Šta je novo?

Relax diskusije

Hvala ti na odgovoru, prijatelju!

Ovo što si postavio u drugoj fotki stvarno fino izgleda. Ostaje to da je u ovom stanu u Novom Dorćolu stub preblizu zida i izgleda nakaradno dok pozicija stuba na tvom primeru je dosta bolja u odnosu na ostatak sobe
Tacno.

Medjutim, ti si postavio dva pitanja:

1. Da li je moguce zamaskirati?

Moguce je.

2. Da li je morao da bude tu?

Koliko znam, odgovor je ne i postoji vise nacina da se ovo izbegne. Zasto je tu, ne znam jer nisam upoznat sa projektom Novi Dorcol i o kakvim objektima se radi i zasto je i da li je morao da bude tu.

Bilo kako bilo, ja bih izbegavao bas taj stan tj. stanove, a ako vec mora taj, ko ima pare za 140m2 novih pocetaka, ima para i da unajmi osobu koja ce mu taj problem zamaskirati i uklopiti stub u odnosu na prostor u kome se nalazi.

Sad se ovde detaljnije igrati i davati konkretnija resenja je besmisleno kada ne vidimo ceo stan i ne znamo namere vlasnika kako zeli da ga uredi.

Ono u sta sam siguran je da ne mozes da ga uklonis.
 
Dragi Beki, hvala ti na detaljnom odgovoru. Nisam kupac tog stana, mada Novi Dorćol jeste opcija za investicioni stan (naravno ne ove kvadratutre, već max 60m2), a bio sam znatiželjan da ĉujem komentare ljudi koji se u građevinske radove razumeju bolje od mene.
 
Summer shade

Ovo je zaista lep mali film, sa vrlo suptilno provučenom ravnotežom svetle i tamne strane ...

 
Jel ima tema o verskim objektima u Beogradu koji nisu crkve?
 
Vrh