Šta je novo?

Planovi stanova na Novom Beogradu

Izvinjavam se sto opet ozivljavam temu :) jel mozda neko zna gde mogu da pronadjem plan svog stana? U pitanju je zgrada energoprojekta iz 70tih na Paliluli.
U arhivu Beograda je nema tamo drze uglavnom do 1970.te. U registru nepokretnosti nemaju takodje. Da li je neko uopste duzan da ima planove stanova? U mnogim zgradama znam da i predsednici zgrade imaju planove.
 
Možda da pogledaš u Arhivu Jugoslavije na Topčiderskoj zvezdi.
 
Izvinjavam se sto opet ozivljavam temu :) jel mozda neko zna gde mogu da pronadjem plan svog stana? U pitanju je zgrada energoprojekta iz 70tih na Paliluli.
U arhivu Beograda je nema tamo drze uglavnom do 1970.te. U registru nepokretnosti nemaju takodje. Da li je neko uopste duzan da ima planove stanova? U mnogim zgradama znam da i predsednici zgrade imaju planove.
Predlažem da pogledaš i u arhivu grada Beograda na kružnom toku NBG u Palmira Toljatija. Sigurno postoji plan zgrade a možda i plan stanova.
 
Izvinjavam se sto opet ozivljavam temu :) jel mozda neko zna gde mogu da pronadjem plan svog stana? U pitanju je zgrada energoprojekta iz 70tih na Paliluli.
U arhivu Beograda je nema tamo drze uglavnom do 1970.te. U registru nepokretnosti nemaju takodje. Da li je neko uopste duzan da ima planove stanova? U mnogim zgradama znam da i predsednici zgrade imaju planove.
Probaj u opštini.
 
Projekti zgrada do 1972 mislim da je to granična godina čuvaju se u arhivu garaža u toljatijvoj br 1
Ako je kasnije gradjeno onda opstina
A i sam ep bi trebalo da ima plan zgrade
 
Hvala svima na odgovorima, projekat zgrade sa svim stanovima nasao sam u opstini Paliula.
U arhivu na NBG cuvaju samo tacno do 1970. godine.
 
Vrh