Šta je novo?

SOUL 64 - Blok 64 - Novi Beograd

Zarobite novce,na 2,3,ili 4 godine,pa onda procenjujte i obrcite😉.I nemojte misliti da cinite dobro investitoru sa ovim pasivnim odbranama.Bolje reci neke stvari na vreme,bice svima bolje..
 
Sve ok, pošto sam kupac u ovom kompleksu svakako mi je u interesu da diskutujemo o projektu, posebno ako to radimo činjenicama. Pisali ste neke uopštene stvari, poput "investitor treba da izvrši pritisak na izvođača", "moraju ozbiljnije", "bolje reći neke stvari na vreme" i sl. Za mene kao kupca to su prazne populističke fraze.
Ako neko ume da proceni da je trenutni nivo izgrađenosti neadekvatan za 4 meseca radova bio bih mu zahvalan da to napiše i obrazloži proverljivim podacima, tipa na objektu X su posle 4mes uradili to i to (slike), a ovde samo ovo.
Po mom prethodnom iskustvu, najmanje problema ima sa kopačkim radovima, to uglavnom ide nekom planiranom dinamikom. Kašnjenja najčešće dođu u kasnijim fazama.
 
Ti druze ako si kupac ja sam Dzoni Dep.Zar mora Bds properties da se bavi ovim stvarima.Mada da..,mora,ima vrvt i ovih drugih,konkurencije..svega..Pa ja sam stavio bas sliku kompleksa u Bw neki dan ,krenulli su u isto vreme kad i Soul,u nekih 10 dana razlike,ima na netu sve.Neki dan su bili na trecem,evo danas cetvrti sprat.Dobro neko rece za Kockicu jos nije prokopano
 
Ti druze ako si kupac ja sam Dzoni Dep.Zar mora Bds properties da se bavi ovim stvarima.Mada da..,mora,ima vrvt i ovih drugih,konkurencije..svega..Pa ja sam stavio bas sliku kompleksa u Bw neki dan ,krenulli su u isto vreme kad i Soul,u nekih 10 dana razlike,ima na netu sve.Neki dan su bili na trecem,evo danas cetvrti sprat.Dobro neko rece za Kockicu jos nije prokopano
Džoni, prihvataš li opkladu u 1000eur? Nađemo se na kafi gde ti kažeš na NBG, ponesemo po hiljadarku, ja donesem predugovor i ličnu kartu. Ako imam predugovor za stan u Soulu na moje ime - ti meni hiljadu, ako nemam ja tebi hiljadu. Može?
 
Nemam ja ni razlog ni potrebu da branim Soul, čak je vrlo moguće da mi to nije dobra kupovina, da je moglo bolje nešto drugo negde drugo. Ono što branim, i ovde, a i svuda drugo - to je argumentovana dobronamerna diskusija potkrepljena činjenicama, nasuprot paušalnom zlonamernom iznošenju fraza, etiketiranju i vređanju (i aktivnom i pasivnom).
 
Sa zaštitom temeljne jame su počeli u decembru mesecu .
Trenutno izvode šipove za potrebe fundiranja objekta.
Ovaj deo posla se najmanje "vidi" i oduzima dosta vremena .
Verujem da će ubrzo da krenu sa konstrukcijom pa će sve izgledati drugačije .
Firma koja izvodi radove važi za jednu od boljih izvođačkih firmi u Beogradu , te se nadam da će ispoštovati dinamiku izvođenja radova. To je i njima u interesu .
 
Šta vas konkretno zanima? U predugovoru o tome piše na tri strane, ali uglavnom uopštene stvari, bez detalja i proizvođača. Skoro svuda je navedeno "renomiranog proizvođača", a negde dodato i "italijanskog ili španskog"🙂
Pa bas me to zanima, ne zanimaju me uopstene stvari vec detalji i i proizvodjaci i sta je garantovano sto se tice gradnje i materijala.
 
Onda vam ne mogu pomoći jer u mom predugovoru nema nijednog naziva proizvođača.
 
Juce sam bas dosao u Bg da obidjem radove,subota je bila,nisu radili.Gledam okolo gradilista rade.Jesu li to nesto stali sa radovima,ili ne rade subotom i nedeljom?
 
To
Juce sam bas dosao u Bg da obidjem radove,subota je bila,nisu radili.Gledam okolo gradilista rade.Jesu li to nesto stali sa radovima,ili ne rade subotom i nedeljom?
To je netipično za građevinu. Subota je redovan radni dan na svakom gradilištu .
 
Sve ok, pošto sam kupac u ovom kompleksu svakako mi je u interesu da diskutujemo o projektu, posebno ako to radimo činjenicama. Pisali ste neke uopštene stvari, poput "investitor treba da izvrši pritisak na izvođača", "moraju ozbiljnije", "bolje reći neke stvari na vreme" i sl. Za mene kao kupca to su prazne populističke fraze.
Ako neko ume da proceni da je trenutni nivo izgrađenosti neadekvatan za 4 meseca radova bio bih mu zahvalan da to napiše i obrazloži proverljivim podacima, tipa na objektu X su posle 4mes uradili to i to (slike), a ovde samo ovo.
Po mom prethodnom iskustvu, najmanje problema ima sa kopačkim radovima, to uglavnom ide nekom planiranom dinamikom. Kašnjenja najčešće dođu u kasnijim fazama.
Najvise problema ima oko iskopa i dok se dodje do kvote 0, kad se izadje iz zemlje svi slave.
 
Juce sam bas dosao u Bg da obidjem radove,subota je bila,nisu radili.Gledam okolo gradilista rade.Jesu li to nesto stali sa radovima,ili ne rade subotom i nedeljom?

U subotu se betonirao drugi takt temeljne ploče, armirali se naredni taktovi, radili šipovi...
 
1000022589.jpg
 
Vrh