Šta je novo?

Sunnyville Višnjička Banja [stambeni kompleks]

Nije. E zgradu rade drugi. Ali pod istim imenom i po istim standardima.
Jel mozes malo to da pojasnis? Meni je receno da je E zgrada finansirana iz licnih sredstava od strane brace investitora koji rade Sunnyville.
Taj info sam dobio od agencije koja prodaje njihove stanove u E zgradi. Isto tako je receno da je A lamela nema veze sa njima i da je drugi investitor.
 
@Funduro, vidim da ste upućeni, da li to onda znači da će sada kada se bude asfaltiralo odmah da se radi i ulica oko Premiuma 2? Vidim da ovih dana bager otkopava zemlju iznad Premiuma 2, pa da nije to razlog...
 
Pozdrav svima, dugo pratim objave u nadi bilo kakve informacije vezano za useljenje u Premium1 jer ja nemam nikakav kontakt sa investitorom i agentom Biljanom. Od januara ni na jedan poziv i email nisam dobila odgovor. Stoga ukljucujem se prvi put sada da proverim da li još ko ima slično iskustvo i nenaplacene penale? Da li je neko pokušao opomenu pred utuzenje da pošalje, da li će imati efekta? Da li možda zaštita potrosaca može da pomogne?
 
Nije samo ulica. Famozna trafo stanica treba da se izgradi. Koliko sam razumela iz Elektrodistribucije kazu 3-5 nedelja treba da se postavi.Kada pocinje postavljanje to niko ne zna. Onda taj peti sprat u Premiumu. Cekaju usaglasavanje gradjevinske dozvole. Mozda gresim ,unapred se izvinjavam ako je tako ali mislim da nema tehnickog prijema bez te usaglasene dozvole.
Ja sam razumeo da su trafo stanice urađene i da je to jedan od zadatih zahteva i da postoje 2 trafo stanice za svaku premijum zgradu, tj ukupno 4.
S druge strane, priča da treba da se završe grubi radovi na P2 pre asfaltiranja ima nažalost logike, obzirom da teški kamioni stalno saobraćaju tuda noseći materijale, šut, višak zemlje itd :/
 
Treba da pokusamo da ih nekako pritisnemo da se sto pre završi. Igrati se sa našim zivcima i parama je stvarno ne prikladno. Rokovi se stalno pomeraju da pri tome niko nas ne obavestava, cak se ne javljaju na telefon i ne odgovaraju na email. To je stvarno ne profesionalno sa njihove strane!
 
Da se pritisnu radi dobijanja relevantnih informacija se apsolutno slazem, ali da se pritiskaju da sto pre zavrse zavrsne radove na stanovima(druga, treca, cetvrta faza), zaista mislim da nije pametno.
Razumem da je svima tesko ovo cekanje, nekima manje, ili vise, u zavisnosti od trenutne stambene situacije, ali mislim da taj pritisak ne bi nista dobro doneo, vec samo mogucnost da se nesto zbrza i isfuseri od zavrsnih radova. A verujem da nikome nije u cilju da radi mesec, dva ranijeg useljenja, za godinu dana pronadje vlagu u svom stanu, ili primeti lose postavljen tarket, i slicne stvari koje mogu da se dese, ako se neke stvari odrade prerano i ne saceka potrebno vreme.
 
Ja sam razumeo da su trafo stanice urađene i da je to jedan od zadatih zahteva i da postoje 2 trafo stanice za svaku premijum zgradu, tj ukupno 4.
S druge strane, priča da treba da se završe grubi radovi na P2 pre asfaltiranja ima nažalost logike, obzirom da teški kamioni stalno saobraćaju tuda noseći materijale, šut, višak zemlje itd :/
Daj Boze za te trafo stanice da je istinito. Ali evo nedavno je bio u salonu jedan korisnik foruma koji ih je pitao za to i rekli su da ce biti ubrzo obavljeno. Ako su uspeli da ih urade za ovako kratko vreme onda je to cudo😂Ali svakako to nije njihov posao. Elektrodistribucija postavlja trafoe i sve do merila je njihovo vlasnistvo. Vode se kao samostalni delovi zgrade.
 
Da se pritisnu radi dobijanja relevantnih informacija se apsolutno slazem, ali da se pritiskaju da sto pre zavrse zavrsne radove na stanovima(druga, treca, cetvrta faza), zaista mislim da nije pametno.
Razumem da je svima tesko ovo cekanje, nekima manje, ili vise, u zavisnosti od trenutne stambene situacije, ali mislim da taj pritisak ne bi nista dobro doneo, vec samo mogucnost da se nesto zbrza i isfuseri od zavrsnih radova. A verujem da nikome nije u cilju da radi mesec, dva ranijeg useljenja, za godinu dana pronadje vlagu u svom stanu, ili primeti lose postavljen tarket, i slicne stvari koje mogu da se dese, ako se neke stvari odrade prerano i ne saceka potrebno vreme.
Da i ja se slazem da ih treba pritisnuti u smislu bolje saradnje,da nam daju pravovremene i tacne informacije,da nas uvazavaju kao klijente i kao nekoga ko ima stavlja pare u dzep.Ali isto mislim da je bolje da se sve uradi adekvatno i kako treba,pa makar i duze trajalo.Ne bih volela da sve zbrzaju zbog pritiska pa da se sve uradi lose.
Da li je iko dobio bilo kakvu informaciju u vezi P zgrade?
 
Već je počelo parkiranje na novoj ulici, a da ulice još ni nema. :LOL:
20220304_133837.jpg
 
I ja sam prva faza. Da li mozemo neki pritisak da izvrsimo na njih da dopuste unosenje?
Dal je moguce da razmisljate da se useljavate,ulica nije gotova,Stanovi nisu prosli jos proceduru kontrole i prijema….em ce te smetati na gradilistu,jos ce se nesto ostetiti a reklamacije na rad posle useljenja nisu moguci….Kada je gotovo,useljujte se ili hocete jos godinama da zivite u gradjevini koja ima mane i koja se stalno nesto popravlja !!?Ljudi ,uozbiljite se .Kada je sve gotovo,onda se uselite a dotle pokusajte penale da kasirate !
 
Da se pritisnu radi dobijanja relevantnih informacija se apsolutno slazem, ali da se pritiskaju da sto pre zavrse zavrsne radove na stanovima(druga, treca, cetvrta faza), zaista mislim da nije pametno.
Razumem da je svima tesko ovo cekanje, nekima manje, ili vise, u zavisnosti od trenutne stambene situacije, ali mislim da taj pritisak ne bi nista dobro doneo, vec samo mogucnost da se nesto zbrza i isfuseri od zavrsnih radova. A verujem da nikome nije u cilju da radi mesec, dva ranijeg useljenja, za godinu dana pronadje vlagu u svom stanu, ili primeti lose postavljen tarket, i slicne stvari koje mogu da se dese, ako se neke stvari odrade prerano i ne saceka potrebno vreme.
Bas Tako,tek kada je sve gotovo onda se treba useljavati a do tada traziti penale i ako ima potrebe posle ,onda tuziti.
 
Upravo vidim da na pocetku Mirka Milojkovica menjaju bilbord sa planom naselja. Od potencijalno lepog naselja napravice gradjevinski uzas. Uglavili su dodatne 2 zgrade iznad P1 i P2. Time ce celo naselje postati betoncina i nista vise. I tu ljudi sanjaju da moze nesto da se dogovori sa investitorom. Stvarno zivimo u zemlji gde nijedno pravilo ne vazi. A prilikom promene PDR kao maksimalno zauzece parcele 45%, on pricao bajke kako ce napraviti lepo naselje i voditi racuna o svemu. Cisto da znate sa kim imate posla.
 
Dal je moguce da razmisljate da se useljavate,ulica nije gotova,Stanovi nisu prosli jos proceduru kontrole i prijema….em ce te smetati na gradilistu,jos ce se nesto ostetiti a reklamacije na rad posle useljenja nisu moguci….Kada je gotovo,useljujte se ili hocete jos godinama da zivite u gradjevini koja ima mane i koja se stalno nesto popravlja !!?Ljudi ,uozbiljite se .Kada je sve gotovo,onda se uselite a dotle pokusajte penale da kasirate !
Nadam se da svi koji bi da unose namestaj u nezavrsene stanove znaju da prilikom primopredaje treba da potpisu zapisnik o istoj, u kojoj stoji da je sve kao sto je dogovoreno i da su sve ispostovali. Ukoliko nije tako, imate pravo na reklamaciju, koju moraju da ispune. E pa sada, ukoliko vi pre toga unesete stvari u stan, predpostavljam da u slucaju nekih nepravilnostosti, oni vam reklamaciju nece uvažiti, vec mogu reci kako je to nastalo zbog vas, jer ste vec bili u stanu i unosili stvari..
 
Upravo vidim da na pocetku Mirka Milojkovica menjaju bilbord sa planom naselja. Od potencijalno lepog naselja napravice gradjevinski uzas. Uglavili su dodatne 2 zgrade iznad P1 i P2. Time ce celo naselje postati betoncina i nista vise. I tu ljudi sanjaju da moze nesto da se dogovori sa investitorom. Stvarno zivimo u zemlji gde nijedno pravilo ne vazi. A prilikom promene PDR kao maksimalno zauzece parcele 45%, on pricao bajke kako ce napraviti lepo naselje i voditi racuna o svemu. Cisto da znate sa kim imate posla.
Mooooolim????
Molim Vas ako imate sliku da postavite!Ova vest je tako razocravajuca,nerviram se i zbog ovih 6 a samo fale jos 2,da li su oni normalni????
 
Mooooolim????
Molim Vas ako imate sliku da postavite!Ova vest je tako razocravajuca,nerviram se i zbog ovih 6 a samo fale jos 2,da li su oni normalni????
Evo da Vas utesim. Nije dve nego 1. Sad je iznad P1 4 zgrade a iznad P2 3. Ali izgled naselja sada kompletnog je zastrasujuci. Ali ne brinite, Na renderima i dalje ima zelenila. Mozemo ih pitati da nam ostave taj bilbord da bismo imali i malo trave u naselju. :rolleyes:
 
Kako li ce to da izgleda?Razocaravajuce. ☹️ Da li su i dalje u planu 2 zatvorena bloka blize Slanackom putu? Ako neko ima fotografiju da postavi.
 
Evo da Vas utesim. Nije dve nego 1. Sad je iznad P1 4 zgrade a iznad P2 3. Ali izgled naselja sada kompletnog je zastrasujuci. Ali ne brinite, Na renderima i dalje ima zelenila. Mozemo ih pitati da nam ostave taj bilbord da bismo imali i malo trave u naselju. :rolleyes:
Nemam reci,evo zaista sam ostala bez teksta...manipulacija bez imalo stida.Ako neko uslika neka postavi sliku da vidimo i da se kompletno sokiram
 
Kako li ce to da izgleda?Razocaravajuce. ☹️ Da li su i dalje u planu 2 zatvorena bloka blize Slanackom putu? Ako neko ima fotografiju da postavi.
Na zalost nisam slikao. Ali i to prema Slanackom nije vise zatvoreno. Sad su tu cini mi se neke zgrade koje su kao premijum ali bez srednje lamele (nesto kao cirilicno P), orijentisana prema Slanackom. Znaci sa divnim pogledom na Slanacki. Ma ono, otprilike budzim karabudzim princip samo da bude sto vise kvadrata za prodaju.
 
Pitanje za "starosedeoce" kakav je prijem mobilnih operater? Telenor, Telekom, Vip? Kakva su iskustva?

Sent from my SM-G998B using Tapatalk
 
Vrh