Šta je novo?

Sakura park - Blok 58

bushwick":3h490kkb je napisao(la):
ugh zar ne vidite konfuziju koja vlada ovom enterijerom? ako se hteo stan koji je light & airy onda ova sofetina, tabure, ovaj akcentni tapet, krevet u spavaćoj sobi nemaju tu šta da traže. s druge strane ako se hteo glamur i drama onda tu ne pripada trpzerijski sto, radna soba i stolić u spavaćoj sobi... deluje da je ovo druga bila namera ali to može da uspe samo kad se ide do kraja, boje zidova bi morale biti mnogo dramatičnije.

to je sto se tiče stila a još je veći problem sto u pokaznom stanu stoje dva nenamestena kreveta. to čovek u svom stanu namesti pre nego krene na posao tako da je ovo neshvatljiva aljkavost.

Bushwick mene su ucili da se o ukusima ne raspravlja, uvek ce biti neko kome ce se svideti i neko kome ne. Tapete nemamo na zalost, ne znam gde si video to. Slazem se za ne namestene krevete, na zalost zaposleni nisu prosli vojnu obuku pa je malo teze obajsniti da je od izuzetnog znacaja za projekat da krevet bude namesten svakog jutra.
Poradicemo na tome ne brinite i hvala sto ste savetodavno pomogli.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
TheGray":3jrjvkl6 je napisao(la):
To bi bilo ok da se prodaju namesteni stanovi. Meni, kao potencijalnom kupcu, namestaj u pokaznom stanu treba da da osecaj prostora. Vecina kupaca vec ima razradjenu ideju uredjenja enterijera, u skladu sa svojim zeljama. Ono od namestaja sto se nalazi u pokaznom stanu moze da pomogne u vizuelizaciji, da li mogu da planiram veci trpezarijski sto ili komforniju sofu/garnituru u dnevnom boravku, vinsku vitrinu u kuhinji itd. U stvari najvazniji su materijali koriscenji u izgradnji, jer ne moze da se napravi pokazni stan za svaku dostupnu strukturu.

Ovo je postavka gde smo samo malo hteli da ljudi osete sam prostor, meni licno da kupujem stan bi bio malo drugacije postavljen raspored...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Perkan":vdc8sf2g je napisao(la):
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=751500#p751500 je napisao(la):
Djordje33 » Čet Jun 25, 2020 3:50 pm[/url]":vdc8sf2g]
Perkan":vdc8sf2g je napisao(la):
Veliko je zadovoljstvo pratiti izgradnju ovog objekta.
Iskreno, ne mogu da dočekam da se završi.

Djordje, dajte još jednu zgradu negde, da malo dignemo standarde na NBG.

Nema lokacija sve je to davno ugrabljeno a i to sto je ostalo to mogu samo pojedini da dobiju


Sent from my iPhone using Tapatalk

Djordje, posle internog razmatranja vašeg odgovora, obaveštavam vas da odgovor nije usvojen!
Budite vi taj pojedini... snađite se. Nema stajanja!
Očekujemo rezultate, naravno u okviru ili iznad dostignutih standarda!

;)
Pozdrav!

Naravno nema predaje. Kao sto sam deki napisao to nikad nije bila cak ni opcija !!!


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
direktor":2ufaqe9m je napisao(la):
A da se na frljamo sa izrazi stageing znaci SRB jezik
Djordje najbolji pokazni stan do sad u bg
Kad se objekat zavrsi da li se uklanja objekat oglednog stana ili isti ostaje naravno sa drugom namjenom

Hvala na pohvali. Znate sta mi za taj objekat imamo privremenu dozvolu i verovatno je da nece ostati zauvek ali da hoce izvesbo vreme to svakako.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
bushwick":1snx3gru je napisao(la):
“najbolji najbolji” - jer se nije stedelo? ali da bi enterijer skladno delovao nije dovoljno da se ne štedi. nije dovoljno da sve bude prva klasa, a najčešće nije ni potrebno. kupovati najbolje i najskuplje od svega često stvara jednu sizofrenu sliku gde se svaki element u prostoru nadmece sa drugima za pažnju. s druge strane kad je sve besprekorno uklopljeno deluje beživotno i predizajnirano. najruzniji stanovi da, zapušteni stanovi, a odmah iza njih najskuplji stanovi jer je teško napraviti dobar skladan i prijatan a luksuzan enterijer. udubila sam se malo više u fotografije iz lobija i primećujem i na drugim mestima tu tendenciju korišćenja neusklađenih i prenaglasenih materijala da bi se poslala poruka “mi ovde ne stedimo, sve je prva klasa”. očigledno je to mnogima cak i ovde najvažnije sto je pomalo tužno.

Postovana,

Sve ste u pravu !


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
ftj":1qye7f6r je napisao(la):
Svako uredjuje enterijer po svom ukusu a meni da sam potencijalni kupac mnogo bitnija stavka bi bila da li su parket, plocice, stolarija, klimatizacija dobrog kvaliteta a ne da li je i sta dizajner enterijera hteo da naglasi namestajem i detaljima koji svakako ne idu uz stan. Slazem se da 'stejdzing' moze igrati veliku ulogu al to su ipak neki visi nivoi koji se cene u nekim drugim situacijama a ne kad kupujes stan u bloku. Ovde se sa slika vidi da su i parket i plocice(ne sumnjam i stolarija) na visem nivou od do sad vidjenih stanova za narod.

Upravo mi ne prodajemo namestene stanove pa da se oko enterijara udubljujemo. Ovo je jedan stan ogledan i namestaj je ubacen da bi ljudi cisto stekli neki osecaj prostora.Svakako je to lakse sa nego bez namestaja e sad o ukusima i varijantama nije lepo i dalje da se raspravlja.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Sakura.jpg
 
Pa ti strucnjaci iz CBRE, ne znaju da posalju ni obican premer stana. Iskustva sa njima kao sa automatom.
 
Zato su i prodata samo 3 stana u mesecu junu i to do po 40 m2
Цена: 115.384 EUR

Датум: 23.06.2020

Куповина од инвеститора

Врста непокретности: Стан у стамбеној згради за колективно становање

Прометована површина: 39 m2

Цена: 122.301 EUR

Датум: 23.06.2020

Куповина од инвеститора

Врста непокретности: Стан у стамбеној згради за колективно становање

Прометована површина: 40 m2

Цена: 88.946 EUR

Датум: 12.06.2020

Куповина од инвеститора

Врста непокретности: Стан у стамбеној згради за колективно становање

Прометована површина: 40 m2
 
Cool, znaci i pored korone i seke, prodaja nije stala vec se prodaju m2 po ceni i do 3k.
 
Kako je moguce da neko za stan od 40m2 plati 89000e a neko 122000e? Neverovatno velika razlika u ceni...
 
Marmil":3rdqwoas je napisao(la):
Kako je moguce da neko za stan od 40m2 plati 89000e a neko 122000e? Neverovatno velika razlika u ceni...

Ne znam odakle ovakvi podaci coveku


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Verovatno sa sajta katastra gde su javno dostupne informacije.
 
Da, upravo sa sajta RGZa...

Послато са Redmi Note 8T помоћу Тапатока
 
Stvarno, kako je moguća razlika od 33000e?
 
Najverovatnije garazna mesta cine veci deo razlike.
 
10k":2fz70th7 je napisao(la):
Stvarno, kako je moguća razlika od 33000e?
To je coveku 5 stan kod nas i morali smo mu izaci u susret...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Znaci ipak ima ljudi koji kupuju stanove za 2500-3000e kvadrat, neki ce ih cak otplacivati narednih 20-30god, dok se peracima para koji kupuju 5 stanova spustaju cene za skoro 1000e po m2...

A prvobitno "ne znam odakle ovakvi podaci coveku", a sada "moralo je da se izadje u susret"...
 
Zašto bilo koga zanima po kojoj ceni investitor prodaje nekretninu? Ako żelite prodati vaš auto ili nešto drugo ispod cene, zaśto bi se neko treće lice za to zanimalo?

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
 
mlm":225zwso7 je napisao(la):
Zašto bilo koga zanima po kojoj ceni investitor prodaje nekretninu? Ako żelite prodati vaš auto ili nešto drugo ispod cene, zaśto bi se neko treće lice za to zanimalo?

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Aposolutno je na onome ko prodaje da prodaje za novac za koj misli da to sto prodaje toliko vredi, kao i onog ko kupuje da li za taj novac vredi to toliko koliko placa. Ali ovde nije stvar u tome ovde je stvar da je neko kupio 5 stanova ali je rekao da za taj mali mora da ima popust. Ne mogu a da ne izadjem u susret takvom kupcu. Ako moze neko da razume ok, ako ne moze isto ok, ali o ovome necu vise da pisem ovo je vec malo privatna stvar. Pre svega moram da stitim moje kupce i njihov interes.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=756559#p756559:8np3gft8 je napisao(la):
mlm » Pon Jul 13, 2020 6:15 pm[/url]":8np3gft8]Zašto bilo koga zanima po kojoj ceni investitor prodaje nekretninu? Ako żelite prodati vaš auto ili nešto drugo ispod cene, zaśto bi se neko treće lice za to zanimalo?

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Verovatno zato sto sam i sam bio pred samo potpisivanje predugovora o kupovini stana u istoj ovoj Sakuri za mnogo vecu cenu nego za koju se stanovi u stvari prodaju ocigledno, dok drugi peru pare i kupuju po 5 stanova u kesu, ja bih se zarobio mnogo godina u kredit. Iz tog razloga se vrlo zanimam za takve stvari, radim posteno svoj posao i zeleo sam da priustim sebi novogradnju, ali ne po cenu da ispadam bu****....
 
Vrh