 
Znas kako Dane, sve si ti u pravu, ali ja pogledam Bul. Patrijaha Pavla ili podvoznjak u Bulevaru umetnosti pa moze i gore, samo nek se radi :ROFLMAO: :ROFLMAO: :grand:
SLazem se da ima mng gore...sve je tuga jedna velika...nisu svesni koliko bi prodisao taj deo grada sa zavrsenim Bul. Patrijarha Pavla kao i probijem Bul.Umetnosti...to je sve sad i zaustavljeno ja mislim jer nema skupstine,nema takoreci legalne vlasti za te vece projekte...
 
SLazem se da ima mng gore...sve je tuga jedna velika...nisu svesni koliko bi prodisao taj deo grada sa zavrsenim Bul. Patrijarha Pavla kao i probijem Bul.Umetnosti...to je sve sad i zaustavljeno ja mislim jer nema skupstine,nema takoreci legalne vlasti za te vece projekte...
nemam nam druge osim da na sledecim izborima glasamo za gradonacelinka nekoga ko zivi u starom kosutnjaku ili u belivilu, da ako se tako pokrene nesto.
Vidi kako nam je Bezanija procvetala, 2x dnevno vidjam onog cistka ulica (ono kamionce), doduse uvek u spicu, ali ko te pita samo neka vozi i nek cisti bezaniju, a da ne pominjem prosirenja, rekonstrukcije, parkinge, rasvetu, pa cak i nove sadnice, ima pokojni zeks sledeci kapitol hill da napravi na Vodovodu
 
23.4.2024.

20240423_135739.jpg
20240423_135736.jpg
 
Kako mi se svidja brzina izvodjenja radova...lete ljudi...2ned...sigurno mozda i vise...malo jaci vikend da se roka...moze da se uradi...ali koga briga za guzve i sve...do kraja god nece zavrsiti i iscrtati te nove trake,da kazem 3+3...i kraj god je diskutabilan...kapiram da se radi dok je saobracaj u toku ali danima se desava da se nista ne radi...kod Eko pumpe,na stanici,danima stoji beton...ili sad i jedan sloj asfalta...tuga...
A cime se ti bavis i koliko si ti uspesan u tvom poslu? Sta tebi smeta sto danima stoji beton na stanici kod eko pumpe... Prodjes kolima sa zastojom od 1min verovatno napusavas radnike i sviras im.. Ja svaki dan prodjem tu 10puta i sa autom i sa kerom i ne vidim nesto nelogično... Ljudi najnormalnija rade svoj posao da niko ne oseti guzvi i cimanje
.... Moje zadržavanje na tom delu u najvecoj guzvi je bilo 1min...
 
Meni kao nekom poznavaocu ovakvih radova svi ovi radovi idu u najboljem redu, ne oseca se guzva ,mali zastoj i to je to... Ovo nije neka ledina pa navali sa masinama na kolicine, tu ima ogroman broj bitnih instalacija koje se prosirenjem ulice moraju izmestiti verovatno i to sigurno usporava radove. S druge strane verovatno ljudi imaju i u drugim delovima grada da rade nece tu cekati sa masinama i dezurati... Beograd pocinje od Lazarevca, Mladenovca, Sopota pa sve do Batajnica. Kada se sve ovo zavrsi meni ce ovo sve izgledati super (mada sigurno nece biti dovoljno pogotovo ako se pusti Bas stanica pa nagrnu autobusi iz Srbije) NADAM SE DA CE RADITI SVE OVO DO STUDENJAKA LJUDI NA GRADILISTU KAZU DA IMAJU PROJEKAT DO N. DOBROVICA. Za nas u ovom kraju kako ide gradnja zgrada jedini je spas da se prosiri je JURIJA GAGARINA da tamo ode malo saobracaj. 😛
 
A cime se ti bavis i koliko si ti uspesan u tvom poslu? Sta tebi smeta sto danima stoji beton na stanici kod eko pumpe... Prodjes kolima sa zastojom od 1min verovatno napusavas radnike i sviras im.. Ja svaki dan prodjem tu 10puta i sa autom i sa kerom i ne vidim nesto nelogično... Ljudi najnormalnija rade svoj posao da niko ne oseti guzvi i cimanje
.... Moje zadržavanje na tom delu u najvecoj guzvi je bilo 1min...
Nije ovo forum za odlucivanje kome sta smeta i koje i gde koliko uspesan...doduse udje neki BOT...realno gledam na sve sto se radi...ako si pratio prethodne govornike, jasno je napisano da nema dovoljno radnika tj nece mladji ni da rade...kako ti znas kako sam ja prosao i cime sam prosao tu? klasican BOT...znaci ti si sa kerom isao preko svezeg betona i istetovirao ga???super
 
Meni kao nekom poznavaocu ovakvih radova svi ovi radovi idu u najboljem redu, ne oseca se guzva ,mali zastoj i to je to... Ovo nije neka ledina pa navali sa masinama na kolicine, tu ima ogroman broj bitnih instalacija koje se prosirenjem ulice moraju izmestiti verovatno i to sigurno usporava radove. S druge strane verovatno ljudi imaju i u drugim delovima grada da rade nece tu cekati sa masinama i dezurati... Beograd pocinje od Lazarevca, Mladenovca, Sopota pa sve do Batajnica. Kada se sve ovo zavrsi meni ce ovo sve izgledati super (mada sigurno nece biti dovoljno pogotovo ako se pusti Bas stanica pa nagrnu autobusi iz Srbije) NADAM SE DA CE RADITI SVE OVO DO STUDENJAKA LJUDI NA GRADILISTU KAZU DA IMAJU PROJEKAT DO N. DOBROVICA. Za nas u ovom kraju kako ide gradnja zgrada jedini je spas da se prosiri je JURIJA GAGARINA da tamo ode malo saobracaj. 😛
gde bre da dalje šire jurija gagarina, da naprave tamo motodrom. Prebaciti tri trake bilo gde je katastrofa, time bi se blokovi podelilik skoro pa kao zidom...
 
gde bre da dalje šire jurija gagarina, da naprave tamo motodrom. Prebaciti tri trake bilo gde je katastrofa, time bi se blokovi podelilik skoro pa kao zidom...
Nije ovo forum za odlucivanje kome sta smeta i koje i gde koliko uspesan...doduse udje neki BOT...realno gledam na sve sto se radi...ako si pratio prethodne govornike, jasno je napisano da nema dovoljno radnika tj nece mladji ni da rade...kako ti znas kako sam ja prosao i cime sam prosao tu? klasican BOT...znaci ti si sa kerom isao preko svezeg betona i istetovirao ga???super
Da bih odmah resio dilemu da li sam BOT ILI NE napisacu ti da mi se ni malo NE SVIDJA OVA VLAST... samo pokusavam da realno gledam na stvari i to sto ja na ovaj projekat nemam primedbe ne znaci da sam BOT... Ljudi uopste nisu realni svi bi da se prosiri ulica da se doda jos bezbednih i po pravilima napravljenih parkinga, bez guzve, bez buke.... KAKO? Sticajem okolnosti sam se ovom strukom bavio cetrdesetak godina i nikad nisam voleo da komentarisem kako zubar plombira zub jer se u to uopste ne razumem a kada bih komentarisao verovatno bi to izgledalo a zasto tri doktora ne plombiraju jedan zub za dva min pa da idem kuci....i jos nesto ne volim da se mesam u politiku i ovde zavrsavam.
 
možda se nije najbolje razumeo moj komentar, moj stav je da imati 4 trake po smeru (proširneje JG) bi bilo pogubno za tu ulicu i njenu okolinu i da to ne treba da bude glavni tok razmišljanja kako rešiti očekivani veći obim saobraćaja. Japanska Evropska uz dodatne ulice iz bloka 65 su daleko normalnije rešenje.
 
Оно када пензионер користи реч напушавати
 
Pa ovo je hit...lepo rece neko dobar je samo onaj sto pravi ivicnjake...i posle neko kaze kako dobro rade...nije prvi put...ne ovde ali po gradu...eno kod BAS..na potpuno istim mestima kopaju kao pre god ili dve...obozavam da se radi i gradi,novo,da se nesto menja...ali ovo je bezobrazluk u najmanju ruku...jedan dan radimo 3 odmaramo...mozda se ja ne razumem...priznajem
 
Pitao sam sad ljude sta se desava, kazu da su jesenas morali da poruse staro ostrvo kako bi se dovukli neki privodi za nove kamere i da ne bi stajala signalizacija uradili su ivicnjake da ne bi ostala signalizacija i da prilikom ciscenje snega ne bude problema...
 
Da bih odmah resio dilemu da li sam BOT ILI NE napisacu ti da mi se ni malo NE SVIDJA OVA VLAST...
Ovo su najčistiji izbori i pitanje je kada će biti ponovo... Eto kako zvuči tvoje dokazivanje. A sa takvim načinom pisanja, upravo više zvučiš kao BOT, nego kao neko ko nije. Najbolje je ništa ne dokazivati, nego pisati, jer se kroz pisanje vidi ko si i šta si. Ovo je dobronamerna kritika i savet.​
 
Neka misli ko kako hoce, ja vam prenosim sta su mi ljudi rekli sta god sam ih pitao objasnili su mi.... Ako hoces da napisem ZABOLE ME ONA STVAR ZA VATERPOLISTU I ZA VUCKA
 
Ne moze da me iko ubedi,strucno, da se radi najbolje i najstrucnije...totalni laik vidi sta se radi i kako se radi...toliko otezanje i maltretiranje ljudi jos nisam video...u jutarnjem spicu je guzva u traci ka gradu od Gandijeve skroz do Nehruove a mozda i dalje...tako da molim te nemoj da mi pises vise da nema guzve...pogledaj malo snimke sa nekih faza Moravskog koridora ili negde gde kad se naredi odradi ceo jedan nadvoznjak,komplet u duzini od 300 do 500 za 30dana...a ne ova beznacajna prosirenja...ocigledno si ti deo bio i sada u glavi celog tog sistema.. jedan dan radim a 4 dana sedim i gledam da mi prodje vreme...
 
Vrh