Šta je novo?

Sunnyville Višnjička Banja [stambeni kompleks]

Kako je odvratna ona zgrada gornja sto je iskrivljena. Cak vise i nema malog igralista pored lamela 5,6 Premium 1.Uzasno je. Ne razumem zasto im je poslednji sprat zatvoren skroz (ove dve zgrade pored Slanackog) Koji genije im je arhitekta?
 
Poslednja izmena:
Znaci umesto cele one poljane iza Premiuma 1 i 2 gde je bila priča tereni za odbojku, košarku i slično, biće red još 6 zgrada ili koliko već. Suvi beton bez ijednog drveta, parka za decu, pse, šta god. Ja ne razumem kako neko može da promeni ceo plan odnosno projekat i priču koju prodaju od početka sa sad sasvim drugim. Stvarno sam razočarana
 
Kao biće i vrtić i škola

938efe04c1be916566ac96303ac6eef1.jpg


Sent from my SM-G998B using Tapatalk
Ovo je jezivo,apsolutno odvratno!Vi iz Premiuma 1i 2 i niste toliko ugrozeni necete gledati u ovaj horor,ali mi iz E,P i gornjih zgrada.....
Hvala za sliku SergioGonzales!
 
Ja cu gledati u grozotu ka Slanackom putu :(. I koliko ovo cudo ima spratova?
 
Bila sam ljuta sto su izmenili prvobitan plan i stavili ovaj do skoro sto je bio,a ovo sad je kriminal,i pitanje je sta ce jos promeniti do kraja.Ali oni su na njihovu fb stranicu pre tipa 2 nedelje stavili sliku plana koji stoji u show room-u,a sve vreme znaju da ce ga promeniti.Eto koliko oni ustvari razmisljaju kako da nas nasamare i manipulisu.Sad kad su prodali sve stanove sa "pogledom" izlazi sve na videlo.Strasno!!!
 
Ne znam šta je bio prvobitan plan, ali na televizoru u salonu postoji sve ovo o čemu sada pričate. Verujem da taj ,,izmenjeni" plan nije od skora i da je sigurno dugo tu. Vidim da su najviše razočarani ljud iz E i P zgrada, što je potpuno razumljivo imajući u vidu da će ispred njih nići mnogo zgrada. Ali šta je tu je, zelenilo se više nigde ne ceni, pogledajte centar samo grada (Trg republike). Inače, bilo bi začuđujuće da taj deo pored P1 nisu iskoristili za nešto veliko (ne mislim na zelene površine), pošto je to ogroman prostor, idealan za gradnju. Isto takođe mi deluje potpuno realno da se iskrči ceo donji deo slanačkog puta ispod P1 i P2, pošto je i to velika pustara.
Ovo sa školom i obdaništem je pun pogodak. Samo moraju biti oprezni i misliti i na saobraćajnice da ne nastao kolaps za jedno 10 godina kada se celo naselje izgradi i kada se tu naseli 5000 duša.
 

Prilozi

  • 1646419860362.jpg
    1646419860362.jpg
    365,1 KB · Pregleda: 859
Evo 18.februara stavljeno na njihovu zvanicnu fb stranicu
 

Prilozi

  • Screenshot_20220304-195226_Facebook.jpg
    Screenshot_20220304-195226_Facebook.jpg
    71,2 KB · Pregleda: 482
Negde procitah da trebaju slanacki da spoje sa Mirijevskim bulevarom. Je l to stvarno plan ili je samo bila prica?
 
Negde procitah da trebaju slanacki da spoje sa Mirijevskim bulevarom. Je l to stvarno plan ili je samo bila prica?
To je plan odavno. Kao i proširenje slanačkog puta za po još jednu traku i spajanje te ulice sa novim mostom na Adi Huji. I uvođenje dodatne linije GSP ka Lešću.
 
Kako ce da prosire kad im je zgrada izasla skroz na Slanacki. Jedino drugu stranu...ukoliko je moguce.
 
Pitanje za "starosedeoce" kakav je prijem mobilnih operater? Telenor, Telekom, Vip? Kakva su iskustva?

Sent from my SM-G998B using Tapatalk
Telekom ima dosta bolji signal u odnosu na pre 2 godine. Nekada ume da zaskripi, ali u sustini je ok. 4g je dobar.
Vip ili ti A1 sada ima fenomenalan signal cak i u garazi. Postavili su repetitor gore kod groblja tako da sad isijavamo. :D
Za Telenor ne znam.
 
Kako ce da prosire kad im je zgrada izasla skroz na Slanacki. Jedino drugu stranu...ukoliko je moguce.
Naravno, da ne kazem da je vec sada kolona ujutro kad ljudi idu na posao skoro od toplane do Visnjicke. Mogu samo da zamislim sta ce biti kad se useli jedan premium, pa drugi, pa onda ove kosnice lagano, ako zavrse ikada ovu P (izvinjavam se komsijama koji cekaju P). Prosirenja Slanackog nema ni u najavi, a to spajanje sa Mirjevskim je san. Znaci bice veselje u narednim godinama.
Ovi su bili barem iskreni u ovim renderima, da nisu ni pokusali da prikazu prosiren Slanacki.
 
Mora se naći rešenje za protok više hiljada vozila koja će u bliskoj budućnosti biti u ovom naselju. Nema šanse da jedna saobraćajna traka po smeru, u ionako već opterećenom slanačkom putu, bude dovoljna za ovaj kompleks.
Dakle ili proširenje ulice (to je stari plan) ili da se napravi skroz nova ulica koja kreće od kompleksa pa do rospi ćuprije. Ova druga varijanta mi se čini realnijom.
 
Evo 18.februara stavljeno na njihovu zvanicnu fb stranicu
Ovakav plan postoji vec dve godine, izlozen u salonu. Za razliku od toga, sada je dodata jos jedna zgrada iznad Premium kompleksa i ove dve zgrade do Slanackog puta, nisu skroz zatvorene, vec su otvorene sa strane koja gleda na Slanacki.
A prvobitni plan, koji i sada ima na YouTube, je nesto sasvim drugacije.
Slazem se sa svima, ali to je nasa realnost, vise se ne gledaju ni zelene površine ni nista slicno, jednostavno gde god se ukaze malo prostora, digne se zgrada i to je to.
Vise od svega ovoga mene licno brine kako ce sve funkcionisati kada se sve ovo izgradi i useli, od ulica, pa preko toplane, kanalizacije, do električne energije. Jer sve to sto se u naselju izgradi, bice novo, ali treba da se prikaci na vec postojecu infrastrukturu, koja na prvi pogled ne deluje da je u nekom zavidnom stanju.
 
Prosirice Slanacki ? Napravice put do vec zakrcenog Mirijevca? Ok. Zasto ne i da prosire Visnjicku, 29ti, Takovsku a mogli bi i novi Terazijski da prokopaju? Zasto , pa sutra ce metro da naprave.💯%
 
Komšije da pokrenemo mi sami inicijativu za proširenje Slanačkog ovde, kao sadašnji i budući stanari.
Poslednja peticija mislim da je politički obojena (neka me neko ispravi ako grešim), te ne verujem da će proći kako treba ili tempom koji nama treba.
Ostavljam moj mail u nastavku neka se jave svi koji imaju volje da pokrenemo inicijativu za ceo komšiliku, da napravimo neki plan, strategiju, sergio88@live.com da ne ostanemo ovde sa kuknjavom nad našom sudbinom

Sent from my SM-G998B using Tapatalk
 
Komšo znam da misliš dobro, držimo se teme da se okanemo politike da ne bi doživeli opstkrukcije pre nego što smo počeli, ima politike dovoljno svuda.

Daj da pokrenemo nešto za naše dobro, javite se na mail svi koji imate volje, pa da se dogovaramo za dalje korake.

Sent from my SM-G998B using Tapatalk
 
Ovakav plan postoji vec dve godine, izlozen u salonu. Za razliku od toga, sada je dodata jos jedna zgrada iznad Premium kompleksa i ove dve zgrade do Slanackog puta, nisu skroz zatvorene, vec su otvorene sa strane koja gleda na Slanacki.
A prvobitni plan, koji i sada ima na YouTube, je nesto sasvim drugacije.
Slazem se sa svima, ali to je nasa realnost, vise se ne gledaju ni zelene površine ni nista slicno, jednostavno gde god se ukaze malo prostora, digne se zgrada i to je to.
Vise od svega ovoga mene licno brine kako ce sve funkcionisati kada se sve ovo izgradi i useli, od ulica, pa preko toplane, kanalizacije, do električne energije. Jer sve to sto se u naselju izgradi, bice novo, ali treba da se prikaci na vec postojecu infrastrukturu, koja na prvi pogled ne deluje da je u nekom zavidnom stanju.
Mi kad smo rezervisali prosle godine nije bio takav plan,cak nam je receno da to gde je Premium 2,da to nije njihovo i da ce tu da se gradi verovatno nesto ali nemaju oni nista sa tim,samo znaju da mora da bude uvuceno unutra od puta za celu lamelu.I onda su nakon nase rezervacije,ne zadugo okacili taj plan u prodajni salon pa smo se sokirali.Onda odjednom oni grade P2.Jeste da nije drasticno izmenjem u odnosu na ovu sliku sa fb,ali ipak jeste,gde zamisljaju da uguraju jos jednu zgrdu,a ove do Slanackog su stvarno ruzne i nagurane uz put do posledenjeg mm.Sustina sta zelim da kazem je kako su svesno postavili ovaj plan na fb i insta a znaju da nije istinit i samo 2 nedelje kasnije okace novu tablu,dakle odavno oni znaju za izmenjen plan ali i dalje farbaju kupce.Sad kad su rasprodali sve te skuplje stanove sad su stavili ovo da namame nove kupce za sad ove nove stanove koji ce mozda imati neki "pogled"mimo komsijine terase.
Elem,sto se tice Slanackog puta,prosirenje je vec sad potrebno ali mislim da to nece skoro,pogotovo sto ima dosta kuca i objekata pored puta a da ne pricam o naguranoj uskoj Rospi cupriji,treba to sve resiti,ne znam sta nam je ciniti,kako da to izdejstvujemo
 
Jo's jedan nezadovoljan kupac iz lamele 12.
Stan isplacen jo's u avgustu 2021.do decembra iste godine nemaju obavezu placanja penala.Od tada do danas ni evro placen,bio je dogovor u ugovoru150 eur.mesecno.Stan jeste zavrsen ali useljenje pitanje,stalno pomeraju rok za mesec,dva...
 
Mi kad smo rezervisali prosle godine nije bio takav plan,cak nam je receno da to gde je Premium 2,da to nije njihovo i da ce tu da se gradi verovatno nesto ali nemaju oni nista sa tim,samo znaju da mora da bude uvuceno unutra od puta za celu lamelu.I onda su nakon nase rezervacije,ne zadugo okacili taj plan u prodajni salon pa smo se sokirali.Onda odjednom oni grade P2.Jeste da nije drasticno izmenjem u odnosu na ovu sliku sa fb,ali ipak jeste,gde zamisljaju da uguraju jos jednu zgrdu,a ove do Slanackog su stvarno ruzne i nagurane uz put do posledenjeg mm.Sustina sta zelim da kazem je kako su svesno postavili ovaj plan na fb i insta a znaju da nije istinit i samo 2 nedelje kasnije okace novu tablu,dakle odavno oni znaju za izmenjen plan ali i dalje farbaju kupce.Sad kad su rasprodali sve te skuplje stanove sad su stavili ovo da namame nove kupce za sad ove nove stanove koji ce mozda imati neki "pogled"mimo komsijine terase.
Elem,sto se tice Slanackog puta,prosirenje je vec sad potrebno ali mislim da to nece skoro,pogotovo sto ima dosta kuca i objekata pored puta a da ne pricam o naguranoj uskoj Rospi cupriji,treba to sve resiti,ne znam sta nam je ciniti,kako da to izdejstvujemo
Ocigledno su i za to kao i za ostale stvari delili razlicite informacije. Mi smo rezervisali stan u oktobru 2020 i prikazan nam je ovakav plan naselja, kao na slici na fb sto ima, plus su nam vec tada rekli da oni grade pored skoro pa identican objekat, Premium 2.
Naravno da su sve znali i naravno da iznose nove informacije, kada to njima odgovara. Kada su videli da prodaja ide odlicno, vrv su odlucili da gde god mogu uguraju jos koji kvadrat stanova, jer im je to normalno, najisplativije. Poznavajuci kako stvari kod nas funkcionišu, bojim se da ce im sve to proci, narocito sto je jos uvek potraznja za stanove velika i ljudi ce hrliti i kupovati u svakom slucaju.
 
Ovde samo da bude jasno da nije problem gde ce ko gledati. Ljudi tu nece moci da se hoda, ne znam da li ste svesni guzvi koje ce biti. Infrastruktura, parking itd. Da ne pricam o kvalitetu vazduha. Ova toplana dole nije ni prikljucena na gasovod nego tu neka cisterna dovozi plinske boce i grejanje je vec slabije nego bilo gde u gradu. Ja garantujem da ce biti isplativije parkirati kod Biga pa 35, nego ujutro krenuti na posao kolima. Jedino resenje je organizovanje, blokada Slanackog puta pa da se digne neki glas protiv ovog divljastva.
 
Ovde samo da bude jasno da nije problem gde ce ko gledati. Ljudi tu nece moci da se hoda, ne znam da li ste svesni guzvi koje ce biti. Infrastruktura, parking itd. Da ne pricam o kvalitetu vazduha. Ova toplana dole nije ni prikljucena na gasovod nego tu neka cisterna dovozi plinske boce i grejanje je vec slabije nego bilo gde u gradu. Ja garantujem da ce biti isplativije parkirati kod Biga pa 35, nego ujutro krenuti na posao kolima. Jedino resenje je organizovanje, blokada Slanackog puta pa da se digne neki glas protiv ovog divljastva.
Moramo se pobuniti i aktivirati, ako im sve ovo prodje bez da dignemo glas i bunt protiv ovog javašluka, onda i treba da grade ove čardake ni na nebu ni na zemlji po celom Beogradu. Treba da budemo složni i odlučni u našoj borbi, samo tako moći ćemo nesto da menjamo. Pozdrav svim komsijama
 
Vrh