Šta je novo?

Okupljanje Beobuild Forumaša

Steva

Advanced
Učlanjen(a)
08.12.2006.
Poruke
4.297
Pohvaljen
7.177
Šta mislite da uradimo jedno manje okupljanje razgovore o raznim temama kao i da se vidimo uživo :)
A biće verovatno i nekih iznenađenja ;)

Još nema čvrstog termina a isti kao i mesto susreta bi dogovorili u ovom threadu, okvirno bi to bilo u prvoj nedelji avgusta.

Tako.. ko je raspoložen da dođe? svi ste dobrodošli! :vops:
 
Stevo, tu sam! :D Jedini problem je sto imam nekih 5-6 stranaca ovde u prvoj nedelji (i drugoj) avgusta, ali napravicemo neku varijantu, ako vam ne smeta da kresira i moje drustvo koje slavi 5 god mature uwc-ja iz nju meksika u beogradu :)

Sto se mesta tice, ako je dnevna varijanta, preporucujem Zemunski Kej, a za vecernju, tu ima dosta varijanti... i veterana na forumu koji ce znati da preporuce ;)

EDIT: A i ne moraju da kresiraju, mogu da ih posaljem na neki obilazak brodom ili u neku kafanu, to ce ih okupirati par sati...
 
A sta ako vec nekog znam sa foruma aaaaaaa lakse mi je da se krijem :cool:
znaci imamo malu maturu.
 
Znaci niko od vas smrtnika nece (ne sme) da se nadje uzivo?? cccc...ee kakvo je danasnje druzenje... :)
Inache, ajde da se druzimo na facebook-u..to nam je savremeno druzenje :) ...za sad imam samo stevana na fb, a cini mi se da sam negde prepoznala i Ambasadora kod jedne moje drugarice na njenoj strani...mozda gresim, ne znam..
 
ivana-bg":1sp5328g je napisao(la):
Znaci niko od vas smrtnika nece (ne sme) da se nadje uzivo?? cccc...ee kakvo je danasnje druzenje... :)
Inache, ajde da se druzimo na facebook-u..to nam je savremeno druzenje :) ...za sad imam samo stevana na fb, a cini mi se da sam negde prepoznala i Ambasadora kod jedne moje drugarice na njenoj strani...mozda gresim, ne znam..
pa vidjali smo se uživo par puta, ali to je bilo relativno spontano sredjeno preko smsova za 10 min :) Biće organizovanog susreta kada završe toranj na avali.
 
A cekaj, znaci vi se ne dogovarate preko BB, vec imate i tel.razmenjene...auu za sms poruke i tel.nismo imali topic... :D
Dobro, znaci ovaj topic moze da se brise... ;)
Vazi, onda Avala ili USCE Shopping centar u martu :) ili mozda tamo ne leto na neki rostilj...
 
^^ ma ne mora :) ovde ćemo da dogovaramo buduće organizovane susrete!
 
aj da vidimo i to, da nas ne bi sledeci put zaboravili ...cc :)
 
Ko je u BG, mozemo i sad, sto se mene tice, malo opustenija varijanta, da posetimo neko legendarno mesto nocnog zivota grada. :) a moze i kafa preko dana, za vas starije, razumem ja to, spondiloza, isijas... :D
 
Extra ideja to sa vidjanjem na avali pa ako još bude i u restoranu na tornju :)
 
^^ upravo je to i cilj, da se nadjemo na gondoli avalskog tornja kad se završi :) S obzirom da će kasniti biće organizovano prvo negde u gradu pa avala.
 
^^ vidi ga sto izmislja. Sta ti jevropa ucini od coveka ni domace pivo mu nije dovoljno :vops: :cool:
 
psst...to u pregovorima dizem cenu, pa onda kao "pristanem" na dva Lava kao kompromis - nemoj kvaris plan!
 
Pivo pijem samo uvozno da bi bolju mačku upozno.


by RASMC.
 
Ja sam valjda tu u Avgustu, tako da sam za... :kk:
Što se piva tiče, mogu da spremim neko iznenađenje. ;)
 
Супер идеја..могли би да се нађемо одемо на пиво, после прошетамо до зоолошког врта :)
 
...и преселимо их на нову локацију...

ма нећемо да их ослобађамо док им не обезбедимо боље услове за живот.

ја сам за варијанту :violina:
хм...
кад нема смајлија који тамбура...
елем, шта кажете за кафану типа "она а не нека друга"?
 
sve je super, samo da nema tamburasa :vops:
ps.valjda ce da dodju i neke devojkee e e e
 
E pa zavisi da li ste za nocni izlazak ili dnevno okupljanje (kafa, gluposti...)?

Ako ste za nocni, moramo da odaberemo muziku prvo, pa onda sve ostalo. Ja preporucujem Atom (Cara Dusana 13), Coolaresi su subotom uvece, najbolja svirka (i djuska) u gradu trenutno...
 
Vrh