Šta je novo?

Radijator za kupatilo

stmarko

Novice
Učlanjen(a)
13.03.2022.
Poruke
7
Pohvaljen
3
Pizdrav svima.

Ima li neko iskustva sa Cini Finesa radijatorom za kupatilo?

Slučajno sam naleteo u radnji na njih, izgledaju lepo i nisu previše skupi, ali me brine da li će biti adekvatna zamena originalnom livenom radijatoru koji je ugrađen prilikom izgradnje 80ih i priključen na gradsku toplanu.
 
Ima iskustva sa uzim modelom (500W). Ako mislis da ti to bude jedino grejno telo a volis toplo u kupatilu, nisu dobar izbor. 500W je ipak malo, ali opet, sve zavisi od kupatila. A kao susaci peskira su prejaki, i 100w pa i manje sluzi za tu svrhu. Lepi su, mogo lepsi nego klasicni kupatilski (cevni) radijatori. Mislim da cak i siri model (750W) nece moci da dobro zagreje kupatilo, ali kao sto rekoh, sve zavisi od tvojih potreba.
 
Poslednja izmena:
Ima iskustva sa uzim modelom (500W). Ako mislis da ti to bude jedino grejno telo a volis toplo u kupatilu, nisu dobar izbor. 500W je ipak malo, ali opet, sve zavisi od kupatila. A kao susaci peskira su prejaki, i 100w pa i manje sluzi za tu svrhu. Lepi su, mogo lepsi nego klasicni kupatilski (cevni) radijatori. Mislim da cak i siri model (750W) nece moci da dobro zagreje kupatilo, ali kao sto rekoh, sve zavisi od tvojih potreba.
Upravo to. Da bi bilo toplo i ja razmišljam da je širi model bolji.
Jedan je 900W, a drugi 1000W.
 
Vrh