Šta je novo?

Projekat X Blok 62 - [ X ]

jlaki

Advanced
Učlanjen(a)
07.03.2007.
Poruke
2.751
Pohvaljen
650
Lokacija
Beograd
Dakle, ispod moje zgrade gradi se ''neshto'' bez ikakve table i reklame i pucam od zhelje da saznam shta cje biti.

Evo fotke:



Nalazi se dakle u 62 bloku, Jurija Gagarina ili Nehruova ulica, nisam siguran.

Da li neko ima ideju o chemu se radi?

Pretrazhivao sam sajt i nisam nashao slichan projekat.

Pozdrav.
 
little lightning":18rf5o57 je napisao(la):
Dakle, ispod moje zgrade gradi se ''neshto'' bez ikakve table i reklame i pucam od zhelje da saznam shta cje biti.
Da li neko ima ideju o chemu se radi?
Pa, dobro bre, prijatelju...Umesto ti nama da daš info. o tom gradilištu 'ispod tvoje zgrade', ti pitaš šta se gradi.?!

Odma idi dole u one kontejnere i traži šefa gradilišta.
Reci mu , pošto nema table, da ti da sve podatke koji treba da budu na tabli.
I ponesi foto-aparat i napravi 10 snimaka sa svih strana i par malo biljih odozgo, pa nam lepo sve to ovde postavi da možemo da objavimo.

PS. -Ovakva pitanja se postavljaju na "Pitanja i odgovori u vezi grada ", pogledaj gore u vrhu.
 
Direkcija je u Nov.2005god. raspisala Konkurs za 'prodaju' na 99god. parcela u bloku 62 i 63 :

"Predmet davanja u zakup je zemljište u državnoj svojini Republike Srbije, na građevinskim parcelama GP19 i GP20 na delu katastarske parcele broj 4700/1 KO Novi Beograd, u okviru centralne lamele Bloka 62 uz Nehruovu ulicu i

na građevinskim parcelama GP34 i GP35 na delu katastarske parcele broj 3347/1 KO Novi Beograd, u okviru centralne lamele Bloka 63 uz Gandijevu ulicu u Novom Beogradu. "

101131agr0.jpg

Prema fotki i planu to bi mogla da bude GP-20, znači P+2, prizemlje i 2 sprata.
Ovde sigurno nije 'divlja gradnja' jer Direkcija traži Idejni projekat u skladu sa uslovima iz Konkursa pre nego potpiše ugovor o 'davanju' parcela.
blok6263abq7.jpg


101132atq2.jpg
 
dragan":112c98t5 je napisao(la):
little lightning":112c98t5 je napisao(la):
Dakle, ispod moje zgrade gradi se ''neshto'' bez ikakve table i reklame i pucam od zhelje da saznam shta cje biti.
Da li neko ima ideju o chemu se radi?
Pa, dobro bre, prijatelju...Umesto ti nama da daš info. o tom gradilištu 'ispod tvoje zgrade', ti pitaš šta se gradi.?!

Odma idi dole u one kontejnere i traži šefa gradilišta.
Reci mu , pošto nema table, da ti da sve podatke koji treba da budu na tabli.
I ponesi foto-aparat i napravi 10 snimaka sa svih strana i par malo biljih odozgo, pa nam lepo sve to ovde postavi da možemo da objavimo.

PS. -Ovakva pitanja se postavljaju na "Pitanja i odgovori u vezi grada ", pogledaj gore u vrhu.
Vidite, ta opcija mi nije pala na pamet... Samo verujem da me ne bi shvatili ozbiljno kada bih postavio bilo kakvo pitanje.

Uzgred, prilozhena slika u prvom postu je uslikana mojim telefonom. Uskoro nabavljam kameru, pa se mozhda i pridruzhim vashem projektu. ;)

Poz.

p.s.: vidim sa prozora da su sada postavili tablu... pre neki dan je stajala prazna tabla. :p
 
A jelte? Pa supep. Tamo ću visiti svaki dan ondak. :)

Evo kako napreduje:

 
Jeste Tehnomarket Evropa, a investitor je Tehnicom - http://www.tehnicom.com/index.htm

Ovo im je 5-6 takav "Tehnomarket Evropa" ... koji je 'rezultat je saradnje kompanije “THNK Group“ i bugarskog partnera “KK Electronics”, a otvaranjem ovakvih objekta proširen je regionalni lanac hipermarketa koji sada uspešno posluje na ukupno dvadeset lokacija u Bugarskoj, Rumuniji, Makedoniji i Srbiji.'
Koncipiran je po ugledu na tipske hipermarkete u svetu. U prodaji se nalazi 6000 artikala najpoznatijih svetskih proizvođača audio/video uređaja, bele tehnike i malih kućnih aparata (Samsung, NEO Aiwa, Whirlpool, Kenwood, Panasonic, Philips, Grundig, Sharp, Jamo, Toshiba, Sony, LG, Yamaha, Pioneer, Thomson, Tefal, Rowenta, Moulinex, Krups, Gorenje, Končar, Bosch, Beko, Favorit).

“Tehnomarket Evropa” kupcima nudi lizing bez učešća na 24 mesečne rate preko TBI Lizinga, kredite do 36 meseci preko Poštanske sedionice, Societte Generale, EFG, Delta, Raiffeisen i Eksim banke, kao i plaćanje kreditnim karticama. Za gotovinsko plaćanje kupcima se odobrava sedam posto popusta. Povodom otvaranja novog objekta, u toku 3 nedelje promotivnog perioda više od 50 artikala nalazi se na na specijalnom sniženju.

Imaju prodaju u : Pariske Komune 16, Ustanička 64a, Požeška 156, Kneza Miloša bb, Vojvode Putnika 2
Možeš da vidiš na njihovm sajtu šta prodaju i cene.....biće ti dobar komšiluk. :)

“Tehnomarket Evropa”
 
Da, da, danas sam prišao pa sam video lepo. Izvinjavam se.

Evo još par fotki.


rhsdfhsfhsdfxj8.jpg


Investitor: T-Property
Izvođač: Tehnicom Construction D.O.O.
Objekat: Poslovni objekat ''Tehnomarket Evropa''
Projekat: Tehnicom Construction D.O.O.
Odgovorni projektant: Ivana Tadić
Početa radova: 1. 12. 2006.
Završetak radova: 30. 6. 2007.
 
Daleko mi je bila lepša ona šumetina ovde i matorci koji se boćaju svaki dan od ovoga.
Evo, nisam morao ni da silazim da bih vam pokazao koliko je gadno.

350qd6r.jpg


o8ti4k.jpg
2rfdel2.jpg
 
A zamisli sad koliko bi bolje izgledalo da se krov napuni zemljom i da se zasadi trava. :D

Baš me interesuje da li je to izvodljivo.

Edit: A i ovo drveće okolo im je nešto zakržljalo.
 
Ili neko cvece, basta.Bilo bi lepo za oci.

Ako nista drugo bar je taj objekat zaposlio vise ljudi.

Stavite ovo u zavrsene objekte.
 
Gradjevina je ruzna ali ne treba preterivati sa prenaseljivanjem :p
 
Vrh