Šta je novo?

Sava centar

nema potrebe da forsiraju nemogući rok🤦🏼‍♂️hoće li renovirati fontanu i ovaj raspali reklamni toranj
 
1697662076715.png


👀 Osvetljenje?
 
Dokad više ovo kič trakasto led osvetljenje koje pocrka u delovima posle 3 dana... Dekorativna rasveta služi da osvetli i naglasi lepe ili značajne fasade i zgrade, a tako da je sama po sebi po mogućstvu nevidljiva. Ovakva dekorativna rasveta ne naglšava ama baš ništa osim sebe samu, a izgleda kao novogodišnji ukras. Odvratna je, ne razumem zašto se forsira na SVIM zgradama
 
Ma nema sanse da ce staviti led osvetljenje, ne ide i deluje jeftino za spolja, posebno za SC, nece biti dobar efekat.
 
Slažem se, ali dekorativna rasveta na Delta Hausu mi ne uliva nadu. Noću izgleda jako čudno ako mene pitate
 
Па, није баш ни да не подсећа. Оставили су цеви, чувену мапу света, плаве фотеље у великој сали, дакле, кључне детаље. Не може све да буде исто.
 
Па, није баш ни да не подсећа. Оставили су цеви, чувену мапу света, плаве фотеље у великој сали, дакле, кључне детаље. Не може све да буде исто.
Meni najviše nedostaju one sivo-narandžaste cevi ventilacije, pretpostavljam da ih nisu ostavili?

Na ove mislim:
navigate me to the nearest
 
Stari dizajn enterijera je sigurno bio hi-tech u vreme kada je objekat izgrađen.
Ovo kako se rekonstruiše će biti odraz vremena u kome smo trenutno i ne sumnjam da će imati wow efekat!
Interesantno će biti ispratiti kako su se neki novi materijali uklopili u obnovljenu zgradu.
Pre svega mislim na keramiku koja je zamenila PVC podove. Isto će biti zanimljive nove zidne obloge.
Mada kao i za sve, ključno za ovaj objekat je redovno i pravilno održavanje i čišćenje.
Nažalost sam zaboravio da slikam jedan detalj na plavoj sali spoj nove i stare staklene konstrukcije. Na tom delu se vidi da je zgrada bila baš u stanju raspadanja.
Inače ove betonske terase na prvom spratu imaju baš neki mediteranski šmek.
I još neki čovek mi reče da će se baš puno pažnje posvetiti zelenilu oko zgrade. Lično Mišković želi da to bude perfektno! I svaka mu čast na tome.
U svakom slučaju dobićemo jedan vrhunski objekat kakav ne postoji u regionu.
 
Par današnjih slika sa ulaza.
Ovolika i ovakva zgrada je baš izazov u svakom pogledu!
S obzirom na ekskluzivnost i namenu mora imati vrhunski internet i pružati maksimalan komfor korisnicima.
Održavanje, čišćenje, će biti veoma izazovno i teško s obzirom na površine koje su veoma nedostupne, a vidljive.
Lusteri na ulazu će biti nenormalno teški za održavanje, a tek vidljive cevi koje su svuda po zgradi, a veoma nedostupne, noćna mora.
Malo vremena je do završetk i siguran sam da će samo deo zgrade otvoriti za početak!
Pojeo sam pljeskavicu danas i baš je ukusna.😁
Zna se i ko će pevati za NG!
F073DFD6-DCAE-4406-9F1D-E61569ED99DB.jpeg
255EA601-2384-4C5F-AC9C-BC46BE367AD9.jpeg
E32DF49E-D488-41B0-9475-15170CA414FC.jpeg
8BD142D7-E327-4758-82EE-E0EBE93438DA.jpeg
 
Vrh