Šta je novo?

Protivpožarna zaštita (Vatrogasci i vatrogasne jedinice)

Jel ugašeno nisam znao da se divlje naselje i grand kafa dodiruju
 
Можда није људски рећи, али некако не може да ми буде жао због пожара.
Годинама живиш како живиш ,нагомилаваш отпад и палиш шта стигнеш, на крају крајева другима уништаваш квалитет живота, и онда ће сада бити државо помози али по мојим условима. Ја стално понављам као папагај, да нас 20 са форума постави бараке негде у центру, у року од пар сати би нас жандармерија испендечила, покупила све ствари и попасли би кривичне пријаве и ко зна шта још. Али добро никада закон није био исти за све. Гледам у Николе Добровића, где је нова улица, су се проширили до самог тротоара, за који дан неће моћи да се пролази.
 
Sad ce to bageri da pociste a oni će da se presele na razne lokacije gde imaju druga divlja naselja ili će napraviti novo.Ako bude država se meseala onda idu u resnik
 
Pa bil su počeli da ih ruse pa se digli zaštititnici pitam se gde su sad
Onda je obustavljeno
Sad vlasnik parcele da dodje i da ogradi
 
1000032150.jpg
 
Pa bil su počeli da ih ruse pa se digli zaštititnici pitam se gde su sad
Onda je obustavljeno
Sad vlasnik parcele da dodje i da ogradi
malo teze. Koliko sam video danas, nece oni nidje jos su i parking zauzeli. Policija nesto dezura i gotovo.
Uzgred u cijem je vlasinistvu parcele?
 

Ogroman požar u centru Beograda: Gori zgrada kod Hrama Svetog​

Kako se navodi na Instagram profilu moj_beo_grad_, veliki požar izbio je u ulici Internacionalnih Brigada na Vračaru.

"Gori nova zgrada u Intenacionalnih brigada koja još uvek nije završena", navodi se u objavi.

Vatrogasci su na terenu.

Kako prenose mediji, na licu mesta nalaze se i četiri ekipe vatrogasaca koji su požar uspešno lokalizovali. Sumnja se da je do požara došlo kada se zapalila izolacija, ali uzrok još nije potvrđen. Nema povređenih.

 
Jel ugašeno nisam znao da se divlje naselje i grand kafa dodiruju
Ватрогасци су дежурали целу ноћ. Не додирују се буквално "Гранд кафа" и то дивље "Антена" нехигијенско насеље. То насеље се додирује са Атланик Групом , а Грандд кафа и Штарк су чланови те групе, а од прошле године и Донкафе. Изгорело је око 300 квадрата Атлантик хале.
Гледам у Николе Добровића, где је нова улица, су се проширили до самог тротоара, за који дан неће моћи да се пролази.
То нехигијенско насеље је ту годинама.
Pa bil su počeli da ih ruse pa se digli zaštititnici pitam se gde su sad
Onda je obustavljeno
Sad vlasnik parcele da dodje i da ogradi
Сад треба да им помогну све оне НВО које их силно подржавају и чувају. Наравно сада их нема нигде, поготово нема "свастике" - Фонд за хуманитарно право.

malo teze. Koliko sam video danas, nece oni nidje jos su i parking zauzeli. Policija nesto dezura i gotovo.
Uzgred u cijem je vlasinistvu parcele?
Ту има више парцела које су заузели, то је градско грађевинско земљиште, значи власник свих парцела је држава, а корисник је министарство одбране.

Нису изгореле све уџерице како је објављено у неким медијима, @Соле је поставио чланак. Изгорело је потпуно седам уџерица. Почела је инече и истрага о узроку пожара, а и оног у ИМТ-у.

Уторак, 06.08.2024. у 12:03, Бранка Васиљевић
На Бежанијској коси
Ватра уништила седам барака
У пожару нико није страдао, а једномесечна беба спасена у последњи час. – Осим ових неусловних објеката, оштећен и оближњи магацин компаније за продају кафе

https://www.politika.rs/scc/clanak/626476/Va-tra-uni-sti-la-se-dam-ba-ra-ka
 

ГОРИ ПОЗНАТА ВИЛА У КРУНСКОЈ УЛИЦИ У БЕОГРАДУ: На терену четири ватрогасне екипе (ВИДЕО)

21. 08. 2024. у 13:25

ВЕЛИКИ пожар избио је у Крунској улици у Београду.​

 
Vrh