Šta je novo?

Residence 7+, Zemun

To je jako prometna ulica, ja kad sam prošao par puta iznenadio sam se koliko vozila prolazi. Siguno treba da je prošire ako mogu, ali nisam siguran kakav će to efekat imati ukoliko ne mogu da prošire i mostić onaj kod romskog naselja?
 
Može sve to da se proširi, na račun divnog drvoreda koji @BataDz pominje, i izgradi novi mostić. Ali je pitanje šta bi se tada promenilo u suštini. MB se uključuje u Milana Uzelca koji opet ostaje sa 2 trake, a od mostića do tog uključenja su isključenja gotovo zanemarljiva.
 
Ja nisam siguran da će biti duple trake. Ako sam dobro video onaj plan, mostić će se širiti, ali će ostati po jedna traka na njemu, a onda mi je logično i da na celoj MB ostane po jedna traka.
Svrha proširenja je da ove postojeće trake budu šire i da se urade proširenja za stanice gradskog prevoza koji treba da prolazi kroz MB.
Neka me neko ispravi ako grešim. Nisam siguran da je tako...
 
Mislim da ni po planu za rekonstrukciju u ulici nije planirana jos jedna kolovozna traka, samo traka za bicikle.
 
Ja nisam siguran da će biti duple trake. Ako sam dobro video onaj plan, mostić će se širiti, ali će ostati po jedna traka na njemu, a onda mi je logično i da na celoj MB ostane po jedna traka.
Svrha proširenja je da ove postojeće trake budu šire i da se urade proširenja za stanice gradskog prevoza koji treba da prolazi kroz MB.
Neka me neko ispravi ako grešim. Nisam siguran da je tako...
Upravo to
 
Onda je moja greška, nisam razumeo pojam proširenje :). Izvinjavam se na zabuni.
 
Taj deo mogu nasminkati samo tako, samo da srede svo ono rastinje i to lepo urede. Na zalost nehigijensko naselje ispod mosta kvari dosta utisak, ali jedno po jedno... Ni danas mi nije jasno zbog cega imamo ocajno odrzavanje zelenila :( Ovo ima potencijala da bude izuzetno lep kraj
 
Taj deo mogu nasminkati samo tako, samo da srede svo ono rastinje i to lepo urede. Na zalost nehigijensko naselje ispod mosta kvari dosta utisak, ali jedno po jedno... Ni danas mi nije jasno zbog cega imamo ocajno odrzavanje zelenila :( Ovo ima potencijala da bude izuzetno lep kraj
Ne razumem što nužno negativno? Mogli bi napraviti platformu-vidikovac na mostu, dovoditi strance i iskoristiti alternativni turistički potencijal. Pritom, verujem da bi cena izdavanja stanova u R7+ porasla a samim tim i vrednost nekretnine.
 
Ovo se pominjalo već ovde. Projekat u komšiluku. Sad imaju i zvaničan sajt. Vrhunski izgleda. Ali verujem i da je cena mnoooogo jača od R7+. Posebno su zanimljive ove terase-dvorišta u prizemlju.

Je l' se zna cena?
 
Brat gledao Februara i tada je bilo oko 3.2k bez PDV-a :) A garaze su 22 i 24k sa PDV-om.... Dosta skuplja prica od R7+
Bice valjda skroz ogradjen kompleks sa kontrolom pristupa...
 
Brat gledao Februara i tada je bilo oko 3.2k bez PDV-a :) A garaze su 22 i 24k sa PDV-om.... Dosta skuplja prica od R7+
Bice valjda skroz ogradjen kompleks sa kontrolom pristupa...
Znas kako, ako stvarno ispostuju sve sto pise u vezi sa zelenilom i spratnoscu, cena je u odnosu na druge projekte na Nbg po meni sjajna, AG je 3600+PDV a tamo mrvica zelenila nece ostati, New Minel od 3300-3500 + PDV, isto mnogo losije po pitanju zelenih povrsina. Meni je nebitno da li je gated ili ne (cak vise volim non-gated), ali zelenilo mi mnogo znaci.
 
Pa pitanje je kako ce sve ispasti... Ali po meni je malo 'precenjeno' kada se uporedi sa R7+
Iskreno, moje misljenje je da je ovaj projekat (R7+) racionalniji izbor u odnosu na Ozone.

E da - ja im ne verujem previse... tj znamo svi da u 96% slucajeva novogradnje kod nas, na kraju niko ne ispostuje obecano :)
 
R7+ i Ozone su praktično ista lokacija. Ne verujem da kvalitet gradnje i niža spratnost mogu da opravdaju za 40% veću cenu.
Tako da Residence 7+ ima bolji odnos cene i kvaliteta.
 
R7+ i Ozone su praktično ista lokacija. Ne verujem da kvalitet gradnje i niža spratnost mogu da opravdaju za 40% veću cenu.
Tako da Residence 7+ ima bolji odnos cene i kvaliteta.
Residence 7+ je sada 3000 (sa pdv), manji stanovi, ako se poredi sa cenom iz februara za ozon, svega je 20% vise, okvirno. Mada vec sam rekla, mislim da smo se tu manje-vise slozili, da je Residence 7+ trenutno jedna od najisplativijih novogradnji, a i orakticno je zavrsena. Ozon ko zna kako ce da tece gradnja.
 
Za veće stanove je Residence bio do skoro 2500-2600 sa PDV-om, što je bolja cena čak i od onih novogradnji u Banatskoj i okolnim ulicama, koje su bliže 3000. U ovom trenutku, mislim da nema bolji value for money u Zemunu od ove zgrade.
 
Residence 7+ je sada 3000 (sa pdv), manji stanovi, ako se poredi sa cenom iz februara za ozon, svega je 20% vise, okvirno. Mada vec sam rekla, mislim da smo se tu manje-vise slozili, da je Residence 7+ trenutno jedna od najisplativijih novogradnji, a i orakticno je zavrsena. Ozon ko zna kako ce da tece gradnja.
Znaci digli su cene i u R7+ skoro? I jeste bilo malo nelogicno da oni idu sa 2500 a Zemunske Kapije sa 2900.

O3one u najboljem slucaju zavrsavaju 2026. a kako se gnjave sa pocetkom nisam optimistican ni za tad. E sad, 2026. 3200e mozda bude bude i medju jeftinijima a mozda bude preskupo :)
 
Dizaće cenu kako se bude gradilo, sigurno neće biti 3200 kad bude blizu kraju.
 
R7+ je na boljoj lokaciji. Zgrada je na putu, pored su ogroman javni park i osnovna škola. Ima 6-7 minuta peške do Prvomajske, gde je živina, kako kaže onaj lik sa Lida.
 
Residence 7+ je sada 3000 (sa pdv), manji stanovi, ako se poredi sa cenom iz februara za ozon, svega je 20% vise, okvirno. Mada vec sam rekla, mislim da smo se tu manje-vise slozili, da je Residence 7+ trenutno jedna od najisplativijih novogradnji, a i orakticno je zavrsena. Ozon ko zna kako ce da tece gradnja.
Evo sad gledam oglase (4 zida):
Dvosoban stan je 2.750 sa PDV (2.500 + PDV), trosoban 2.300 + PDV, a četvorosoban 2.260 + PDV.
Izgleda da su malo skočile cene samo za dvosobne. Očigledno je ostalo par dvosobnih, a ovi veći se teže prodaju.
 
Da, da, meni su poslali mejl da su dvosobni 2700 + PDV, ali su ostala samo 2, na prvom i osmom spratu.
 
Ok, znaci ovo na sajtu 4 zida 2.500+ PDV je verovatno bajata cena. U međuvremenu se prodalo još pa skočilo na 2.700 + PDV.
U prevodu, nema vise dvosobnih :)
 
Evo sad gledam oglase (4 zida):
Dvosoban stan je 2.750 sa PDV (2.500 + PDV), trosoban 2.300 + PDV, a četvorosoban 2.260 + PDV.
Izgleda da su malo skočile cene samo za dvosobne. Očigledno je ostalo par dvosobnih, a ovi veći se teže prodaju.

Mislim da te cene isto zavise od sprata, znam kad sam pričao sa njima da su viši spratovi bili skuplji u tom momentu.
 
Vrh