Šta je novo?

Selfimanija ispred Dedinjskih vila

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
A sto se vi svi koji ga napadate ponasate kao da ste ljubomorni na njega pa sad gledate da dokazete da iako ima vilu na Dedinje i Mercedes AMG 75, da je on ipak seljak u dusi jer je izabrao prepotentan nick i izjasnjava da poseduje vrednu imovinu i jos deklarise da nije lopov?

Zasto toliko frustracije?
Zasto zelite da ga ponizavate?
Jel vam prija da svi zajedno i tako ovde udruzeni lincujete nekog ko ima vise novca od vas?

Ovde ga pljujete javno a da vam je ponudio da dodjete kod njega u vilu na privatnu Beobuild zurku da se zezate sa napucanim plavusama u bazenu pricali bi ste sve najbolje o njemu.
 
Ko ima vise novca?! Daj dve vile i pet mecki!
 
spatiotecte":1iouaohp je napisao(la):
A sta je lose u tome sto je rekao?
I sta je to trebao da kaze da ne ispadne da je neskroman?

Ako je vlasnik vile na Dedinju, nece reci da je vlasnik stracare u Dobanovcima.

Pa recimo "zivim na Dedinju", ili cak "zivim u vili na Dedinju", kao ti kazes "zivim u Parizu" a ne da prilikom upoznavanja deklamujes svoj imovinski list.

spatiotecte":1iouaohp je napisao(la):
Ovde ga pljujete javno a da vam je ponudio da dodjete kod njega u vilu na privatnu Beobuild zurku da se zezate sa napucanim plavusama u bazenu pricali bi ste sve najbolje o njemu.

Pa fakat, da je svoj prvi post zapoceo sa "Vlasnik sam vile na Dedinju i pozivam vas sve da se u bazenu zezate sa napucanim plavusama" pridobio bi daleko vise simpatija :mrgreen:
 
А када плебсу пукне, па опет дође време за шетњу до стадиона Графичара, онда ће бити - па нисам ја тако мислио, сликајте слободно..
 
Dobro, probajmo da ne preterujemo.

Covek sigurno nije birao ime za forum (nick) da bi bilo koga time potcenjivao ili provocirao.
Verovatno mu je takav i na nekom Auto forumu.
Cak sta vise, ne znamo ni dal ima taj auto ili je samo zaljubljenik.

Generalno, nastupio je 'djonom' i mi smo odreagovali na to.
Tu bi nadam se trebalo staviti tacku na prepucavanja.

P.S.
Napucane crnke su uvek bile bolje ribe od 'anemicnih' plavusa !!!
:p :D
 
Опростићемо му и Игор ће обрисати тему ако нас позове, још увек није касно :gobb:
 
Овакав препотентан почетак новог члана колико ја знам, није још био, зато се тако и реаговало.

Спатио каже: "nadimak joj je macence" = надимак јој је маценце :D
 
Gago nemam tch i tchj na mojoj francuskoj tastaturi. Jbg ljudi nisu culi za Vuka...

Dakle da ispravim koliko mogu, moze i "machence" ako hoces. :D
 
Moja je pretpostavka da je uz fotografiju svoje kuce (vile) procitao komentar koji se odnosi na poreklo novca i da ga je to iznerviralo...
Njegova reakcija jeste bila neprimerena (posebno pomonjanje 'suptilne sile'), ali negde ipak mogu da imam trunku razumevanja za njegove emocije.
Cinjenica jeste da smo kao narod skloni da ne prastamo uspeh.
Pa i Noleta, koji je bio 'ikona' Srbije, sve veci broj ljudi negativno komentarise zbog placanja poreza van Srbije (kao da bi oni uradili drugacije)...
 
U pitanju je neka ocigledno polu privatna fotografija pa sam je uklonio uostalom ova tema je vise nego besmislena red je da se zakljuca ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Vrh