Šta je novo?

Razni projekti

1000010878.jpg

veselina maslese gotovo
1000010879.jpg

veselina maslese pocelo
 

Ne setih se da slikam juče kada sam prolazila, zanima me kako vam se čini ovaj projekat? Znam da je široko pitanje:) Zanima me pre svega kraj, kakav je za život? Ima li nekoga ko je kupio stan od istog investitora/izvođača, kakav je kvalitet radova i generalno kakva je komunikacija? Od svega što sam do sada obišla najviše mi se dopada ovaj kraj, zgrada nije soliterčina, ima dosta zelenila i u samoj ulici a i blizu su Ada i Košutnjak, za osnovne kupovine Ada Mol je na par minuta, sadržaj za decu i tinejdžere mi nije bitan. Brine me samo to što zgrada izgleda nema garaže, msm nemam ni ja kola ali planiram da ih kupim čim mrdnem iz centra. Kako je za parkiranje u Ada Molu, ako neko zna? Jer u okolnim ulicama je koliko vidim haos.
 
О томе је држава требала да мисли пре 60 година, када је ширена и исправљана Устаничка, да остави простор за дрвореде, паркове и сл.
Када је рађен аутопут да откупи и поруши све до Устаничке и направи зелени појас. Али није. Још је ту нагурала Дом здравља и Општински Суд и изградњу насеља до зграде Беомедицине.
Pa sta sad to treba da znaci da ako je drzava pogresila pre 60 godina danas treba da ide iz greske u gresku? Moze da otkupi deo placa za zeleni pojas, da zeli...
 
Тада је уређиван тај део и могао је да се заврши како је планирано, после, осамдесетих на овамо, тешко.
 
Vrh