Šta je novo?

Sportski događaji

Au al se časni i pošteni Pantograf iznervirao, izvređa sve navijače Partizana u kompletu, ali dobro, to ovde očigledno sve može da prođe. Ne znam samo šta mu je najviše zaljuljalo kavez, da li ovih više miliona uplaćenih njegovoj mezimici odnosno N.Č. kojeg zdušno podržava ili to što navijači Partizana zaista i razmišljaju svojom glavom, za razliku od njegovih drugara koji pišu transparente ČOVIĆU LEGENDO - mada po pisanju ovde, rekao bih da je taj transparent on lično pisao.
Pa to mu je taktika kojom isprovocira. Prvo postavi vest kako je Ostoja u kampanji SNS-a (kao da to ne znamo godinama, pa sad treba da se šokiramo), a kad mu predočiš da navijači Partizana ne podržavaju ni Ostoju ni Vazuru i daš mu primer za to, onda se kao zgrozi "kako možete da pevate takve pesme" 😂
... i sve to dok podržava lice sa interpolove poternice i lice ZVANIČNO optuženo za proneveru novca sa Kosova i za saučesništvo u ubistvu premijera države.
 
Ne znam, ne da mi se da pevam nešto što tako britalno neljudski vređa dostojanstvo.

Uzgred, Zvezda i Denver opet na čelu, sve dolazi na svoje prirodno mesto. ;)
 
Да, остварен је одређен напредак на табели.

Sreca, ali neka sada bude i malo pameti za promenu. Necu da imam nista protiv.

A u kosarci, da se veceras dobije Makabi, za cast! Trenutno:

1710443750555.png
 
1710447293285.png

Na kraju, po ko zna koji put ove sezone, veliko razočaranje...Sada možda i nije merodavno, fali mnogo igraca u rosteru, plus ce da fali jos jedan na sledecoj utakmici. Jago se povredio. Zvezda nikada nije imala na papiru bolju ekipu, koja je u Evroligi postigla slabiji rezultat.
 
Slabi smo ove godine i jedni i drugi. Učinak Partizanovih crnaca očajan, pri tom Ledej i Naneli mogu proći. Avram ubedljivo najbolji i kada igra on, Ponitka, Ledej, Naneli i neko od manje loših centara (koji su katastrofa ove godine), nešto možemo i uraditi, kao što je bilo sinoć sa Barselonom. Čim uđe preskupi Panter i pogubljeni Doužer ode Barsa na 10+.
 
Znaci Amerikanci, (valjda) Italijani i Juzni Sudan. Vise sam navijao za grupu A. No Entoni nam nije donio srece.
A i zene nista bolje prosli. Basketasi zato sigurno donose medalju.
 
Ništa mi ne znači njihov poraz, svejedno mi je potpuno, ali me zato Zvezdini porazi bole i tek kako...

Protiv Mege su još ponovo po ne znam koji put viđene neke stvari i isplivavaju. Ta utakmica kao samo ta utakmica nije problem, dešava se da od slabijeg nekada izgubiš. Problem je sto se to ponavlja, kao i nacin na koji je izgubljeno, po ko zna koji put.

Zvezdini igrači su nastupili kao da će utakmica sama da se dobije, kao da igraju protiv nekog ,,KK Rakovca" u najmanju ruku. Igrači Mege su izašli hrabro, iako su bili veliki autsajder i pokazali su da nisu došli da izgube. Njihova pobeda je apsolutno zaslužena.

Iako se osvoji Aba i KLS trofej, to nikako neče značiti da ova ekipa valja, nego da su svejedno potrebne promene. Ima igrača koje treba zadržati, ali i onih za koje se uopšte već sada ne treba dvoumiti da mi se pokaže put ka izlaznim vratima.
 
Koliko smara mit o navijacima.

Veze mi o navijanju nemamo. Neko lozenje kad lozenje nije ni potrebno je sve sto znamo.

Pokisli Grobari cim su ih ovi stigli, umesto tad da je najjace, navijanje stalo samo zato sto su ih prestigli rezultatski za dva, tri kosa i na kraju masovno napustali halu dok je utakmica jos trajala, iako je Partizan i dalje imao teoretske sanse.
 
Kao prvo, napuštanje pre kraja se desilo sinoć prvi put i uopšte nije bilo masovno. Već je i navijačima pun k***** ovakvih poraza, imaju najveću podršku cele sezone, a ne vraćaju ni delić.
Što se tiče navijanja kada su nas stizali, mislim da su navijači Partizana već postali preumorni od istih poraza ove sezone. Ono kad vodiš dvocifreno u zadnjoj četvrtini i znaš da ćeš izgubiti. Mi smo gubili i od Makabija recimo, sa 20 razlike, pa navijanje nije stajalo. I u drugim utakmicama.
Imaju i navijači pravo da se nekad naljute.
 
Vrh