Šta je novo?

Savski amfiteatar (Beograd na vodi)

Очекујте пар хиљада нових дивљих квадрата на једној од најлуксузнијих завршених зграда наводног београда.

Савет еминентним власницима станова - Продавајте те станчиће пре него што вам ово криминално насеље по свим параметрима заиста постане Миријево.

ПС: Немам ништа против ових неандраталаца који возе и паркирају по тротоарима. То по лекс специјалису свакако није Београд а ни Србија. Шта више, потпуно подржавам даљи распад те заједнице васколиког олоша.
 
Da, radijatori imaju regulatore ali oni nemaju svrhu. Moraš da ih držiš na maksimumu da bi uopšte imao grejanje. Čak i na tom maksimumu temperatura u stanu je nedovoljna (21 stepen najčešće). Izgleda da toplana Dorćol ne može da opsluži naselje.

Sent from my SM-S906B using Tapatalk
Toplane rade valjda od 7do 22 h
Temp koju isporučuju je 21c + -1 c
Osim kad rade u celodnevnom režimu a to je mesec jedan kad je naj hladnije
Vi možete okretati termo glavu na radijatoru ili zadržati temp preko nekog sistema tel ili slično.
Dok toplane ne promene režim rada dzaba
 
@DraganSt Ne kažem da nema i takvih, ali da je kvalitet radova krš, krš je. Evo ti par slika iz mog stana, tako da nisam zavidan, nemam razloga da preuveličavam. Uglavnom, lista nedostataka koje smo prijavili ima skoro 40 stavki. Između ostalog 3 stakla moraju da se menjaju zbog oštećenja, 2 polupane pločice, pad nije dobar na više mesta...
Neću da kažem da sam se pokajao, i dalje mislim da je ok investicija, ali to je samo zbog lokacije, nije ni zbog čega što je BNV uradio posebno dobro. Šta tek reći za kvalitet materijala i uređaja kao što je bojler. Ovi ranije što su kačili, njima je još i super bojler, mi smo isto termorad dobili, ali neku običnu seriju, ima takvu izolaciju da zagreje vešeraj dobro.
20231219_113318.jpg
20231219_092516.jpg
20231218_132850.jpg
 
Danas sam se posle više godina provozao Savskim amfiteatrom. Prijatno sam iznenađen kako su parking mesta za invalide ovako velikodušno dimenzionisana. Lepo je videti da oni sa ograničenim intelektualnim sposovnostima ipak imaju dovoljno prostora za parking. Jedina zamerka su ovi stubići sa slovom "P" na njima i udubljenje na kolovozu između tih stubića, jer ometaju uparkiravanje.
20240110_142550.jpg
 
Poslednja izmena:
@DraganSt Ne kažem da nema i takvih, ali da je kvalitet radova krš, krš je. Evo ti par slika iz mog stana, tako da nisam zavidan, nemam razloga da preuveličavam. Uglavnom, lista nedostataka koje smo prijavili ima skoro 40 stavki. Između ostalog 3 stakla moraju da se menjaju zbog oštećenja, 2 polupane pločice, pad nije dobar na više mesta...
Neću da kažem da sam se pokajao, i dalje mislim da je ok investicija, ali to je samo zbog lokacije, nije ni zbog čega što je BNV uradio posebno dobro. Šta tek reći za kvalitet materijala i uređaja kao što je bojler. Ovi ranije što su kačili, njima je još i super bojler, mi smo isto termorad dobili, ali neku običnu seriju, ima takvu izolaciju da zagreje vešeraj dobro.
Pogledajte prilog 186008

Wow lepše sam sam uradio nego majstori na Beogradu na vodi za 10000€
IMG_3126.jpeg
 
Jbt niste normalni, botovi sve teze zaradjuju lovu na ovoj temi i na branjenju neodbranjivog tzv. mesne zajednice Beograd na vodi*. Ove slike sto spoljasnjosti, sto unutrasnjosti su i za moje Zarkovo njesra

* je za da po rezoluciji 1244 i lex specijalisu Beograd na vodi ne podleze zakonima i kaznenoj politici R.Srbije, vec samo apsolutnim idiotima koji tu imaju ekskluzivno pravo rusenja, fizicke prinude i sl.
 
Uređenost života u Beogradu na vodi:

Već dve nedelje ovaj roze SUV je parkiran na pešačkoj stazi. To ne vidi ni "Beograd na vodi", ni komunalna policija, ni upravnica zgrade.

#belgradewaterfront #eaglehills
d4e31d3aecaa9febc2eeb3d52d7c3bc5.jpg


Sent from my SM-S906B using Tapatalk

али Г класе у розе боји су заправо stealth технологија последње генерације, биће да ниси обавештен.
 
* je za da po rezoluciji 1244 i lex specijalisu Beograd na vodi ne podleze zakonima i kaznenoj politici R.Srbije, vec samo apsolutnim idiotima koji tu imaju ekskluzivno pravo rusenja, fizicke prinude i sl.
Ne znam da li je ironija, pa uz sav rizik da ispadnem glup u društvu, moram reći da je to da zakoni Srbije ne važe u "Navodnom Beogradu" dokazana budalaština.

Zakoni važe svuda, pa i dole, samo više nemamo institucije koje bi ih sprovodile.
 
Vrh