Šta je novo?

SOUL 64 - Blok 64 - Novi Beograd

IMG_3669.jpg
 
Rekli su do kraja decembra pa su pomerili do kraja januara, meni je to i dalje nerealno. 8 spratova treba da podignu....
 
ja mislim da je neizvodljivo.
Soliter poslednje faze Vozdovih kapija je ekspresno podignut. Čini mi se da je od početka gradnje pa do useljenja ili pred useljenje (ne znam tacno jer samo vidim spolja i deluje da je zavrseno) prošlo tek nešto više od godinu dana. Tako da sa velikim brojem angažovanih radnika, mozda se i uklope u rok.
 
Поздрав свима, пар питања ако може помоћ.

Колико је сада квадрат овде, рецимо стан од 80 квадрата у 1. фази, исток запад оријентација? И колико је паркинг место?

И има ли ко некакву брошуру са материјалима, ако је добијао од инвеститора? И колико су флексибилни са малим изменама унутар станова, мрдање зидова, избор керамике итд?
 
Поздрав свима, пар питања ако може помоћ.

Колико је сада квадрат овде, рецимо стан од 80 квадрата у 1. фази, исток запад оријентација? И колико је паркинг место?

И има ли ко некакву брошуру са материјалима, ако је добијао од инвеститора? И колико су флексибилни са малим изменама унутар станова, мрдање зидова, избор керамике итд?
Ja sam se cuo pre neki dan sa prodajom i koliko znam nema nesto stanova iz prve faze(moj je 86m2 u lameli A i kaze da odavno nema takvog stana slobodnog),mozda gresim.Cena je sada od 4000-5000 tako da racunajte negde otprilike oko 4200.Takodje mi je rekla da je garazno oko 30000.Za tacne informacije ipak morate otici tamo,nadam se da sam pomogao
 
Поздрав свима, пар питања ако може помоћ.

Колико је сада квадрат овде, рецимо стан од 80 квадрата у 1. фази, исток запад оријентација? И колико је паркинг место?

И има ли ко некакву брошуру са материјалима, ако је добијао од инвеститора? И колико су флексибилни са малим изменама унутар станова, мрдање зидова, избор керамике итд?
Mogu proslediti slike keramike i parketa, imaju 3 kombinacije. Sto se tice zidova uopste nisu fleksibilni. A stanova koliko sam video na sajtu ima slobodnih i fazi 1 a cenu zaista me znam.
 
Mogu proslediti slike keramike i parketa, imaju 3 kombinacije. Sto se tice zidova uopste nisu fleksibilni. A stanova koliko sam video na sajtu ima slobodnih i fazi 1 a cenu zaista me znam.
Могу у приватну поруку слике ако није проблем.

За зидове штета, могло би се доста добити.

1728333852559.png


Видим да је пар ових остало на истој вертикали, нисам сигуран што. Јесте да је стан од 80квм са две спаваће собе, скоро без икаквог простора за одлагање, али зато једна од лепших дневних зона које сам видео у новоградњама, са овом структуром стана.
Можда људи више воле онај редни распоред кухиња-шанк-трпезарија-дневна соба-тераса.
 
Могу у приватну поруку слике ако није проблем.

За зидове штета, могло би се доста добити.

Pogledajte prilog 214314

Видим да је пар ових остало на истој вертикали, нисам сигуран што. Јесте да је стан од 80квм са две спаваће собе, скоро без икаквог простора за одлагање, али зато једна од лепших дневних зона које сам видео у новоградњама, са овом структуром стана.
Можда људи више воле онај редни распоред кухиња-шанк-трпезарија-дневна соба-тераса.
Ja mislim da je sto se tice zidova tj. rasporeda soul jako dobro rešen, sve spavace sobe imaju dobre sirine, nema soba-spajz kao u mnogim drugim novogradnjama. Jedino mi je možda kod ovog konkretno stana možda previše kvadrature u terasi...
 
Могу у приватну поруку слике ако није проблем.

За зидове штета, могло би се доста добити.

Pogledajte prilog 214314

Видим да је пар ових остало на истој вертикали, нисам сигуран што. Јесте да је стан од 80квм са две спаваће собе, скоро без икаквог простора за одлагање, али зато једна од лепших дневних зона које сам видео у новоградњама, са овом структуром стана.
Можда људи више воле онај редни распоред кухиња-шанк-трпезарија-дневна соба-тераса.
A šta bi ti ovde konkretno menjao po pitanju zidova, a da se mnogo dobije, kad ti se već dnevna zona dopada?
 
Могу у приватну поруку слике ако није проблем.

За зидове штета, могло би се доста добити.

Pogledajte prilog 214314

Видим да је пар ових остало на истој вертикали, нисам сигуран што. Јесте да је стан од 80квм са две спаваће собе, скоро без икаквог простора за одлагање, али зато једна од лепших дневних зона које сам видео у новоградњама, са овом структуром стана.
Можда људи више воле онај редни распоред кухиња-шанк-трпезарија-дневна соба-тераса.
I da, koncept ovakvog dnevno-trpezarijskog prostora mi je ok, bolje nego "redni", ali ne volim kuhinju u liniji. Stvar ukusa.
 
Ja mislim da je sto se tice zidova tj. rasporeda soul jako dobro rešen, sve spavace sobe imaju dobre sirine, nema soba-spajz kao u mnogim drugim novogradnjama. Jedino mi je možda kod ovog konkretno stana možda previše kvadrature u terasi...
Шта знам, рецимо овакво постављање трпезаријског стола ми је довољно за одузимање лиценце.
1000009224.jpg


A šta bi ti ovde konkretno menjao po pitanju zidova, a da se mnogo dobije, kad ti se već dnevna zona dopada?
На прву, улаз у купатило бих ставио наспрам улазних врата, самим тим је могуће можда и затворити ноћну зону додатним вратима лево од улаза. То даље повлачи неке друге ствари и на крају добијање још једног плакара, али по мени стан од две собе може имати само вц и заједничко купатило, без ових глупих џепова за веш машину. Све због још једног плакара, двоје људи у спаваћој соби не могу да се потрпају у ово реално.
 
Шта знам, рецимо овакво постављање трпезаријског стола ми је довољно за одузимање лиценце.
Pogledajte prilog 214316


На прву, улаз у купатило бих ставио наспрам улазних врата, самим тим је могуће можда и затворити ноћну зону додатним вратима лево од улаза. То даље повлачи неке друге ствари и на крају добијање још једног плакара, али по мени стан од две собе може имати само вц и заједничко купатило, без ових глупих џепова за веш машину. Све због још једног плакара, двоје људи у спаваћој соби не могу да се потрпају у ово реално.
Da, slažem se sto se tiče ovog stana. Servis nepotreban, bolje neki garderober/ostava. A trpezarijski sto na ulazu užas!
 
Slažem se da su 2 kupatila po 5m2 nepotrebna, ali to je što je - normalno mi je da kupatila i kuhinje budu nepromenljivi, zbog jednoobraznosti instalacija.
Ovi stanovi i jesu ostali neprodati zato što su najmanje funkcionalni.
 
Могу у приватну поруку слике ако није проблем.

За зидове штета, могло би се доста добити.

Pogledajte prilog 214314

Видим да је пар ових остало на истој вертикали, нисам сигуран што. Јесте да је стан од 80квм са две спаваће собе, скоро без икаквог простора за одлагање, али зато једна од лепших дневних зона које сам видео у новоградњама, са овом структуром стана.
Можда људи више воле онај редни распоред кухиња-шанк-трпезарија-дневна соба-тераса.

Ovde bukvalno sediš u kuhinji dok gledaš tv... Šteta što je usvojen ovaj open koncept, valjda je jeftinije tako graditi nego odvojiti kuhinju/trpezariju od dnevnog boravka, makar i nekim komadom nameštaja.

Display-unit-provides-privacy.jpg
 
Vrh