Šta je novo?

Sunnyville Višnjička Banja [stambeni kompleks]

Jel ovo premijum 2?
 

Prilozi

  • 5034AB01-11CE-4CE7-9185-1658CB407FA6.jpeg
    5034AB01-11CE-4CE7-9185-1658CB407FA6.jpeg
    58,2 KB · Pregleda: 936
Ovo im je sa zvanične instagram stranice od pre neki dan, a sada da li se to misli na neku već postojeću školu, ili tu obećanu pa zaboravljenu, ko će ga znati.

sunnyvillepremium~p~Cft8KFYoC9t~1.jpg
 
Na ovom linku se može naći plan detaljne regulacije naselja koji obuhvata obe opštine (Palilulu i Zvezdaru). Izgradnja škole je planirana na teritoriji opštine Zvezdara.
 
Pregledala sam dva predivno uređena stana , bilo mi je zadovoljstvo. U propratno tekstu je spomenuto da je oba stana uređivala ista ekipa ili biro, pa bih zamolila za kontakt sa istom. Ako neko ima na isti način prikazan uređen dvosoban stan od 46,bila bih zahvalna da vidim. Inače, naš stan je u P2, lamela9 i ne razumem kakve su to faze, niko nam o tome ništa nije pričao. Puno sam naučila sa foruma i jako je koristan, nadam se da i ja ubrzo mogu pomoći. Hvala na pomoći, Sanja
 
Pregledala sam dva predivno uređena stana , bilo mi je zadovoljstvo. U propratno tekstu je spomenuto da je oba stana uređivala ista ekipa ili biro, pa bih zamolila za kontakt sa istom. Ako neko ima na isti način prikazan uređen dvosoban stan od 46,bila bih zahvalna da vidim. Inače, naš stan je u P2, lamela9 i ne razumem kakve su to faze, niko nam o tome ništa nije pričao. Puno sam naučila sa foruma i jako je koristan, nadam se da i ja ubrzo mogu pomoći. Hvala na pomoći, Sanja
Ovo vam je sto se tice faza za Premium 1. Odnosi se na faze useljenja. Podeljeno je u 4 faze i trebalo bi tako da se useljavamo. Faza jedan je u Premium 1 useljena trenutno. Period izmedju faze 1 i faze 4 sto se tice useljenja, po njihovim najavama bi trebalo da bude oko nekih cetiri, pet meseci. Sada, ne znam kako je u Premium 2,ali posto su kompleksi slicni, verovatno ce i kod vas biti neka slicna podela.
 

Prilozi

  • Screenshot_20220603_171919.jpg
    Screenshot_20220603_171919.jpg
    57,6 KB · Pregleda: 932
Pregledala sam dva predivno uređena stana , bilo mi je zadovoljstvo. U propratno tekstu je spomenuto da je oba stana uređivala ista ekipa ili biro, pa bih zamolila za kontakt sa istom. Ako neko ima na isti način prikazan uređen dvosoban stan od 46,bila bih zahvalna da vidim. Inače, naš stan je u P2, lamela9 i ne razumem kakve su to faze, niko nam o tome ništa nije pričao. Puno sam naučila sa foruma i jako je koristan, nadam se da i ja ubrzo mogu pomoći. Hvala na pomoći, Sanja

Ovo vam je sto se tice faza za Premium 1. Odnosi se na faze useljenja. Podeljeno je u 4 faze i trebalo bi tako da se useljavamo. Faza jedan je u Premium 1 useljena trenutno. Period izmedju faze 1 i faze 4 sto se tice useljenja, po njihovim najavama bi trebalo da bude oko nekih cetiri, pet meseci. Sada, ne znam kako je u Premium 2,ali posto su kompleksi slicni, verovatno ce i kod vas biti neka slicna podela.
Ovo vam je sto se tice faza za Premium 1. Odnosi se na faze useljenja. Podeljeno je u 4 faze i trebalo bi tako da se useljavamo. Faza jedan je u Premium 1 useljena trenutno. Period izmedju faze 1 i faze 4 sto se tice useljenja, po njihovim najavama bi trebalo da bude oko nekih cetiri, pet meseci. Sada, ne znam kako je u Premium 2,ali posto su kompleksi slicni, verovatno ce i kod vas biti neka slicna podela.
Hvala na informacijama, pretpostavljam da ce i za nas P2 biti isto, i kao kroz maglu se sećam da nam je agentica rekla da se poslednji useljavamo,sto bi odgovaralo semi koju ste prikazali. Pozdrav, bas ste ljubazni i brzi, Sanja
 
To više nije u planu odavno. Sada na tom mestu dolazi 7 zgrada iznad oba Premiuma. Ako mislite na onaj njihov plan koji smo gledali kad smo kupovali stanove.
Kako nije u planu kada jeste...samo ne na prvobitnom mestu. Skola i vrtic su planiranini na kraju...desno skroz. Pise na novom planu gde je sta.
 
Da li neko ima informacije o P zgradi, dokle se stiglo sa radovima?Konkretno D lamela?
Mi smo bili pre par dana...u A lameli su svuda polepljene plocice...radi se drgi sloj gleta...u B lameli se lepe plocice...stigli do 2 sprata...u C lameli nisu nista uradili osim maltera...u lameli D nisam bila. Ali sudeci po lameli C, a kao idu redom...Tesko da ima nekog velikog ucinka. Fasada na D lameli je uradjena skroz sa prednje strane(unutar kompleksa), sa zadnje strane nije.
 
Vrh