Šta je novo?

Park 11 (Energoprojekt)

Нови Београд, ПАРК 11


[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=gXfK0p1QgxY[/youtube]
 
Jeli neko pratio detaljnije ovaj projekat? Zar je moguće da prodaja ide toliko dobro da nemaju uopšte tehnicku specifikaciju projekta :?: kakav je kvalitet gradnje, ENHL projekti su obično skupi, a na granici socijalne gradnje...trenutne cene? Hvala unapred ...
 
U zavisnosti od struktrure i spratnosti, cene za stanove se kreću od 2.400-2.700 eur/m2 bez PDV-a
Cene otvorenih garažnih mesta su 1380 evra po kvadratu sa PDV-om, a velicine su od 12 m2 do 16 m2.
Cene garažnih bokseva su 1500 evra po kvadratu sa PDV-om, a veličine su od 16 m2 do 26 m2.

A kako im ide se vidi sa sajta sta je prodato a sta je slobodno...
 
Hvala! Ja gledao ponovo web site, ali ne vidim ništa oko prodatih stanova... mora da prodaja ide extra čim su tako nonsalantni ...
 
Ja verujem energoprojektu, iako je rukovodeci kadar smenjen inzinjeri nisu, energoprojekt je ozbiljna domaca firma zajedno sa radom, ako nista bolje oni da grade Beograd nego arapi
 
Energoprojekt je sada privatna firma kao i svaka druga i nema nikakve razlike izmedju njih i neke arapske ili ko zna cije, ali cak i da nije privatna firma,kao npr. da danas biramo izmedju i dalje drzavnog mts-a ili telenora,vip-a ...cak sta vise manje su derikoze ovi stranci :D
 
Ne volim taj arapski stav gde guraju svoj novac svuda koji je zaradjen na isti nacin {nafta} i njihova lazna prijateljstva sa drzavama gde se na neku banana drzavu poseru skupim projektom i jos vise izoluju sirotinju
 
Нема видљивих промена, ради се на прозорима и фасади, очигледно:



















 
Deluje lepo ali sam čuo da nepoštuju ugovor i da su najavili kašnjenje od 6 meseci. Neće kupcima da plate penale za kašnjenje, slika i prilika pouzdane kompanije.
 
Pa zbog uvedenog vanrednog stanja, tj vise sile nisu u obavezi da placaju penale u slucaju probijanja roka.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=737169#p737169:q8ofbwub je napisao(la):
shadestudio » Ned Maj 10, 2020 6:03 pm[/url]":q8ofbwub]Pa zbog uvedenog vanrednog stanja, tj vise sile nisu u obavezi da placaju penale u slucaju probijanja roka.
Ovo je informacija od pre vanrednog stanja. A sada je aktuelan rok da se uopšte i ne zna kada će objekat biti završen.
Imaju problem od finasiranja do radne snage.
 
Јуче, неколико слика са задње стране:











.......................................

Овај плац је донедавно служио као неформални паркинг:





Зграда х. Фалкенштајнер је пример добре архитектуре:

 
Dobre ili "dobre?
Falkenštajner mi izgleda ko Klinički centar... sterilno, mami komentar "zar ovo nije moglo bolje?"???
 
Objekat je kudikamo zanimljiviji sa prednje strane dok je ova dvorišna baš kako tvoj komentar kaže :)
 
Kako ide ovo, jeli neko pratio? Prodaja, napredak radova...
 
Vrh