Šta je novo?

Stanovi - naselje Dr Ivana Ribara - konkurs 2008

Jutros su osvanula obavestenja za EDB

Od 04.08 do 15.08 traje prikljucenje struje Zemunski kej 15 taksa 1666 din

Svi koji nisu useljeni ili ne zavrse do tog datuma bice iskljuceni sa mreze

Sbb uveliko vrsi radove
 
kaca":enpxya20 je napisao(la):
Nam su premestili radijator ne drugi zid, ako nekoga zanima to je kostalo 9000 din, deo parketa koji je ostecen jer je usla voda su uklonili i zamenice ga, a uradili su i osale sitnije popravke. Uglavnom to je to. Srecno svim novouseljenim komsijama!


Draga Kaca, gospodin Ivan koga su na Forumu preporucili za premestanje radijatora nije dostupan, anije ni njegov kolega-navodno im to vise nije dozvoljeno. Kako ste vi to uspeli. Mi relativno hitnomoramo da prebacimo radijator u kuhinji. Molim za preporuku
 
Stvarno je sramota da pozivaju ljude da se usele u nezavrsene stanove,zar investitor (grad) nema pojma sta mu rade izvodjaci radova to je nemoguci bezobrazluk, a pare za ucesce su znali da uzmu.
 
@matijevic
Jesu li na svim zgradama nalepili isto obavestenje, ili je to samo za vas koji ste se prvi uselili?
 
Što se tiče EDB jedna reč LAŽOVI

Evo obaveštenje koje je jednom rečju laž


Kada sam otišao jutros u EDB odgovor je da grad nije završio posao neke papire i da ne mogu da prihvate prijavu da dođem drugi put kada ne zna se?
Ljudi su kreteni nije mi jasno ko ih je terao da sami napišu datum koji ne poštuju.
Kakav Grad kakva EDB takva je i država.
Sada ponovo gubimo dan itd....
 
al zato imaju pravo da nas iskljuce sa mreze..e drzavo...
 
Ocigledno da grad nije pribavio sve dozvole niti regulisao tehnicki prijem treba se obratiti Djilasu, Kosticu to je bila i sada je njihova obaveza, nase je samo da odemo i prijavimo struju a sve pre toga resava grad, treba da se organizujemo i ponovo kolektivno odemo u gradsku skupstinu
 
Uselila sam se pre neki dan i sada "vučem za rukav" majstore da završe ono što su propustili! Nije mi jasno zašto je pravljen zapisnik o prmopredaji , ako ću ja juriti majstore!!!! Zar to nije obaveza izvodjača? Ali, avaj, njima je moj problem sitan jer dolaze ljudi da prijave CURENJE VODE i PODIZANJE PARKETA. A,znat li zbog ćega se to dogadja? ZATO ŠTO JE NADZORNI ORGAN BLANKO POTPISAO URADJENE RADOVE VODE I STRUJE!!!! a da NIJE PROVERIO kako su iste izvedene !Sada krivicu prebacuju na parketare, ali. mi sa foruma, znamo da su oni radili sa NAJNEKVALITETNIJIM PARKETOM I JOŠ GORIML LAKOM. Pa, gospodo iz grada, "ne pravi se pita od g...na!"
 
Postovane komsije,

Ja sam sinoc oko 18h bio u Zemunu u vezi prijave kod EDB i sve sam zavrsio za 5 minuta. Nije bilo guzve i nisam imao nikakvih problema. Trazili su mi kopiju ugovora-original na uvid i LK.
Pozdrav
 
E pa nama su ispravili stvari tako sto su recimo jedan deo ostecenog parketa zamenili drugim i sada imamo potpuno razlicite boje i parket, deluje kao zakrpa, i pri tome su prilikom gletovanja skinuli boju sa ovog starijeg, a lajsne nisu ni stavili. Zidovi, blagi uzas, kao nogom gletovani, roletne apsolutno nemaju nikakvu funkciju, itd.....spisak je podugacak Sram ih bilo sve redom
 
klavirstimer":2rnh8swu je napisao(la):
kaca":2rnh8swu je napisao(la):
Nam su premestili radijator ne drugi zid, ako nekoga zanima to je kostalo 9000 din, deo parketa koji je ostecen jer je usla voda su uklonili i zamenice ga, a uradili su i osale sitnije popravke. Uglavnom to je to. Srecno svim novouseljenim komsijama!


Draga Kaca, gospodin Ivan koga su na Forumu preporucili za premestanje radijatora nije dostupan, anije ni njegov kolega-navodno im to vise nije dozvoljeno. Kako ste vi to uspeli. Mi relativno hitnomoramo da prebacimo radijator u kuhinji. Molim za preporuku
Nama je to radio majstor sa gradilista, ima ih jos tu pa pitajte nekoga za informaciju.
 
Roki":cayekzm6 je napisao(la):
Ne znamo gde ste vi ziveli do sada gospodine Pedja, ili radite za gradsku vlast, ali je evidentno da postoje mane i nedostaci, ne bi se sto ljudi zalilo da je sve u redu. Mi te stanove ne dobijamo na poklon nego ih debelo placamo. Da li ste razmisljali i o tome da neko nije sakupio novac za ucesce ,pa se zato nije uselio. Vi ste veliki srecnik ako je kod vas sve dobro, ali cemo mi bogami insistirati da se otklone svi nedostaci jer je grad sebe dobro obezbedio pa i mi trazimo pristojan kvalitet za cenu koja je kobejagi neprofitna.

Upravo. Znam DOSTA ljudi koji su odustali, jer jednostavno nemaju par (izgledalo je da cemo medju njima biti i mi, ali srecom, ima dobre rodbine i prijatelja koja moze da udeli po nesto, umesto da trazimo jos zajma od banke).
 
astir":2m3ml31h je napisao(la):
Što se tiče EDB jedna reč LAŽOVI

Evo obaveštenje koje je jednom rečju laž


Kada sam otišao jutros u EDB odgovor je da grad nije završio posao neke papire i da ne mogu da prihvate prijavu da dođem drugi put kada ne zna se?
Ljudi su kreteni nije mi jasno ko ih je terao da sami napišu datum koji ne poštuju.
Kakav Grad kakva EDB takva je i država.
Sada ponovo gubimo dan itd....

Pa mi se do 15. izgleda necemo ni useliti...hoce li da nam iskljuce pre useljenja???
 
BILJANABB":3pxh80az je napisao(la):
Postovane komsije,

Ja sam sinoc oko 18h bio u Zemunu u vezi prijave kod EDB i sve sam zavrsio za 5 minuta. Nije bilo guzve i nisam imao nikakvih problema. Trazili su mi kopiju ugovora-original na uvid i LK.
Pozdrav
Imao sam i ja te papire ali lik iz šaltera kada je čuo adresu nije ništa hteo ni da gleda, nego je počeo priču " znate Grad nije ..."
Izgleda da je gotova paporologoja koju je radio Grad.
Baš ćemo videti sutra.

SrKal":3pxh80az je napisao(la):
Pa mi se do 15. izgleda necemo ni useliti...hoce li da nam iskljuce pre useljenja???
Vaš ulaz će imati prijem kasnije tako da će i rok od 15 dana biti kasnije.
Biće obaveštenje kao ovo naše. Mislim da nije svima isto.
Kod nas je 'falila' faza pa posle prijave i pet dana bez faze, majstori su došli popravili i izvršili prijem. Možda da nije bilo kvara nebi prošao još prijem a možda ova dva dogadjaja nemaju veze.
 
Molim komsije iz broja 26 koji se nisu upisali na spisak za formiranje skupstine stanara da se jave komsiji koji je svoj broj ostavio na vratima zgrade ili da meni posalju preko privatne poruke svoje podatke (broj stana, ime i prezime, telefon, broj licne karte). Nedostaje nam jedan komsija da bi formirali skupstinu i mogli da za nekoliko dana preuzmemo liftove, interfon, sanducice i ostalo.
 
***
Молим станаре броја 42.да се у петак, 10.08.2012. у 20 часова окупимо испред улаза зграде како бисмо формирали Скупштину станара и изабрали председника. На тај начин ћемо омогућити коришћење лифта и приступ заједничким просторијама.
Посебан поздрав за добровољца за улогу председника Кућног савета. :)
***
 
Struja se lako prijavljuje sbb je pusten u Subotu ulaz 52 ovih dana ce doneti ruter i hd prijemnik

Ulaz 68 je imao katastrofu zapusena kanalizacija pa su radili u Nedelju

Ako ima nekoga sa ulaza 52 da se nije uselio neka se oglasi da pokusamo da oformimo kucni savet zbog ostalih obaveza
 
EDB počeo sa prijavama. Sada rade...

Kako ide procedura sa InfoStan-om?
Ima li komšija koji su prošli proceduru?
 
Au, komsije, ne znam da li mi je najveci problem manjak vremena ili manjak para da bi mogla da osposobim stan za useljenje.
Sve je zivo zbudjeno. Ocekivala sam ja nesto ovako, ali potera me na svakom koraku.
Sto se tice struje, majstori su zurili, prevezali ponesto pogresno, ali su tu i da pomognu i isprave. Daju se navatati na gradilistu. Ali, vodovod i kanalizacija su mrak. Interkop im nije platio i nemaju nameru da ispravljaju bilo sta. Nama je delimicno zapusena WC solja, verovatno od elektricarskog otpada koji su u nju bacali. Ode moj muz da sa vodoinstalaterom, koga cemo naravno mi da platimo, zavlaci sajlu. Apelujem na sve komsije da pri prepravkama stanova vode racuna da majstori ne bacaju sut u odvodne cevi po kupatilima.
A onda pitanje sta je sa postanskim sanducicima? Sta sa kapicama za ventile na radijatorima? I tako dalje!!!
 
Hvala komsiji koji je ovde ostavio broj majstora Mise za pregradjivanje. Majstora sam angazovala i prezadovoljna sam. Jako profesionalan, povoljan i zavrsava sve pratece poslove, gletovanje, krecenje, stolariju. Evo jos jednom njegovog broja ako nekom treba 0637072833.
 
Ako nekom trebaju bela, ravna sobna vrata spreman sam da ih ustupim po istoj ceni koliko sam ih platio (4400din). Znaci necete cekati nekoliko dana da vam ih naprave i necete morati da angazujete prevoz jer se vrata nalaze u mom stanu u nasem naselju. Prodajem ih jer mi nisu napravili sirinu koju sam trazio vec 5cm uza od otvora koji sam ostavio, a majstor je trenutno u Crnoj Gori pa se ne javlja.

http://i45.tinypic.com/fuwha0.jpg
http://i46.tinypic.com/ddi9mc.jpg

Javite se ako ima zainteresovanih.
 
Vrh