Šta je novo?

Sunnyville Višnjička Banja [stambeni kompleks]

Izmedju premijum 1 i 2 nece biti tako siroka ulica, ako vidite sive stubove uz zgradu, u toj sirini ce biti parking mesta koja smo kupovali...tu ne bi bas bilo dobro dirati trotoar...
df8dbad14fa7988f90d7758481550ded.jpg
eef84cd86ce7ee5c74eb2e9ae723a0ab.jpg


Sent from my SM-G985F using Tapatalk
 
Rasciscavaju desno od premijum 1, uz Slanacki put
f8ed2e0f40785c44742bfd7b3559e930.jpg
87ad5b93e5290e3f3c595bef48391d72.jpg


Sent from my SM-G985F using Tapatalk
 
Ovo je najuzi deo ulice gore i komotno moze da se ukrade malo od ulice, malo od trofoara...ALI bilo bi gresno unistiti ovu lepotu nacickanim automobilima....i ova bankina je bas bas visoka, jedva sam popela auto. Ako bi se koristilo to kao nuzno resenje, dobro bi bilo samo jedna strana, ova gde je stojim, preko puta je divan trotoar iz kojeg se ulazi medju gornje zgrade
8da1927449b15d06b052529618c825c6.jpg
87b4c21947c167b3710a26b98ee40c78.jpg


Sent from my SM-G985F using Tapatalk
 
SunnyJ":1ccrim1d je napisao(la):
Ma to fino napreduje. Zaista rade dobrim tempom.

Još jedna ideja mi je pala na pamet. Opet ne sjajna ali razmišljam, pa mi dođe na um. Ispod Premium 1 i 2 i ge nove ulice, sa donje strane, kolilo znam nike predviđeno nisćšta za izgradnju, odnosno postoji slobodan prostor. Kada bi se tu bar neki deo asfaltirao, izbetonirao ili bar samo nasuo tucanikom, bio bi zgodan za korišćenje makar onima koji ne ugrabe regularno parking mesto, nekom posetiocu ili nekom sa vozilom većih gabarita. Možda bi mnogi izbegavali da ostave tu auto jer su ispod Romi ali ja bih prvi kad ne nađem slobodno parking mesto, ostavio pre dole nego da stajem nepropisno.
Moze da se ogradi zicanom ogradom prema Romima, kao sto je sada ova ograda izmedju premijuma i gornjih zgrada....bukvalno celom duzinom puta mogu da pored trotoara naprave parking, da se parkira ili dijagonalno, ili vrata uz vrata...moze da stane 100 automobila komotno

Sent from my SM-G985F using Tapatalk
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=904815#p904815:30gvdamy je napisao(la):
SunnyJ » Pet Dec 03, 2021 1:50 pm[/url]":30gvdamy]Ma to fino napreduje. Zaista rade dobrim tempom.

Još jedna ideja mi je pala na pamet. Opet ne sjajna ali razmišljam, pa mi dođe na um. Ispod Premium 1 i 2 i ge nove ulice, sa donje strane, kolilo znam nike predviđeno nisćšta za izgradnju, odnosno postoji slobodan prostor. Kada bi se tu bar neki deo asfaltirao, izbetonirao ili bar samo nasuo tucanikom, bio bi zgodan za korišćenje makar onima koji ne ugrabe regularno parking mesto, nekom posetiocu ili nekom sa vozilom većih gabarita. Možda bi mnogi izbegavali da ostave tu auto jer su ispod Romi ali ja bih prvi kad ne nađem slobodno parking mesto, ostavio pre dole nego da stajem nepropisno.
Dosta bolje nego da su automobili parkirani na trotoaru. :)
 
Pa eto, možda o tome popričati sa investitorom, nije to prevelika investicija za njega. :D
 
Ovde ideje da su svi budale sto su placali za parking mesto, a da sad treba malo u naselju da se uzme od ulice i od trotoara da se drugima besplatno naprave parking mesta je vrhunac ludila. Moze al' juce.

Ljudi zive u iluziji da im uz kupljen automobil sleduje parking mesto od "nekog", grada, drzave, koga li..? Po kom osnovu?

Jos jedna iluzija ja da 10 000 EUR vrede vise ako ih nemate nego ako ste ih dali za garazu, vrede ISTO. Treba da se sazalimo sto neko nije imao za garazu.. ko ce meni da se sazali sto sam ja dao pare za garazu, niko?
 
wexy":328zbvh0 je napisao(la):
Ovde ideje da su svi budale sto su placali za parking mesto, a da sad treba malo u naselju da se uzme od ulice i od trotoara da se drugima besplatno naprave parking mesta je vrhunac ludila. Moze al' juce.

Ljudi zive u iluziji da im uz kupljen automobil sleduje parking mesto od "nekog", grada, drzave, koga li..? Po kom osnovu?

Jos jedna iluzija ja da 10 000 EUR vrede vise ako ih nemate nego ako ste ih dali za garazu, vrede ISTO. Treba da se sazalimo sto neko nije imao za garazu.. ko ce meni da se sazali sto sam ja dao pare za garazu, niko?
Slazem se u potpunosti, podrska, svako treba da misli za sebe, kad ste kupovali stan sto niste pitali investitora malo i infomrisali se o parkingu kad vec vozite, pre neko vece stojim gore kod one 4 zgrade prve, op dolaze muz i zena svako svojim kolima i to su kola koja vrede finoo para, uglavnom uredno se parkiraju na trotoar i u fazonu su bili sto stojis tu ne mogu da se parkiram lepo, smetao sam im sto nisu mogli da se nameste kako im odgovara… pod ruku i pravac u zgradu a prosao pored parkinga oko zgrada bila su vise od dva slobodna mesta za parkiranje, zato ne zelim nikog ni da sazaljevam.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=904880#p904880:2h7gj8n0 je napisao(la):
wexy » Pet Dec 03, 2021 4:42 pm[/url]":2h7gj8n0]Ovde ideje da su svi budale sto su placali za parking mesto, a da sad treba malo u naselju da se uzme od ulice i od trotoara da se drugima besplatno naprave parking mesta je vrhunac ludila. Moze al' juce.

Ljudi zive u iluziji da im uz kupljen automobil sleduje parking mesto od "nekog", grada, drzave, koga li..? Po kom osnovu?

Jos jedna iluzija ja da 10 000 EUR vrede vise ako ih nemate nego ako ste ih dali za garazu, vrede ISTO. Treba da se sazalimo sto neko nije imao za garazu.. ko ce meni da se sazali sto sam ja dao pare za garazu, niko?
Kupio sam garažu i imam jedan automobil, ali opet mislim da nam treba kompromis. Prosto jer 300+ automobila parkiranih na trotoaru niko neće da pomera. Barem ne više od nekoliko puta. Ti automobili su tu i neće prestati da postoje jer smo mi kupili garažu, a drugi nisu. Zapravo, biće ih 30% više za 10 godina, a broj parking mesta isti. Druga stvar je što garaža ima 0.5 po stanu. Nema ih dovoljno za sve. U prevodu, možemo da pričamo kako nešto nije fer ili da spasimo od trotoara šta se spasiti može od samog starta. A ljudi će se parkirati gde mogu bez obzira na forum. :)

A to što ste kupili garažu, nikako niste bu****. Ne tražite mesto, a ono je zagarantovano, lift vam ide do stana, auto je bezbedniji, itd.
 
Ljudi koje poslednje info imate oko useljenja za Premium 1 i E zgradu(vec useljeno nekoliko stanova)?
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=904880#p904880:32xz72i3 je napisao(la):
wexy » Pet Dec 03, 2021 4:42 pm[/url]":32xz72i3]Ovde ideje da su svi budale sto su placali za parking mesto, a da sad treba malo u naselju da se uzme od ulice i od trotoara da se drugima besplatno naprave parking mesta je vrhunac ludila. Moze al' juce.

Ljudi zive u iluziji da im uz kupljen automobil sleduje parking mesto od "nekog", grada, drzave, koga li..? Po kom osnovu?

Jos jedna iluzija ja da 10 000 EUR vrede vise ako ih nemate nego ako ste ih dali za garazu, vrede ISTO. Treba da se sazalimo sto neko nije imao za garazu.. ko ce meni da se sazali sto sam ja dao pare za garazu, niko?
Dao si pare za garažu, a tako je i određen deo stanara dao pare za SVE ostale garaže i SVA parking mesta koja su se prodavala. Svi vi imate zagarantovana mesta za parkiranje i ne boli vas glava oko toga. Super stvar.
E sad, ne postoji više, popunjen je kapacitet. Šta dalje? Hoćeš da mi prodaš pola garažnog mesta, da parkiramo jedan preko drugog na krov!?
Pomirite se s time da ima mnogo vozila koja nemaju obezbeđenu garažu iz raznih razloga, nebitno je. E na vlasnicima tih vozila je ili da probaju da nađu neko normalno rešenje ili da se snalazi svako za sebe (neko će parkirati malo dalje auto na neki parking, neko na trotoar, neko na travu, neko pred ulaz u zgradu, neko možda odluči da proda pa ide javnim prevozom) ali nemojte vi soliti pamet ljudima ako već nećete da učestvujete konstruktivno u razgovoru.
 
Upravo sam se vratila sa sastanka sa Marijanom, pre toga sam joj poslala pitanka da bi ona imala odgovore na pitanja...mozda cu nesto preskociti...izvinite
Put ispod Premijum 1 i 2 ce biti gotov do kraja godine, u najboljem slucaju.
Premijum 1 ce biti useljen do marta 2022. Do tada ce biti postavljena rolo vrata na garazama i uredjena parking mesta koja su bila na prodaju.
Premijum 2 ce biti gotov u najboljem slucaju do leta 2023, po slobodnoj proceni Marijane ipak do kraja te godine jer ih Sberbanka koja ih kreditira pritiska sa rokovima.
Put ispod Premijuma radi grad Beograd, sto znaci da parking mesta uz trotoar i put mogu samo oni da urede. Ono sto je za Premijum 1 i 2 bitno je da je u prodaji bilo dovoljno parking mesta i garaza, i da ne postoji plan za luksuz pojedinaca. Oni kpji su igrali loto sa parkingom ce imati par mesta unutar kompleksa i to je to. Ostalo je jos par parking mesta i garaza u Premijum 1 zgradi, ali to ce znati tek kada se kupci usele, odnosno kada se obavi primopredaja kljuceva.
Put oko premijuma sirok, a trotoar zasticen stubicima, jer ponavlja, ima dovoljno prostora za svako vozilo. Inveatitor ne zeli ni da razmislja da pretvara trotoar u parking jer je suludo da se tolerise neciji bes (njihove reci, ne moje, iako se slazem sa njima).
Put iznad premijum, a uz gornje zgrade ce se obnoviti kada se zavrse radovi, i tada ce se rampa staviti u funkciju i bice dovoljno parkinga/garaza za sve one koji su kupili...kada se rusvaj skloni, tada ce se postaviti stubici svuda po trotoarima. Oni su proverili gomilu puta, parkinga i garaza od strane sunnyvila ima dovoljno, i vise...jedino Energoprojekt ima vise vozila nego stanova jer su prodavali po dva parking mesta po stanu.
Ja ne znam ko se parkira na otvorenom zajesnickom parkingu, ali zena mi je pokazala broj stanova i broj parking mesta i ima oko 10% vise za svaku zgradu. Opet ponavljaju, luksuz nije njihov problem, oni grade zgrade.
Povracaj pdv-a je moguc odmah nakon primopredaje kljuceva jer tada dobijate kompletnu dokumentaciju za povracaj, znaci bukvalno sve papire.
Sto se tice hipoteke....stan je pod hipotekom investitora sve dok se ne isplati stan, tada se dobija papir da je hipoteka skinuta.


Ima toga jos, ali ovo su najcesca pitanja bila. Ako vas jos nesto zanima, pitajte

Sent from my SM-G985F using Tapatalk
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=904923#p904923:1ah3es9h je napisao(la):
lana_bor » Pet Dec 03, 2021 6:53 pm[/url]":1ah3es9h]
Put oko premijuma sirok, a trotoar zasticen stubicima, jer ponavlja, ima dovoljno prostora za svako vozilo. Inveatitor ne zeli ni da razmislja da pretvara trotoar u parking jer je suludo da se tolerise neciji bes (njihove reci, ne moje, iako se slazem sa njima).
Put iznad premijum, a uz gornje zgrade ce se obnoviti kada se zavrse radovi, i tada ce se rampa staviti u funkciju i bice dovoljno parkinga/garaza za sve one koji su kupili...kada se rusvaj skloni, tada ce se postaviti stubici svuda po trotoarima. Oni su proverili gomilu puta, parkinga i garaza od strane sunnyvila ima dovoljno, i vise...jedino Energoprojekt ima vise vozila nego stanova jer su prodavali po dva parking mesta po stanu.
Ja ne znam ko se parkira na otvorenom zajesnickom parkingu, ali zena mi je pokazala broj stanova i broj parking mesta i ima oko 10% vise za svaku zgradu. Opet ponavljaju, luksuz nije njihov problem, oni grade zgrade.

Sent from my SM-G985F using Tapatalk
Ne postoji 1% šanse da neko stavi stubiće za 5-10 godina kad se sve završi. Scenario gde neko pomera 300+ automobila i stavlja stubiće dok vlasnici autmobila sve to gledaju je prosto nemoguć. Pa investitor sada nema volje da odradi osnovnije stvari, a postavljaće stubiće kad proda celo naselje. Ako se odmah nešto ne uradi na iznalaženju nekog rešenje, do rešenja nikada neće doći i imaćemo svaki milimetar trotoara pokriven automobilima.
 
Milajde":2lhust37 je napisao(la):
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=904923#p904923 je napisao(la):
lana_bor » Pet Dec 03, 2021 6:53 pm[/url]":2lhust37]
Put oko premijuma sirok, a trotoar zasticen stubicima, jer ponavlja, ima dovoljno prostora za svako vozilo. Inveatitor ne zeli ni da razmislja da pretvara trotoar u parking jer je suludo da se tolerise neciji bes (njihove reci, ne moje, iako se slazem sa njima).
Put iznad premijum, a uz gornje zgrade ce se obnoviti kada se zavrse radovi, i tada ce se rampa staviti u funkciju i bice dovoljno parkinga/garaza za sve one koji su kupili...kada se rusvaj skloni, tada ce se postaviti stubici svuda po trotoarima. Oni su proverili gomilu puta, parkinga i garaza od strane sunnyvila ima dovoljno, i vise...jedino Energoprojekt ima vise vozila nego stanova jer su prodavali po dva parking mesta po stanu.
Ja ne znam ko se parkira na otvorenom zajesnickom parkingu, ali zena mi je pokazala broj stanova i broj parking mesta i ima oko 10% vise za svaku zgradu. Opet ponavljaju, luksuz nije njihov problem, oni grade zgrade.

Sent from my SM-G985F using Tapatalk
Ne postoji 1% šanse da neko stavi stubiće za 5-10 godina kad se sve završi. Scenario gde neko pomera 300+ automobila i stavlja stubiće dok vlasnici autmobila sve to gledaju je prosto nemoguć. Pa investitor sada nema volje da odradi osnovnije stvari, a postavljaće stubiće kad proda celo naselje. Ako se odmah nešto ne uradi na iznalaženju nekog rešenje, do rešenja nikada neće doći i imaćemo svaki milimetar trotoara pokriven automobilima.
Ja samo prenosim. Ja sam 16 puta proverila sa njom...kaze, to se mora odraditi kad tad. Odnosice automobile paukom..mozda policija...ne znam...nismo plele jedna drugoj kike i razgovarale na koji nacin ce sankcionisati.

Sent from my SM-G985F using Tapatalk
 
Ko može da dodje i želi da potpiše peticiju, nedelja 10-12 kod pijace u naselju.
 

Prilozi

  • IMG-b5cc0b707342bf70c16fb3fca306ceaf-V.jpg
    IMG-b5cc0b707342bf70c16fb3fca306ceaf-V.jpg
    248,4 KB · Pregleda: 810
  • IMG-7afaf59ef969b12a83077b8d72bdc540-V.jpg
    IMG-7afaf59ef969b12a83077b8d72bdc540-V.jpg
    197,4 KB · Pregleda: 803
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=904965#p904965:r278r3xy je napisao(la):
DejanS » Pet Dec 03, 2021 9:10 pm[/url]":r278r3xy]Ko može da dodje i želi da potpiše peticiju, nedelja 10-12 kod pijace u naselju.
file.php

file.php
Dolazim!
Hajmo ljudi, svako ko je u mogućnosti nek dođe. Ovavestite i ostale. Vredi pokušati.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=904897#p904897:28xryg13 je napisao(la):
SunnyJ » 03 Дец 2021 05:27 pm[/url]":28xryg13]
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=904880#p904880:28xryg13 je napisao(la):
wexy » Pet Dec 03, 2021 4:42 pm[/url]":28xryg13]Ovde ideje da su svi budale sto su placali za parking mesto, a da sad treba malo u naselju da se uzme od ulice i od trotoara da se drugima besplatno naprave parking mesta je vrhunac ludila. Moze al' juce.

Ljudi zive u iluziji da im uz kupljen automobil sleduje parking mesto od "nekog", grada, drzave, koga li..? Po kom osnovu?

Jos jedna iluzija ja da 10 000 EUR vrede vise ako ih nemate nego ako ste ih dali za garazu, vrede ISTO. Treba da se sazalimo sto neko nije imao za garazu.. ko ce meni da se sazali sto sam ja dao pare za garazu, niko?
Dao si pare za garažu, a tako je i određen deo stanara dao pare za SVE ostale garaže i SVA parking mesta koja su se prodavala. Svi vi imate zagarantovana mesta za parkiranje i ne boli vas glava oko toga. Super stvar.
E sad, ne postoji više, popunjen je kapacitet. Šta dalje? Hoćeš da mi prodaš pola garažnog mesta, da parkiramo jedan preko drugog na krov!?
Pomirite se s time da ima mnogo vozila koja nemaju obezbeđenu garažu iz raznih razloga, nebitno je. E na vlasnicima tih vozila je ili da probaju da nađu neko normalno rešenje ili da se snalazi svako za sebe (neko će parkirati malo dalje auto na neki parking, neko na trotoar, neko na travu, neko pred ulaz u zgradu, neko možda odluči da proda pa ide javnim prevozom) ali nemojte vi soliti pamet ljudima ako već nećete da učestvujete konstruktivno u razgovoru.

Ne znam ko u 2021. godinu u Beogradu kupuje stan bez obezbedjenog parkinga ili garaze, ovo je.. ne znam kako bi nazvao. Ako garaznog mesta ili parkinga nije bilo onda je logicno razmisliti o kupovini nekretnine na nekoj drugoj lokaciji jer ova ocigledno ne odgovara. Ovako se svesno ulazi u problem, tj. problem se prebacuje drugima, vi cete se snaci.. a drugi ce s bebom u kolicima preko ulice da vas zaobilazi?

To sa pronalazenjem konstruktivnog resenja mozda ima smisla u nekim drugim delovima grada koji su pravljeni davno kada nije ocekivan toliki broj vozila, ili u nekim naseljima gradjenim bez plana. Ovde je BILO obezbednjeno dovoljno mesta za svakog ko je hteo, barem za Premium 1. Ne postoji neko novo resenje, niti neko mora da se pomiri sa necim.

U svakom slucaju VAS problem sa odlaganjem VASE imovine je samo VAS i niciji drugi.
 
Kakav mentalni sklop trebam da imam, kao ti?

Ne hvala.

Posto vidim da imas neki fetis s blokadama red bi bio da u njemu uzivas u nekom privatnom prostoru, bez da uvlacis druge u taj egzibicionizam.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=904980#p904980:3tgke75u je napisao(la):
wexy » Pet Dec 03, 2021 9:44 pm[/url]":3tgke75u]Kakav mentalni sklop trebam da imam, kao ti?

Ne hvala.

Posto vidim da imas neki fetis s blokadama red bi bio da u njemu uzivas u nekom privatnom prostoru, bez da uvlacis druge u taj egzibicionizam.
Da li si pandur ili te nisu primili, pa sad volontiraš, "pošto vidim da imaš taj neki fetiš"?
Na taj mentalni sklop mislim.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=904977#p904977:1ba5ns5l je napisao(la):
wexy » Pet Dec 03, 2021 9:37 pm[/url]":1ba5ns5l]
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=904897#p904897:1ba5ns5l je napisao(la):
SunnyJ » 03 Дец 2021 05:27 pm[/url]":1ba5ns5l]
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=904880#p904880:1ba5ns5l je napisao(la):
wexy » Pet Dec 03, 2021 4:42 pm[/url]":1ba5ns5l]Ovde ideje da su svi budale sto su placali za parking mesto, a da sad treba malo u naselju da se uzme od ulice i od trotoara da se drugima besplatno naprave parking mesta je vrhunac ludila. Moze al' juce.

Ljudi zive u iluziji da im uz kupljen automobil sleduje parking mesto od "nekog", grada, drzave, koga li..? Po kom osnovu?

Jos jedna iluzija ja da 10 000 EUR vrede vise ako ih nemate nego ako ste ih dali za garazu, vrede ISTO. Treba da se sazalimo sto neko nije imao za garazu.. ko ce meni da se sazali sto sam ja dao pare za garazu, niko?
Dao si pare za garažu, a tako je i određen deo stanara dao pare za SVE ostale garaže i SVA parking mesta koja su se prodavala. Svi vi imate zagarantovana mesta za parkiranje i ne boli vas glava oko toga. Super stvar.
E sad, ne postoji više, popunjen je kapacitet. Šta dalje? Hoćeš da mi prodaš pola garažnog mesta, da parkiramo jedan preko drugog na krov!?
Pomirite se s time da ima mnogo vozila koja nemaju obezbeđenu garažu iz raznih razloga, nebitno je. E na vlasnicima tih vozila je ili da probaju da nađu neko normalno rešenje ili da se snalazi svako za sebe (neko će parkirati malo dalje auto na neki parking, neko na trotoar, neko na travu, neko pred ulaz u zgradu, neko možda odluči da proda pa ide javnim prevozom) ali nemojte vi soliti pamet ljudima ako već nećete da učestvujete konstruktivno u razgovoru.

Ne znam ko u 2021. godinu u Beogradu kupuje stan bez obezbedjenog parkinga ili garaze, ovo je.. ne znam kako bi nazvao. Ako garaznog mesta ili parkinga nije bilo onda je logicno razmisliti o kupovini nekretnine na nekoj drugoj lokaciji jer ova ocigledno ne odgovara. Ovako se svesno ulazi u problem, tj. problem se prebacuje drugima, vi cete se snaci.. a drugi ce s bebom u kolicima preko ulice da vas zaobilazi?

To sa pronalazenjem konstruktivnog resenja mozda ima smisla u nekim drugim delovima grada koji su pravljeni davno kada nije ocekivan toliki broj vozila, ili u nekim naseljima gradjenim bez plana. Ovde je BILO obezbednjeno dovoljno mesta za svakog ko je hteo, barem za Premium 1. Ne postoji neko novo resenje, niti neko mora da se pomiri sa necim.

U svakom slucaju VAS problem sa odlaganjem VASE imovine je samo VAS i niciji drugi.

Vi ste potpuno u pravu. Zakon i logika su potpuno na Vašoj strani. Samo to ne menja činjenicu da će se svi parkirati na trotoaru. Ne menja činjenicu da niko neće odustati od stana ako nije kupio garažu. :) Vi imate verovanje da će sistem ili Sanivil da reši problem koji će evidento postojati (siguran sam da ne mislite da će se stanari spontano odreći besplatnog "parkinga"). Naravno, to se neće desiti. Prilično sam dosadan jer sam 99% siguran da nećemo imati trotoar.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=901844#p901844:29hb8naq je napisao(la):
Anisa » Sre Nov 24, 2021 7:19 pm[/url]":29hb8naq]Da li neko ima sliku kuhinje u stanovima od 67 kvadrata u Premiumu? Receno nam je da su sve kuhinje zagradjene iako nije tako na slikama, zanima me kako to izgleda posto jos nismo bili na gradilistu.
Hvala puno!
Pozdrav. Pretpostavljam da ste rezervisali stan tip 9, gde su zaista digli neke nepotrebne zidove i skroz zagradili i zatvorili kuhinju, iako na sajtu na slikama ne postoje sporni zidovi kada gledate plan stana. Dakle, umesto da je trpezarijski prostor u liniji sa kuhinjom, pored predvidjenog mesta za frizider gde moze da se slobodno prolazi iz kuhinje, oni su digli zid do vrha plafona i tvrde da je tako po projektu. Cak i prilikom rezervacije stana kada su pokazivali plan ovog stana iz svoje sveske, nisu postojali ovi zidovi.
Ovi stanovi su 4.faza i zanima me da li je neko od komsija ikada imao potrebu da rusi neke zidove i da li su izlazili u susret? Ja sam trazio da se isti srusi sto pre ali jos uvek nemam konkretan odgovor. Ovaj zid je toliko bespotreban i samo zauzima prostor koji je i inace suzen. Da ne pricam o tome koliko je pokvario citavu koncepciju i nasu zamisao kako ovaj stan izgleda.
Hvala puno.
P.S. Inace, prilikom posete gradilistu nisam uocio nijednog radnika u Premium 1, iako je bilo u prepodnevnim casovima u sred radnog vremena. Ono na cemu je fokus ocigledno je ulica gde se zaista uzurbano radi, kao i izgradnja Premium 2. Useljenje za 4.fazu je po planu do kraja marta ali real feel je leto 2022.
 
Vrh