Šta je novo?

Sunnyville Višnjička Banja [stambeni kompleks]

7139c48000ba26cb5db806942bd33c62.jpg
 
Da li je neko kupio stan na kredit preko banke intese? Posto su nas odbili zato sto stan nije uknjizen.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=597320#p597320:2w5d39hp je napisao(la):
zelimirus » Čet Jan 24, 2019 11:38 am[/url]":2w5d39hp]Da li je neko kupio stan na kredit preko banke intese? Posto su nas odbili zato sto stan nije uknjizen.

Kupio sam stan kod privatnika u C3 preko kredita kod Banca Intesa, bez ikakvog problema. Stan kao poseban deo objekta nije uknjižen (ne može ni biti dok se ne pribavi upotrebna dozvola za zgradu, a zgrada je upisana u katastar nepokretnosti i digitalni katastarski plan, što su preduslovi za dalje administrativne postupke). Stan je u izgradnji prilikom kupovine, tako da i ne može biti uknjižen. Da li ste sigurno da je to razlog?
 
Pozdrav svim potencijalnim budućim komšijama :)

Već mesec dana se razmišljam o kupovini stana kod privatnika i citajuci komentare ostavljene na ovu vest i dalje imam par pitanja za ceo projekat. Ako neko od veterana ili kupaca moze da odvoji malo vremena i u kratkim crtama odgovri i da svoj utisak.

1. Video sam dosta postova na temu brda i potencijalnog problema ako ostane u ovakvom stanju u kakvom je trenutno, da li se radi na rešenju istog?

2. Obzirom da sam obisao kompleks pre koji dan ostavilo je utisak da iako useljeno, deluje jos uvek kao gradiliste, shodno tome da li se zna rok kada ce investitor zavrsiti i koliko utice na ljude koji su se vec uselili buka majstora, masina itd?

3. Da li postoji jos neki problem koji su ljudi uocili, a da nije pokriveno mojim pitanjem i odgovorima u ranijim postovima, kakav je osećaj živeti tu sad generalno?

Hvala unapred!
 
Ja bih savetovao da je najbolje da sva ta pitanja postavite investitoru.
A za poslednje pitanje-ako vam lokacija potpuno odgovara, i ako vam je poznata dinamika ovog dela grada, lako ce te naci odgovor.
 
Pozdrav, jel ima neko informaciju do koje visine idu plocice u kuhinji u Energoprojektovim zgradama?

Hvala
 
ftacitus":wcw1tscy je napisao(la):
Pozdrav, jel ima neko informaciju do koje visine idu plocice u kuhinji u Energoprojektovim zgradama?

Hvala
150 cm u običnim stanovima, ne znam u lux (ovim na čelu) dokle su stavili


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Pozdrav svima,

Video sam Vaše komentare na forumu po kojima zaključujem da su se neki od Vas uselili u Sunnyville kompleks, pa bih Vas zamolio za par infromacija, s obzirom da razmatram ovu opciju za kupovinu stana :)

Zainteresovan sam i za Sunnyvillu i za EP Sunnyvilu.
Svakako mi i jedna i druga opcija dolazi u obzir, pa bi mi značilo mišljenje i o jednom i o drugom kompleksu.

Prvenstveno me zanima kvalitet gradnje, da li ste zadovoljni termo i zvučnom izolacijom, kao i kvalitetom završnih radova?

Svaka informacija bi mi dobro došla :)

Hvala!
 
Душане,узми па прочитај све постове до сад,па ћеш да видиш све оно што те интересује,чак и више од оног што сматраш да ти је потребно сад,а касније би поново питао.Тамо ћеш да нађеш,све проблеме и пропусте,које смо имали до сад.Нема шта није поновно преправљано или оправљано да буде како треба,али то неће нико поново теби сад да објашњава на тацни.Прочитај биће ти свакако корисно ако си заинтересован за куповину.Локација је стварно супер и насеље би требало да буде ок, са супер везама,али све то иде споро и траљаво,нема радника и ко зна кад ће то све да се изгради(далека будућност),а о свему кнкретно узми па прочитај.
 
Pregovaramo za zgradu B koja jos nije zavrsena. Procitah ceo forum i investitor je potvrdio da su zgrade A i B drugacije gradjene. Ima li jos koga da se odlucio za kupovinu u ovim zgradama? Takodje postoji razlika u projektnim crtezima i stvarnim merama. Da li je tako bilo i u vec useljenoj zgradi D?
Pozdrav od buducih komsija
 
Mi smo kupili stan u zgradi A. Useljenje je trebalo,po ugovoru.da bude marta ,medjutim ni blizu :) no dobro,mi smo to donekle i znali, prateci tempo izgradnje.
Da li je neko imao iskustva sa kasnjenjem i placanjem penala,da li je tu bilo problema?

pozdrav
 
Zna li se šta će biti ispod naselja, odnosno da li postoji plan za plac ispod?


TapaT
 
Kako zgrade??? Pa meni je prodavac, prilikom pokazivanja zgrada A i B, rekao da ce biti skola koncepcije P+1.
 
Ja bio juče da razgledam stanove, pitao za školu, kao biće i škola i igrališta... da se ne lažemo plac je privatni a od škole se ne zarađuju pare...
Možda će i biti škola, između zgrada...
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=602797#p602797:3rcawa2f je napisao(la):
Jataganac » Ned Feb 17, 2019 11:26 pm[/url]":3rcawa2f]Kako zgrade??? Pa meni je prodavac, prilikom pokazivanja zgrada A i B, rekao da ce biti skola koncepcije P+1.
Na zalost i ja sam naseo na tu njihovu pricu . Nista im vise ne verujem
 
Ja EP dosta poštujem još uvek i mislim da im je kvalitetnija gradnja od ostalih (mada ne znam za privatnike u tom naselju). Ali ta lokacija za te pare.. ja ne bih. Imam pogled iz mog stana na te zgrade i ne bih menjao Krnjaču za to naselje, em je dosta jeftiniji kvadrat em si brže u gradu. Ali možda i grešim?
 
Imate vrtic na 200m a skolu na 400m od kompleksa zgrada ne znam u cemu je problem. Koje je to pomodarstvo da ljudi uz stan hoce da imaju i skolu i vrtic na 11m od zgrade u kojoj zive.
 
Nije reč o pomodarstvu već o markentinškoj fori, naime škola ne zaklanja pogled jer je objekat P+1 a zgrada P+4 definitivno zaklanja, naravno, dosta ljudi se odlučilo za tu lokaciju zbog pogleda.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=602836#p602836:1buoxfcy je napisao(la):
Срлес » Pon Feb 18, 2019 8:04 am[/url]":1buoxfcy]Nije reč o pomodarstvu već o markentinškoj fori, naime škola ne zaklanja pogled jer je objekat P+1 a zgrada P+4 definitivno zaklanja, naravno, dosta ljudi se odlučilo za tu lokaciju zbog pogleda.
Bravo za komentar
 
Tacno je da ima vrtic na udaljenosti od 200m, ali proverite kapacitet vrtica i probajte da upisete dete pa cete videti vajdu od njega.
Tacno je i da ima skola na udaljenosti od 400m, jedino je stos u tome sto je izgradjena sa zakasnjenjem od 30 god i da je vec krcato popunjena, a nov kompleks vec ima negde oko 600 stanova sa tendencijom da ide na 800, 900 i vise, pa onda i ta deca treba da idu negde na nastavu, a malo i da se igraju napolju i tako. A malo fali i dom zdravlja...i tako...
 
:gobb:
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=602823#p602823:6f3u4mzi je napisao(la):
Gorstak89 » Pon Feb 18, 2019 1:37 am[/url]":6f3u4mzi]Ja EP dosta poštujem još uvek i mislim da im je kvalitetnija gradnja od ostalih (mada ne znam za privatnike u tom naselju). Ali ta lokacija za te pare.. ja ne bih. Imam pogled iz mog stana na te zgrade i ne bih menjao Krnjaču za to naselje, em je dosta jeftiniji kvadrat em si brže u gradu. Ali možda i grešim?
:gobb: Упоређивати смрдљиву Крњачу са овим делом Београда,није нормално. Београд се завршава са Каалемегданом и лепим погледом са њега на равнице Војводине и то није Београд. Нису тамо за џабе јефтини квадрати.Ми имамо перрфектан поглед одозго на добар део старе и нове вароши,па и на суседну Крњачу. Леп поглед је са видиковца доле,а не обрнуто.Као рођеном београђанину,кад одем у Крњачу ,имам увек утисак,као да нисам у Београду.Можда ће земунци да вас прихвате као београђане,раније али сумњам.мораће још доста воде да протекне Дунавом и да се тамо поотварају неке значајне установе,национални стадион и др. да би смо ми морали чешће да идемо тамо ,да би смо схватили да је и то Београд. :lool:
 
Ljudi ne budite debili i ne kupujte stan zbog pogleda, zida ko gde šta podmaže, u kom mehuru vi živite?

Pogleda vam je garantovan, makar srednjeročno, možda na 11.-20. spratu nekog solitera u već izgrađenom delu grada, ako vam je do toga.
 
Rudo 1, 2, 3 - vrhunski pogled, a sve novo sto se zida okolo ne stize ni do prizemlja ovih zgrada. Drugacija (malo zapadnija) politika bi od takvih zgrada napravila pravi hit.
 
Vrh