Šta je novo?

Savski amfiteatar (Beograd na vodi)

Ja bih voleo da ljudi koji su toliko negativni prema BW daju neku alternativu. Vec sam pisao na drugim temama da sam u potrazi za stanom. Bio sam na korak od kupovine u Šabačkoj i Strumičkoj, ali sam ipak posle par setnji krajem shvatio da ne želim tu da živim i da auto ne može da mi stane u tu jbnu garazu bez nervnog sloma. Devojla me je odjavila kad sam pomenuo neku opciju na BBrdu, sto se tice Nbg west i welport su preko 4000, ostalo ne zasluzuje komentar, dacu sansu jos samo Ozonu.

I evo ja nisam pametan sta je to bolje od BW za 3500 sa pdv i voleo bih da cujem i alternativu kad se vec nesto kudi. A spavao sam 10ak puta u par zgrada u BW i nisam video nista toliko dramaticno, cak sam u nekim bio pozotivno iznenadjen malom kolicinom spoljne buke. Gledam neke ponude od preko 3000, kad odem na lokaciju pomislim da ne bih ziveo tu ni dzabe da mi daju.
Да ли си видео овај хаос са паркирањем који тихо почиње у месној заједници Београд на води?
Да ли планираш породично да живиш у месној заједници Београд на води или да издајеш стан?
Доста зависи од тога.
 
Ja bih voleo da ljudi koji su toliko negativni prema BW daju neku alternativu. Vec sam pisao na drugim temama da sam u potrazi za stanom. Bio sam na korak od kupovine u Šabačkoj i Strumičkoj, ali sam ipak posle par setnji krajem shvatio da ne želim tu da živim i da auto ne može da mi stane u tu jbnu garazu bez nervnog sloma. Devojla me je odjavila kad sam pomenuo neku opciju na BBrdu, sto se tice Nbg west i welport su preko 4000, ostalo ne zasluzuje komentar, dacu sansu jos samo Ozonu.

I evo ja nisam pametan sta je to bolje od BW za 3500 sa pdv i voleo bih da cujem i alternativu kad se vec nesto kudi. A spavao sam 10ak puta u par zgrada u BW i nisam video nista toliko dramaticno, cak sam u nekim bio pozotivno iznenadjen malom kolicinom spoljne buke. Gledam neke ponude od preko 3000, kad odem na lokaciju pomislim da ne bih ziveo tu ni dzabe da mi daju.
A sto se mucis? Za tebe je BNV, zasto razbijas glavu uopste?
 
Да ли си видео овај хаос са паркирањем који тихо почиње у месној заједници Београд на води?
Да ли планираш породично да живиш у месној заједници Београд на води или да издајеш стан?
Доста зависи од тога.

Planiram da zivim za pocetak sa devojkom, ne zuri mi se mnogo, ali ne bih ni cekao 3 god. Poslednjih godina imam ozbiljne stresove zbog parkirnaja u bg i za sada mi jr bw meka i medina za ostatak starog dela bg.

A sto se mucis? Za tebe je BNV, zasto razbijas glavu uopste?

Donosim ozbiljnu odluku i zelim da je dobro izanaliziram. Gledam da li sam propustio neku dobru priliku, mozda neko od vas vidi nesto sto ja nisam primetio. U svakom slucaju je svaka pomoc dobrodosla.
 
Uređenost života u Beogradu na vodi:

Parkiranje po trotoaru je postalo svakodnevica. Ovo nema veze sa "Zimskom bajkom"; slikano je podalje od parka.

#belgradewaterfront #eaglehills
72b68b6f3cec02c3238d71c6c03e2528.jpg


Sent from my SM-S906B using Tapatalk
 
Planiram da zivim za pocetak sa devojkom, ne zuri mi se mnogo, ali ne bih ni cekao 3 god. Poslednjih godina imam ozbiljne stresove zbog parkirnaja u bg i za sada mi jr bw meka i medina za ostatak starog dela bg.
Bolje da si izabrao da zivis u Kambodzi, Bangladesu ili tako negde. :D
 
На страну све остало (а има тог осталог кол'ко ти душа иште), али мени у БнВ непремостива препрека је што је постао престоница хујалуронаца. Као магнет привлачи исту својту из региона. Где год се окренеш, уплаши те нека поливинилска караконџула, или ти прозуји неки ложач у немачко ауто.
 
Ja bih voleo da ljudi koji su toliko negativni prema BW daju neku alternativu. Vec sam pisao na drugim temama da sam u potrazi za stanom. Bio sam na korak od kupovine u Šabačkoj i Strumičkoj, ali sam ipak posle par setnji krajem shvatio da ne želim tu da živim i da auto ne može da mi stane u tu jbnu garazu bez nervnog sloma. Devojla me je odjavila kad sam pomenuo neku opciju na BBrdu, sto se tice Nbg west i welport su preko 4000, ostalo ne zasluzuje komentar, dacu sansu jos samo Ozonu.

I evo ja nisam pametan sta je to bolje od BW za 3500 sa pdv i voleo bih da cujem i alternativu kad se vec nesto kudi. A spavao sam 10ak puta u par zgrada u BW i nisam video nista toliko dramaticno, cak sam u nekim bio pozotivno iznenadjen malom kolicinom spoljne buke. Gledam neke ponude od preko 3000, kad odem na lokaciju pomislim da ne bih ziveo tu ni dzabe da mi daju.
Slicno sam i ja razmisljao. Sa svim manama koje ima BW mi deluje da ima najveci potencijal za rast cene investiciono delom i po nekim mojim zahtevima zivotno nudi dosta. Nazalost drzava forsira apsolutno sve na tu stranu, ima dosta problema, ali zivotno gledano sve je blizu, infrastruktura je nova, reka je odmah tu. Nove zgrade oko Westa ne sumnjam da ce biti kvalitetnije gradje al mi je ta lokacija iako sam odrastao na Novom (doduse meni dosta bolji deo blizu keja i juge) dosta neprivlacna. Marina Dorcol bi mi bio prvi pik da nije toliko skupa, a takodje ce biti gradiliste do 2029. dok je investitor je kod nas i dalje nedokazan za vece projekte, ne znamo kako prodaja ide, ako bude krize a vidimo da osim BWa pada malo promet, lako se moze desiti da kasni kao Sakura vise godina, a pri tom penale placaju za samo 6 meseci. BW je bar do sad radio u roku ili max 6 meseci posle roka a mislim da su Terase bile i pre. Treba imati u vidu da je BW ogroman kompleks gde je malo kupovina na slepo u smislu gde ima dobrih oscilacija u tome kako su sagradjene zgrade i kako su iste vodjene. Mogu da navedem da je Vista u kojoj sam trenutno znacajno bolja nego Aria (hodnici kao u bolnici plus jos nedovrsena potpuno garaza). Takodje npr. Magnolija ima odlicno vodjenje zgrade dok je u nekim drugim uprava takva da su vrlo neodgovorni.
 
Uređenost života u Beogradu na vodi:

Kad su prodavali stanove, govorili su da je parking namenjen posetiocima stanara kao i zakupcima lokala. Nisu stavili rampe. Rezultat - svakog dana kao na slici.

"Beograd na vodi" ne reaguje na desetine mejlova stanara i već godinu dana odbija da postavi rampe, stubove i slično.

Svakog dana isto. Slikano 31.12.2023.

#belgradewaterfront #eaglehills
bd6014208a1d10cd7bf5dd1132241731.jpg


Sent from my SM-S906B using Tapatalk
 
Uređenost života u Beogradu na vodi:

Ispred lokala Kaldi u prizemlju zgrade Aqua vlasnik lokala i gosti se svakodnevno parkiraju po trotoaru.

"Beograd na vodi" ignoriše zahteve stanara da se postave stubići.

Upravnica zgrade, koju je postavio "Beograd na vodi", ne primećuje ni veće probleme od ovog. Stanari ne mogu da je smene jer im je potrebna većina od 250 stanova, što je nemoguća misija jer dobar deo stanara živi u inostranstvu, a neki su i interesno povezani sa "Beogradom na vodi".

#belgradewaterfront #eaglehills
72fdd672395e3df56ace99c03052aa04.jpg
f82987430a8a15ca67dc501e5719218f.jpg


Sent from my SM-S906B using Tapatalk
 
Uređenost života u Beogradu na vodi:

Na uglu Bulevara Vudroa Vilsona i Ulice Nikolaja Krasnova otvoren je rent-a-car. Nakon što je zakupac ZABETONIRAO žardinjeru za cveće i na nju postavio automobil, parkirao je još pet automobila po stazama za pešake.

"Beograd na vodi", kao ni upravnik zgrade kog je postavio "Beograd na vodi", ne reaguju, naravno.

Komunalna milicija ne postoji, očigledno.

Slikano danas. Tako stoji već 4 dana.

#belgradewaterfront #eaglehills
6696712aa0ba80da25a34dd607ab15fa.jpg
2c4cbb59154d8238ddb27c3364e7cf72.jpg


Sent from my SM-S906B using Tapatalk

Београдизација Београда на води
 
Ljudi koji imaju kritike na račun ovog projekta najčešće nisu impresionirani dizajnom, arhitekturom, i urbanističkim rešenjem. Kupovina stana je privatna stvar.

Ljudi koji imaju kritike na račun ovog projekta najčešće nisu impresionirani dizajnom, arhitekturom, i urbanističkim rešenjem. Ljudi koji kritikuju stanove i ono sto je unutar zgrade, su ustvari ljubomorni sto oni nemaju para da tamo kupe stan.
Ono sto se meni na primer ne svidja je koriscenje stranih naziva za neke ulice. Ja bih na primer Vilsonov bulevar nazvao sada Bulevar Pobede.
 
Ljudi koji imaju kritike na račun ovog projekta najčešće nisu impresionirani dizajnom, arhitekturom, i urbanističkim rešenjem. Ljudi koji kritikuju stanove i ono sto je unutar zgrade, su ustvari ljubomorni sto oni nemaju para da tamo kupe stan.
Ono sto se meni na primer ne svidja je koriscenje stranih naziva za neke ulice. Ja bih na primer Vilsonov bulevar nazvao sada Bulevar Pobede.
Ja nisam ljubomoran na ljude koji mogu da kupe stan tamo i ne zavidim im ni malo. Meni da poklone stan tamo, prodao bih ga jer ne bi voleo da zivim tamo. To sto vecina ljudi sad zeli da se gura tamo i glumi "elitu" je nesto drugo
 
Ljudi koji imaju kritike na račun ovog projekta najčešće nisu impresionirani dizajnom, arhitekturom, i urbanističkim rešenjem. Ljudi koji kritikuju stanove i ono sto je unutar zgrade, su ustvari ljubomorni sto oni nemaju para da tamo kupe stan.
Ono sto se meni na primer ne svidja je koriscenje stranih naziva za neke ulice. Ja bih na primer Vilsonov bulevar nazvao sada Bulevar Pobede.
Pa koliko vidim sa slika na forumu, investitor je prilično neodgovoran, nezavršene garaže, razvijene pločice, pregradni zidovi razbijeni, kritike vezane za takve propuste su na mestu.
 
Bilo je tolko dronova juce na nebu tu(nekih 15-20)da sam se plasio da se ne sudarim s nekim drugim dronom :LOL: Samo vidis zelena svetla lete svugde. Znaci svi ste bili tamo mamicu vam :ROFLMAO:
 
Ljudi koji imaju kritike na račun ovog projekta najčešće nisu impresionirani dizajnom, arhitekturom, i urbanističkim rešenjem. Ljudi koji kritikuju stanove i ono sto je unutar zgrade, su ustvari ljubomorni sto oni nemaju para da tamo kupe stan.
Ono sto se meni na primer ne svidja je koriscenje stranih naziva za neke ulice. Ja bih na primer Vilsonov bulevar nazvao sada Bulevar Pobede.
Ovde je mogla da se pročita samo kritika na izvedene radove unutra, na izbor materijala i na generalni dizajn enterijera - tipa mali prozori, loš raspored prostorija i generalno mala kvadratura. To teško da može biti ljubomora na vlasnike. Ja mogu samo da im zavidim na eventualno lagodnijem životu i činjenici da žive blizu centra grada.
 
Vrh