Šta je novo?

Smehoteka

10359386_376191565906672_5639499872753986612_n.jpg
 
Reci mi da se ovo nije desilo. Ako jeste onda nije smešno već je žalosno i zabrinjavajuće.
 
Valjda se plaća po prisustvu, ne znam da li ovi sa transparentima dobijaju neke bonuse tipa besplatno fugovanje kupatila u izvedbi ministra odbrane (fugomal i socijalne pločice gratis) ili litar tomovače..
 
Evo dva vica preuzeta sa ljepotica si sajta.

Počeli se seksati Mujo i Fata, kad će ona:
-Mujo bolan ti si kao mobitel.
- Što je li te tako lijepo vibriram?
- Ma jok, nego gubiš signal kad si u tunelu!

:lool: :lool: :lool:

Sjedi Mujo navečer pred televizorom i čeka kćer da se vrati kući, kad mu netko zazvoni na vrata. Mujo otvori, kad tamo dečko njegove kćeri i djevojka, pa Mujo odmah počne urlati:
- Mali, slušaj me dobro … prvo, rek’o sam ti da mi kćer vratiš kući do ponoća, a sad je jedan sat!
Mladac zausti da nešto kaže, a Mujo nastavi:
- Drugo, rek’o sam ti da kad izvodiš moju kćer ne piješ, a ti si pijan k’o zemlja!
Mladac opet otvori usta, a Mujo zaurla:
- I treće, ovo nije moja kćer!!

:laugh: :laugh: :laugh:
 
Cigo dobio milion € na lutriji, pitaju ga novinari:
- Cigo, kako si igrao, jesi imao neki sistem brojeva i to?
- Pa, najveći broj je bio 62!
- Aj ti nama to objasni!
- Pa, jedno veče sanjam devet konja vranaca, trče livadom, lepi bili, brate, lepi mnogo, a na njima 5 lepih cura, gole, lepe, uf!
- Pa kakve to ima veze sa 62?!
- Pa, pomnoži!

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

U parku ispred zgrade igraju se djeca. Majka jedne djevojčice sa trećeg sprata viče:
- Sanja, nemoj da podereš trenerku, znaš da je koštala 100 evra!
Malo kasnije javlja se i komšinica sa prvog sprata:
- Nešo, ne igraj fudbal sa tim novim patikama od 150 evra!
Kad će jedna žena ispred zgrade:
- Arife, sine, nemoj mnogo da trčiš, će ogladniš...

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

PS: Malo da se "obrazujemo" pa kažemo da zavisno od toga kako se smijemo, možemo prepoznat kakva je ko osoba. Vidi više... :grand:
 
Bio Mujo kod Tarzana....I sad naidje neki majmun a Tarzan prica s njim. Muji nista jasno i Tarzan mu kaze da on zna pricati sa svim zivotinjama.
Poslije nekoliko godina dodje Tarzan u Bosnu...i idu tako i naidju na kravu koja muce.
Mujo ce :
-"Sta kaze?" a Tarzan ce
- "Kaze da je nisi jucer pomuzao"...
Vidi stvarno , zna misli Mujo.
Idu dalje i sretnu psa koji laje . Opet Mujo pita sta kaze a Tarzan mu odgovori:
- "Kaze da si ga jucer udario nogom".
"Vid stvarno pogadja" misli Mujo.
Idu dalje i naidju na ovcu koja bleji. Mujo ce Tarzanu: - "Nisam Tarzane laže kurva".
 
Vrh