Šta je novo?

Residence 7+, Zemun

@sutraw
Cene su za 2. sprat. A za 1. i 2. sprat bi trebalo da su najniže cene.

@Defke
Sajt nije baš ažuran. Prošle godine su već bili rasprodati neki tipovi stanova, a na sajtu je to zabeleženo nakon 2-3 meseca.
Najbolja informacija je kad neko kaže iz prve ruke kao @Alisa_Bg
 
Ćao ljudi, da li je još neko dobio informaciju da ćemo dobiti i ormariće ispod lavaboa u kupatilu?
 
Za četvorosobne stanove sa dva kupatila i jednim wc-om znam da su u planu ormarić ispod lavaboa i ogledalo u svakom kupatilu. U wc-u nece biti ormarica, a za ogledalo ne znam.
 
Poslednja izmena:
Ja imam info iz januara da nece biti ormarica ispod lavaboa..verujem da su vase info novije..da li se zna definitivno sta ce biti u poslovnim prostorima tj ko?
 
Ljudiii, kakva je situacija? Kad je planiran zavrsetak?




Preko sam, pa ne mogu da odem do zgrade, inace bih rado. Nadam se da je napredovalo.
 
Ljudiii, kakva je situacija? Kad je planiran zavrsetak?




Preko sam, pa ne mogu da odem do zgrade, inace bih rado. Nadam se da je napredovalo.
Danas sam bio opet da uzimam mjere. Po nekoj mojoj slobodnoj procjeni, ima tu jos dosta posla, i da nema sile da moze biti predaja kljuceva krajem aprila. Na primjer, uporedjujem sa Zemun Vista projektom. Tamo je oko zgrade relativno sredjeno, dok je u Residence, i dalje haos. Naravno, radi se punom parom, nema sta, ali mislim da ima tu jos posla.
 
Danas sam bio opet da uzimam mjere. Po nekoj mojoj slobodnoj procjeni, ima tu jos dosta posla, i da nema sile da moze biti predaja kljuceva krajem aprila. Na primjer, uporedjujem sa Zemun Vista projektom. Tamo je oko zgrade relativno sredjeno, dok je u Residence, i dalje haos. Naravno, radi se punom parom, nema sta, ali mislim da ima tu jos posla.
Iskreno, i kraj Maja je upitan, kakav crni April.
 
r7+.jpg
 
Taman htedoh reći DOOOOO....
111.png
, kad potražih objavu a nje nema (ili se meni ne prikazuje na njihovom FB i instagramu). Ko zna... u oktobru biće u novembru, u novembru biće u decembru, biće bolje što me više lože, srce mi bez toga ne može. (Oprostite na spontanom Željku Samardžiću.)
 
Pozdrav buducim komsijama 👋. Stigla mi je analiza procenitelja i gradjevinska vrednost stana je procenjena na oko 31 hiljadu evra ( poslednji sprat oko 47 kvadrata, dvosoban stan). Kolegi sa drugog sprata, isto dvosoban stan oko 50 kvadrata od strane drugom procenitelja procenjen na 60-ak hiljada evra. Zanima me da li jos neko ima slicnu situaciju i sta bi moglo da pravi toliku razliku? Ako je neko prolazio kroz slicno, koje korake ste preduzeli buduci da se ta cifra uzima za osiguravanje nekretnine? Hvala
 
Pozdrav buducim komsijama 👋. Stigla mi je analiza procenitelja i gradjevinska vrednost stana je procenjena na oko 31 hiljadu evra ( poslednji sprat oko 47 kvadrata, dvosoban stan). Kolegi sa drugog sprata, isto dvosoban stan oko 50 kvadrata od strane drugom procenitelja procenjen na 60-ak hiljada evra. Zanima me da li jos neko ima slicnu situaciju i sta bi moglo da pravi toliku razliku? Ako je neko prolazio kroz slicno, koje korake ste preduzeli buduci da se ta cifra uzima za osiguravanje nekretnine? Hvala
Meni je gradjevinska vrednost 78k za 93 kvadrata. Nije mi iskreno padalo na pamet da bi mogla da se razlikuje od procenitelja do procenitelja, samo sam platio osiguranje po uplatnici koju mi je banka poslala.
 
Pozdrav,

Interesuje me da li zna neko da li su prodati svi stanovi?

Hvala
Sigurno nisu prodati svi, ali ne znamo koliko je kojih ostalo. Po informacijama na sajtu (za koje ne znamo koliko su azurne), dvosobni su skoro svi otisli dok vecih jos ima skoro svih tipova. Najbolje pozvati prodaju.
 
Da li je neko uzimao kredit u Unikredit banci, ako jeste, molim da me kontaktira ja PP.

Hvala!
 
Vrh