Šta je novo?

SOUL 64 - Blok 64 - Novi Beograd

Da da, ali ne upisuje se sve ni blizu, mislim da se ta baza koristi kao 'mali sample', na njihovom sajtu pise da
  • Постоји ограничење у приказу – максимално се приказује 250 прометованих непокретности насумично изабраних из задатог временског опсега
Ni jedan moj ugovor se recimo nije nikad pojavio, jer se od hiljada ugovora samo uzima nekoliko procenata (mozda?) i oni su vidljivi. Ali nisam ja neki ekspert, samo sam tako razumeo da im radi sistem.
 
Da da, ali ne upisuje se sve ni blizu, mislim da se ta baza koristi kao 'mali sample', na njihovom sajtu pise da
  • Постоји ограничење у приказу – максимално се приказује 250 прометованих непокретности насумично изабраних из задатог временског опсега
Ni jedan moj ugovor se recimo nije nikad pojavio, jer se od hiljada ugovora samo uzima nekoliko procenata (mozda?) i oni su vidljivi. Ali nisam ja neki ekspert, samo sam tako razumeo da im radi sistem.
Ako se odabere uži period trebalo bi da bude sve tu osim ako se proda više u jednom danu što valjda nikad nije slučaj. Mislim da je tu zaista sve dostupno, ali nisam ni ja siguran.

Neki investitori prvo prave predugovor sa kaparom i za keš kupce, pa se to onda nigde ne vidi, a kod nekih ide odmah ugovor za keš kupovinu čak i kada je iz više rata.
 
Da da, ali ne upisuje se sve ni blizu, mislim da se ta baza koristi kao 'mali sample', na njihovom sajtu pise da
  • Постоји ограничење у приказу – максимално се приказује 250 прометованих непокретности насумично изабраних из задатог временског опсега
Ni jedan moj ugovor se recimo nije nikad pojavio, jer se od hiljada ugovora samo uzima nekoliko procenata (mozda?) i oni su vidljivi. Ali nisam ja neki ekspert, samo sam tako razumeo da im radi sistem.
Kao sto je receno, ne rade 'mini sample' vec prikazuju maksimalno 250 sa datim filterima. Menjanjem filtera ti mozes videti svaki ugovor.

Cenenekretnina.rs i cenestanova.com uzimaju komplet podatke sa rgz, i svaki ugovor bi trebalo pre ili kasnije da se pojavi tamo.
 
Overen predugovor . Cena prosečno 4100€, garaže od 25 do 30k( ne standardno su veće od ostalih koje se ugovaraju ili su građene) Obzirom da su krenuli u prodaju druge faze i da ja bas nisam mogao da biram, čini se da idu odlično. Ostaviće četvrtinu kada dođu u završnu fazu. Ako ispoštuju sve iz tehničkog opisa onda će biti sjajno. Ako ima neko jos pitanje tu sam...svremena na vreme.
 
Overen predugovor . Cena prosečno 4100€, garaže od 25 do 30k( ne standardno su veće od ostalih koje se ugovaraju ili su građene) Obzirom da su krenuli u prodaju druge faze i da ja bas nisam mogao da biram, čini se da idu odlično. Ostaviće četvrtinu kada dođu u završnu fazu. Ako ispoštuju sve iz tehničkog opisa onda će biti sjajno. Ako ima neko jos pitanje tu sam...svremena na vreme.
Jel to prosečna cena za jednosobne, dvosobne ili trosobne stanove ili baš prosek za sve tipove, ako može nešto malo preciznije? I koje su to veličine parking mesta? Hvala.
 
Jel to prosečna cena za jednosobne, dvosobne ili trosobne stanove ili baš prosek za sve tipove, ako može nešto malo preciznije? I koje su to veličine parking mesta? Hvala.
Ja sam dobijao tu, čak i veću cenu i za cetvorosobne stanove od 100+ kvm sto mi je bilo van pameti. Puštaju sukcesivno drugu fazu pa je uvek malo stanova u ponudi. Verujem da ce biti dobar projekat na kraju.
 
Jel to prosečna cena za jednosobne, dvosobne ili trosobne stanove ili baš prosek za sve tipove, ako može nešto malo preciznije? I koje su to veličine parking mesta? Hvala.
Pa trenutno je to cena prosečna. Malo vise ako gleda na Omladinski brigada.
Parking mesto standard je 2.8. X5m. Rekli su da je mesto rađeno po osnovi potrebnog mesta za X6. Ja sam uzeo veće 3.2x5
 
Pogledajte cene u kompleksima koji se grade u tom potezu ili koji su vec gotovi pa onda realno sudite o ceni.
Slazem se da je sve to preskupo ali takvo je trziste i nece se cene vracati u normalu, jedino sto je moguce da cene ostanu kakve jesu I ne skacu vise.
Kad se uzme sve u obzir soul 64 je daleko ispred svih po onome sta nudi kompleks od lokacije, sadrzaja pa do materjlalizacije itd...
 
Pa trenutno je to cena prosečna. Malo vise ako gleda na Omladinski brigada.
Parking mesto standard je 2.8. X5m. Rekli su da je mesto rađeno po osnovi potrebnog mesta za X6. Ja sam uzeo veće 3.2x5
Ta veća mesta su za pohvalu. Zaista je sramota da neki prave još uvek mesta 2.5m ili čak i manja.
 
Ta veća mesta su za pohvalu. Zaista je sramota da neki prave još uvek mesta 2.5m ili čak i manja.
Pa da. Mene je to privuklo. Visina plafona u sobama 2.8m na primer...
Obzirom da investitori imaju novca i da im je ovo prvi projekat nadam se da će ga odlično odraditi kao referencu za sve ostale projekte.
 
Obzirom da investitori imaju novca i da im je ovo prvi projekat nadam se da će ga odlično odraditi kao referencu za sve ostale projekte.
Ne smes ovako da posmatras stvari - to je samo jedna od mogucnosti i nadam se da ce biti tako.

Investitori su takodje, na kraju dana, samo investitori i koji verovatno uopste ne dolaze iz tog sektora i bitno im je jedino povrat sredstava i krajnja zarada. Kada zavrse taj projekat mogu novac investirati u neki drugi, mogu izneti novac iz zemlje, mogu uloziti u totalno drugi sektor...

E sad, papir trpi sve - mnogi lux, delux projekti su svasta obecavali, a da na kraju ne bude mnogo od toga ispostovano.
Jedna je stvar sta prodavci pricaju kada prodaju i potpisujes ugovor - mogu da pricaju sta god bez posledica, mogu i da se reklamiraju lazno, ali ako nemas to napismeno i overeno/potpisano, sutra dan neces moci da trazis pravdu
 
Radi sa svojim parama šta god hoćeš. Izneo si svoje mišljenje o temi, a ja svoje. Ne zanosim se da ću da promenim tvoje mišljenje, kao što ti nećeš moje. Samo sam ponudio drugi pogled za one koji čitaju, pa neka formiraju vlastito mišljenje. Toliko od mene.
 
Radi sa svojim parama šta god hoćeš. Izneo si svoje mišljenje o temi, a ja svoje. Ne zanosim se da ću da promenim tvoje mišljenje, kao što ti nećeš moje. Samo sam ponudio drugi pogled za one koji čitaju, pa neka formiraju vlastito mišljenje. Toliko od mene.
Za razliku od tebe js radim kako kažeš ali ne šta hoću već šta je isplativo. A ti kibicuj i dalje. Ipak mislim da ova tema nije za kibicere ali radi sta hoćeš, ovo je slobodna zemlja 😏.
 
Ne smes ovako da posmatras stvari - to je samo jedna od mogucnosti i nadam se da ce biti tako.

Investitori su takodje, na kraju dana, samo investitori i koji verovatno uopste ne dolaze iz tog sektora i bitno im je jedino povrat sredstava i krajnja zarada. Kada zavrse taj projekat mogu novac investirati u neki drugi, mogu izneti novac iz zemlje, mogu uloziti u totalno drugi sektor...

E sad, papir trpi sve - mnogi lux, delux projekti su svasta obecavali, a da na kraju ne bude mnogo od toga ispostovano.
Jedna je stvar sta prodavci pricaju kada prodaju i potpisujes ugovor - mogu da pricaju sta god bez posledica, mogu i da se reklamiraju lazno, ali ako nemas to napismeno i overeno/potpisano, sutra dan neces moci da trazis pravdu
Bato,Bato,Bato...ti si moje zlato ali brate veliki philosof. Informacije su mi insajderske i to sa samog vrha. Toliko.
 
Ne bi bilo lepo da se tema pretvori u prepucavanje, bez obzira na to što se o ovom projektu od početka piše ostrašćeno sa obe strane (protiv i za kupovinu).
Šteta da se u moru poruka svedenih na lični nivo možda propusti neka interesantna konkretna informacija.
 
Ne bi bilo lepo da se tema pretvori u prepucavanje, bez obzira na to što se o ovom projektu od početka piše ostrašćeno sa obe strane (protiv i za kupovinu).
Šteta da se u moru poruka svedenih na lični nivo možda propusti neka interesantna konkretna informacija.
Slažem se ali ovo nije mesto za kibicere ponavljam, koji u stvari nisu ni zainteresovani za ovaj projekat. Svako onaj koji je zaista zainteresovan za ovaj projekat može da pita i ja ću mu pomoći koliko mogu a oni drugi " kritičari po default u" preporučujem da nadju neku drugu temu jer ovo nije za njih..
na primer Napredovu zgradu u bloku 26.
 
Slažem se ali ovo nije mesto za kibicere ponavljam, koji u stvari nisu ni zainteresovani za ovaj projekat. Svako onaj koji je zaista zainteresovan za ovaj projekat može da pita i ja ću mu pomoći koliko mogu a oni drugi " kritičari po default u" preporučujem da nadju neku drugu temu jer ovo nije za njih..
na primer Napredovu zgradu u bloku 26.
Zašto nije? Kad bi forum bio samo za one koji kupuju (ili ozbiljno planiraju da kupe stan baš na tom projektu) brzo bi zamro. Kibiceri (deluje mi da ovo koristiš sa podsmehom, ali nema veza) daju svoj doprinos temi, bez obzira što su uglavnom negativno nastrojeni prema svakom projektu, a posebno prema stvarnim kupcima. I najčešće će ti objasniti da je glup svako ko kupuje na tom projektu, jer cene samo što nisu krenule da padaju, investitori grozni, kvalitet nikakav, sad će sunovrat i sl.
Iako spadam u ovu drugu grupu (kupac u Soul64) ne smeta mi da "kibiceri" pišu šta im je volja i iznesu svoje viđenje, iako se najčešće ne slaže sa mojim.
Stalno imam na umu da forumi (pa i ovaj), pored konkretne razmene informacija, imaju i terapeutsku svrhu - da ljudi istresu svoj gnev (opravdan ili neopravdan, bez obzira na razlog) i olakšaju dušu.
 
Slažem se ali ovo nije mesto za kibicere ponavljam, koji u stvari nisu ni zainteresovani za ovaj projekat. Svako onaj koji je zaista zainteresovan za ovaj projekat može da pita i ja ću mu pomoći koliko mogu a oni drugi " kritičari po default u" preporučujem da nadju neku drugu temu jer ovo nije za njih..
na primer Napredovu zgradu u bloku 26.
Mislim da si pogrešno razumeo ovaj forum. Ovo nije forum za kupujem prodajem nekretninu već za diskusije o projektima. Većina ljudi ovde nisu kupci i svakako imaju pravo na svoje mišljenje. Nema potrebe da tako reaguješ na različita mišljenja.
 
Kako ce smesno da bude kada ovaj projekat zapravo na kraju posle 10 izmena GD i ne izgleda onako kao na renderu i kad bude kasnio tipa 2 godine. Ili jos gore, investitor proda projekat nekome drugom. :D
Ja sam bio zainteresovan ali nivo neprofesionalizma me je odbio.
 
Ima na ovoj temi kibicera a ima i botova 😄😄😄.
Lako ih prepoznajemo. Vređati ljude na forumu da su kibiceri, ravno je sendvičarenju. Investitor je skoro raskinuo rezervacije jer nisu mogli da dobiju građevinsku dugo vremena. Zdrava doza opreza je uvek dobrodošla. Ovde ima ljudi koje interesuje tema, neki kupuju neki ne, životne okolnosti se menjaju i nikad se ne zna da li će neko ko nije kupac danas biti sutra. Moje razočaranje je da investitor drži jednake cene kvadrata ako kupujes 50 ili 110 kvm i to u fazi gde ašov nije zaboden. U isto vreme u izgrađenom projektu, 1 km dalje cena je 10 posto niza za izgrađen stan.. Naravno pravo investitora, njegov projekat, njegovi uslovi. Ne treba mu advokat ovde, to je sigurno.
 
Pa vaspitan sam tako da ne okrećem drugi obraz. Ko je zaista zainteresovan...prepoznaje se jer komentariše određene detalje i postavlja pitanja ili na njih odgovara. Ostali su kibiceri, pausalci i zavidni. To je to.
Kao što rekoh, ovo nije forum samo za zainteresovane za kupovinu već za diskusije pa i negativne stavove. I to je takođe u redu. Nema potrebe za nerviranjem. 🙂
 
Vrh