Šta je novo?

Privatni prevoznici

Da se javim ja za 110, na displeju idalje pise Obala Tamisa, tako se i vodi linija, doduse ide do Opova, receno je da Strela nece ostati na toj liniji i da su u toku pregovori sa drugim prevoznicima. U toku ovog meseca se pregovara za drugog, i Strela nece ici vise. Tek ce biti veselo. Lasta je postala malcice ozbiljnija, ubacila je jos jedno vozilo, sora #8088.
Штета, могао је на 581 заједно са Беркхофом...Видимо на примеру 109 и 110 да Стрели није брига за путнике него за лични профит.
 
Заборавио сам овде напоменути да линије 583-588 ради Ластра,а не Ласта.
586 ради Ласта а остале Ластра али то је буквално исто. То је буквално једна фирма. Није се Ластра намерно издвојила него је Ласта почела да шири тржиште и направила Ластру.
 
Штета, могао је на 581 заједно са Беркхофом...Видимо на примеру 109 и 110 да Стрели није брига за путнике него за лични профит.
Добро би било кад би добила Б и Б Линеа пошто им је близу гаража а и не верујем да би скупо наплаћивали карте.
 
586 ради Ласта а остале Ластра али то је буквално исто. То је буквално једна фирма. Није се Ластра намерно издвојила него је Ласта почела да шири тржиште и направила Ластру.
Šta pričaš? Strela je kupila Lastru
 
Šta pričaš? Strela je kupila Lastru
То је било 2002. али опет Ласта и Ластра ускачу једни другима у поласке. Што значи Стрела полако купује Ласту и Ластру. Ластру може да купи али је Ласта велика фирма и тешко. Тренутно сарађују и потпомажу једни друге.
 
То је било 2002. али опет Ласта и Ластра ускачу једни другима у поласке. Што значи Стрела полако купује Ласту и Ластру. Ластру може да купи али је Ласта велика фирма и тешко. Тренутно сарађују и потпомажу једни друге.
Ластра има своје поласке,Ласта своје.
 
Тако је,прво су купили 60% од Ласте,а од пре месец дана власници су још 11% тако да је тренутно Стрела на 71% Ластре.
Да али Ластра се још не зове Стрела. 2002. је имала Ласта 100 посто Ластре.
 
То је било 2002. али опет Ласта и Ластра ускачу једни другима у поласке. Што значи Стрела полако купује Ласту и Ластру. Ластру може да купи али је Ласта велика фирма и тешко. Тренутно сарађују и потпомажу једни друге.
Kupila je i neki procenat u Lasti i u Lastri (većinski vlasnik). Lastra od Streline kupovine ima lošije održavanje. Kakve veze ima što se ne zove Strela. Lastra ima svoj brend tamo, zašto bi Strela to ugasila, njoj je lakše da već ima uglednu firmu. Nemoj da lupaš vise molim te, nemaš ni 16godina osećam.
 
Али ако се код Ласте не одради полазак,не ускаче Ластра на тај полазак на то сам мислио.
Ne uskaču jedna drugoj, to je bilo ranije. Strela je pod lastinim udruženjem uzela 860, koliko puta se desi da je neki kolaps ka Bg i da svi Strelini zaglave u guzvi i da nema busa sat vr. A lastini busevi u Obrenovcu u tom trenutku 10ak slobodnih i ne uskacu. Dok u gradu cim neki privatnik ispadne ili nema da pokrije smene uskoci gsp ili obrnuto.
 
Kupila je i neki procenat u Lasti i u Lastri (većinski vlasnik). Lastra od Streline kupovine ima lošije održavanje. Kakve veze ima što se ne zove Strela. Lastra ima svoj brend tamo, zašto bi Strela to ugasila, njoj je lakše da već ima uglednu firmu. Nemoj da lupaš vise molim te, nemaš ni 16godina osećam.
За ово јеси у праву да има лошије одржавање,више се сада возила кваре него нпр. у периоду пред куповину Ластиних 60%.Али и даље су перфектни са одржавањем полазака,кашњења постоје,има,али не претераних и нису честа кашњења.
 
Da se javim ja za 110, na displeju idalje pise Obala Tamisa, tako se i vodi linija, doduse ide do Opova, receno je da Strela nece ostati na toj liniji i da su u toku pregovori sa drugim prevoznicima. U toku ovog meseca se pregovara za drugog, i Strela nece ici vise. Tek ce biti veselo. Lasta je postala malcice ozbiljnija, ubacila je jos jedno vozilo, sora #8088.

Trenutno od Laste na Banatu, rade oba Solarisa, nisu u zavidnom stanju, Berkhof #9094, I ja mislim 2-3 Sora, kao i #9401 odnosno Temsa Tourmalin. #9303 izgleda vise nije na Banatu. Redovno im menjaju vozila jer crkavaju dosta.
9303 je (očekivano) crkao, kako ja znam od Sorova je jedini redovan 8088 na Banatu, ostali upadaju po potrebi
 
Ima na basovom sajtu i polazak rs, ali su polasci često nepouzdani jer su vozila stara i često crkavaju, što je današnja realnost Laste. Najnovije što ide za Banat su Solarisi koji imaju 13 godina.
 
Hoce li biti 103 od 16 septembra Padinska skela - Zemun(backa) ili nema od toga nista?
Хоће,у уговору постоје 102П,103 и 112,из Секретаријата су рекли до 15.септембра ће се увести,али очигледно ће линије почети са радом 16.9.Искрено посебни поласци ме нервирају,лично мене, једноставно нек 102П буде 113,а не 102П,ал тако је то не питамо се ништа.
 
По тој логици 25П треба да буде 25Л а никакав локал није.
 
По тој логици 25П треба да буде 25Л а никакав локал није.
То би био изузетак за градске линије 15-96 јер словних ознака осим А и Л нема много,али за потезе 100,300,400,500,600,700 без словних ознака.Довољно је што 860 има 24 линија.
 
Vrh