Šta je novo?

Razni projekti

Ма нек граде око далековода а жице кроз зграду. Ово је тајни трик који ће нам требати касније за оправдавање неких мера
 
Nikad nisam cuo ni pokusaj objasnjenja kojim mehanizmom elektricno polje utice na zdravlje. Postoje ljudi koji odrzavaju te sisteme i rade na dalekovodima, sigurno nezanemarljiv broj zivi blizu dalekovoda. Vremenom bi se skupila statistika da je to stetno po zdravlje.

Nemojte da mesate elektromagnetnu radijaciju (radio, infracrvenu, vidljivu svetlost, UV, Rentgen i gama) sa elektromagnetnim poljem. Koliko znam dalekovodi ne proizvode elektromagnetno zracenje, narocito ne u delu spektra od UV pa na dalje koje jeste stetno.

E sad, elektromagnetno polje moze da se izmeri, ali ni jedno istrazivanje nije pokazalo da je opasno po zdravlje. Naravno, ako npr. imate pejsmejker onda trebate da ga izbegavate.
 
Gradnja objekata ispod dalekovoda je zabranjena ali srbi to rade
Ljudi koji održavaju iste rade održavanje kad isti nisu pod naponom logicno
Nije normalno napraviti zgradu ispod dalekovoda i u pojasu koji je definisan
Zato i hoće onaj u jg da stave pod zemlju da bi mogli da grade
 
Цара Душана, Земун:
IMG_20240623_180400.jpg
IMG_20240623_180505.jpg
IMG_20240623_180546.jpg
IMG_20240623_180549.jpg
IMG_20240623_180648.jpg
 
Baš sam pogledao na netu za taj ozone residence i sad mi non stop izlaze reklame za njega zbog glupavog algoritma pretrage.

Tako da prespostavljam da je priča i dalje aktuelna.
 
Da li je nekom poznato da li se gradi ozon residence u bloku 6 novi beograd
До градње "Озоне резиденције" има још доста воде да протече Савом и Дунавом. Тек је објављен јавни увид у нацрт измене и допуне ПДР за то подручје. На страни 474 ове исте подтеме сам објавио то све https://forum.beobuild.rs/threads/razni-projekti.546/page-474#post-1241319 . Погледај па прати
 
Vrh