Šta je novo?

Sunnyville Višnjička Banja [stambeni kompleks]

Pozdrav svima, da li je ovo naselje to koje gradi Energoprojekt? Kakva je prica o klizistu, jeli zaista sanirano 2009 i koliko bi bila cena rentiranja stana od 46m2, ukoliko neko izdaje
Energoprojekt je napravio 4 zgrade i one su useljene. Ostale pravi privatna firma Sunyville.
Stan od 46m2 izdaje se za 300-350€.
Kliziste “ce vidimo” 😁
 
To ima smisla, necete davati kaparu na obecanje da ce gradjevinska uskoro.
U Premium 1 se vec godinu dana ceka preknjizba za pete spratove…
Ima li neko kakvu info osim “ocekuje se uskoro”?
Ako sam ja dobro razumela, ne moze se predugovor overiti kod notara ako ne postoji gradjevinska dozvola, ona mora da stoji u predugovoru, jel tako?
 
Evo lepih vesti iz salona. :)
Upravo su me kontaktirali za potpisivanje predugovora za P zgradu.
Lepe vesti, nadamo se i gradj dozvoli sto pre, javite molim vas kada potpisete predugovor kakve ste uslove dobili vezao za penale, tj da li cemo biti osteceni i da li je stigla grad. dozvola. Kako sam razumela predugovor se ne moze overiti bez gradj. dozvole. pozz
 
Lepe vesti, nadamo se i gradj dozvoli sto pre, javite molim vas kada potpisete predugovor kakve ste uslove dobili vezao za penale, tj da li cemo biti osteceni i da li je stigla grad. dozvola. Kako sam razumela predugovor se ne moze overiti bez gradj. dozvole. pozz
Naravno, ostavljam ovde na forumu kada bude nešto novo.
 
Energoprojekt je napravio 4 zgrade i one su useljene. Ostale pravi privatna firma Sunyville.
Stan od 46m2 izdaje se za 300-350€.
Kliziste “ce vidimo” 😁
To je bas dobra para za kiriju. Sto se tice klizista iskreno ne verujem, gradj dozvola se ne moze dobiti ako kliziste nije sanirano to je pouzdana informacija. Ako pogledate malo dalje u Beogradu na dosta lokacija ima klizista i podzemnih voda, tako sam cula od ljudi koji su se raspitivali kada su kupovali nekretnine, tako da to nam je sto nam je
 
Naravno, ostavljam ovde na forumu kada bude nešto novo.
Hvala ti, mozes da nam kazes ako naravno nije privatna stavr kada stoji da je useljenje i kada stoji da je realizacija kredita, ako je navedeno, bitno nam je zbog realizacije kredita, kada mozemo da ocekujemo. Hvala ti
 
Komsije hvala na lepim vestima, nadamo se da ce uskoro da krene i primopredaja Premiuma. Ako neko prolazi, ima slike neka kači :)
 
Koji apsurd da ziviš na gradilištu godinama i plaćaš 350e kiriju za stan sa jednom spavaćom i samo jedan i po prevoz na dole. Suludo. Koliko su onda dole oko BiGa ili Karaburma ili Mirijevo ili V Banja tu odmah dole...
 
Koji apsurd da ziviš na gradilištu godinama i plaćaš 350e kiriju za stan sa jednom spavaćom i samo jedan i po prevoz na dole. Suludo. Koliko su onda dole oko BiGa ili Karaburma ili Mirijevo ili V Banja tu odmah dole...
To sa zakupom je prica ko i sa kupovinom. Dole na Mirijevcu se ti " za malo" jednosobni izdaju za 200 do 300 evra i garaze za 50 evra. Ali se to ne izda lako i ima podosta praznih jer izgleda da su svi zajmili pare ili od kesa kupili stanove gore na klizistu. Znam perfektno opremljenih 40 kvadrata u novogradnji i za 300 evra dosad se nisu izdala. Prazna novogradnja dole u potoku je 200 evra. Danas bio da vidim da kupim stan ali iako zgrada ima upotrebnu dozvolu nije uknjizena.
 
Koji apsurd da ziviš na gradilištu godinama i plaćaš 350e kiriju za stan sa jednom spavaćom i samo jedan i po prevoz na dole. Suludo. Koliko su onda dole oko BiGa ili Karaburma ili Mirijevo ili V Banja tu odmah dole...
Pazi, Elixir garden na uglu ulica Tosin Bunar i Bulevar heroja sa Kosara, useljen je pre nekoliko meseci (faza 1) dok tik uz fazu 1 grade fazu 2, zgrade su jedna uz drugu. Znaci ne da je gradiliste u blizini nego majstori samo sto ne koriste terase useljenih stanova da nakace skelu za fazu 2. Recimo kao da je deo premiuma useljen a 80% ostatka je premiuma tek zidaju blokovima, pa se takvi stanovi izdaju za 2 puta vise novca od zgrade preko puta (stara gradnja). Tako da sve je stvar ponude i traznje. Zgrade na Banji nemaju lift (crvene zgrade) i to je minus veliki za nekoga ko renta stan pa se i takve izdaju 250€. Stanovi u kucama na VBanji sa zajednickim dvoristem sa stanodavcima se izdaju za 200€. Cene su astronomske ali sve to prati cenu stanova, tako neko ko kupi stan da bi ga rentirao u Sunnyville od 46m2 sa ucescem od 20% mora da racuna na ratu od 250+ evra. Tako da i cene nece biti ispod 300€ Logicni. 😁😁😁
 
Komsije, Vi se brinete oko gradjevinske a ima zgrada od " renomiranih" investitora sa upotrebnom dozvolom koja je pravosnazna i stanovi prodati i useljeni a zgrada vec 8 meseci neuknjizena i ni zahtev nije investitor podneo. Niko ne moze da se uknjizi na stan . Prodaju ko uknjizeno a notar overava ugovor i pise vanknjizno vlasnistvo. Srbistan????
 
  • Sviđa mi se
Reagovanja: M86
Koji apsurd da ziviš na gradilištu godinama i plaćaš 350e kiriju za stan sa jednom spavaćom i samo jedan i po prevoz na dole. Suludo. Koliko su onda dole oko BiGa ili Karaburma ili Mirijevo ili V Banja tu odmah dole...
Stan do mene u EP zgradama je pre oko 4 meseca izdat za 400e, sa garaznim mestom 450e, a cena samo garaznog mesta je od 70e, pa navise. Pre 2 godine je izdavao za 300e, pa za 350 i sada za 400. Video covek covek da moze i ne prodje bukvalno 5 dana on ga izda... Potkrovlje u ulazu pored je izdato za 350e u roku od 3 dana. Sa izdavanjima ce ih jako brzo otplatiti, jer je u vreme kada su kupovani stanovi ovde cena kvadrata bila 1250e sa pdv-om. Ponekad im zavidim, jer cu ja biti u kreditu gotovo do prelaska na parcelu uzbrdo. :grand::LOL:

Na halo oglasima vidim da se izdaju 2 stana u Sunnyville zgradama za 270 i 330e.
 
09.02. 09:45
Ne gase se, radi se i prilaz za četvrtu fazu, jako lep tempo!
1fb3b53c9bab0e9fad3dcdce19b8aecd.jpg
57653c484e2cb35114809f7a91c03241.jpg


Sent from my SM-G998B using Tapatalk
 
Da li ce biti ogradjen deo do Slanackog puta i dole prema onim barakama?
 
Posle premium dvojke tu kreću sledeće zgrade tako da ne verujem da će da ograđuju

Sent from my SM-G998B using Tapatalk
 
Pazi, Elixir garden na uglu ulica Tosin Bunar i Bulevar heroja sa Kosara, useljen je pre nekoliko meseci (faza 1) dok tik uz fazu 1 grade fazu 2, zgrade su jedna uz drugu. Znaci ne da je gradiliste u blizini nego majstori samo sto ne koriste terase useljenih stanova da nakace skelu za fazu 2.
Cisto da te ispravim, nije da nesto menja stvar al' ajde da budu tacne informacije.
"Faza 1" je Exing-ova zgrada, useljena ima vise od godinu dana. "Faza 2" - to je Elixir, druga firma, gradi se jos godinu dana. Ovi iz " Faze 1" su znali da ce se praviti "Faza 2", tj da ce stanovi sa jedne strane Exingove zgrade biti pripojeni dvoristu Elixir-a. Taj ko je uzeo takav stan znao je valjda sta mu sledi (jedino ako stan nije kupio preko neta, bez da je ikada otisao da proveri zgradu i okolinu).
 
Cisto da te ispravim, nije da nesto menja stvar al' ajde da budu tacne informacije.
"Faza 1" je Exing-ova zgrada, useljena ima vise od godinu dana. "Faza 2" - to je Elixir, druga firma, gradi se jos godinu dana. Ovi iz " Faze 1" su znali da ce se praviti "Faza 2", tj da ce stanovi sa jedne strane Exingove zgrade biti pripojeni dvoristu Elixir-a. Taj ko je uzeo takav stan znao je valjda sta mu sledi (jedino ako stan nije kupio preko neta, bez da je ikada otisao da proveri zgradu i okolinu).
Pa svj, i ovde ljudi svesno ulaze u to da ce narednih 4-6 godina biti gradiliste oko zgrada i da ce bazati po blatu do kolena. 😁 naveo sam samo kao primer gde im je deo koji gleda na elixir zgrade bukvalno na gradilistu terasa. 😁
 
Pazi, Elixir garden na uglu ulica Tosin Bunar i Bulevar heroja sa Kosara, useljen je pre nekoliko meseci (faza 1) dok tik uz fazu 1 grade fazu 2, zgrade su jedna uz drugu. Znaci ne da je gradiliste u blizini nego majstori samo sto ne koriste terase useljenih stanova da nakace skelu za fazu 2. Recimo kao da je deo premiuma useljen a 80% ostatka je premiuma tek zidaju blokovima, pa se takvi stanovi izdaju za 2 puta vise novca od zgrade preko puta (stara gradnja). Tako da sve je stvar ponude i traznje. Zgrade na Banji nemaju lift (crvene zgrade) i to je minus veliki za nekoga ko renta stan pa se i takve izdaju 250€. Stanovi u kucama na VBanji sa zajednickim dvoristem sa stanodavcima se izdaju za 200€. Cene su astronomske ali sve to prati cenu stanova, tako neko ko kupi stan da bi ga rentirao u Sunnyville od 46m2 sa ucescem od 20% mora da racuna na ratu od 250+ evra. Tako da i cene nece biti ispod 300€ Logicni. 😁😁😁
i ja ocekujem 350E, ipak je novogradnja,plus sav namestaji sva oprema nova,prevoz jeste problem,jedino ako zakupac ima auto, to je lakse
 
i ja ocekujem 350E, ipak je novogradnja,plus sav namestaji sva oprema nova,prevoz jeste problem,jedino ako zakupac ima auto, to je lakse
Cena i jeste za ocekivati 300-350€. Obzirom na udaljenost od grada (6km od Trga), novogradnja, nov namestaj i lepo naselje sa pogledom i mirnim krajem.
Verujem da ce i 35 autobus da pojacaju malo sa cescim polascima kako se naselje bude popunjavalo. :)
 
Vrh