Šta je novo?

Obilaznica oko Beograda - [ Autoput ]

За овај народ могу да кажу било шта...овце ће поверовати!
 
Bez ulaska u detalje: Vijadukt sklonjen podavno, ono drugo kod petlje u selu Rakovica još nije...
 
Pozdrav svima,nova sam na forumu i potrebna mi je pomoć
ako neko ima informaciju o novom Avalskom putu kuda ide.
Hvala unapred!
 
Овако, мада добар део иде кроз тунел
pout.png
 
Gde bih mogla malo jasnije da pogledam?Zanima me konkretno kroz selo Rakovicu kuda prolazi.
 
Hvala Vam puno.

Послато са SM-A405FN помоћу Тапатока
 
Jesam li ja lud ili je stvarno nemoguce skrenuti ka NS iz pravca Metroa i Petlovog Brda?!
 
Još uvek je nemoguće, a tako je poslednjih bar 8 meseci.
Kada se završe radovi na petljama biće, ponovo, moguće priključiti se na obilaznicu u pravcu Ostružnice.

Послато са SM-G991B помоћу Тапатока
 
fino to izgleda
hoce li biti kakvog snimka
slike su super vidi se dobar pomak na petlji bubanj potok na mostu br 13 malo slabije
 
Meni samo nije jasan ovoliki broj petlji, bubanj potok, avalski drum, resnik...sve na par kilometara. Da li je zaista to bilo neophodno?
 
Има ли краја радовима од Остружничког моста до Орловаче и да ли завршен мост коначно?
 
Железник данас, бројимо ситно до отварања. Биће још посла након отварања.
received_483249112916498.jpeg

received_124606339625521.jpeg
 
Одлично....Надам се да је Иван1973 на мост мислио када је написао скоро.... :sesir:
 
Јел им већ прошао и по ко зна који пут продужени рок за отварање до Орловаче?
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=845219#p845219:1u54b3ke je napisao(la):
Niko Kažanegra » Uto Apr 27, 2021 7:47 am[/url]":1u54b3ke]Одлично....Надам се да је Иван1973 на мост мислио када је написао скоро.... :sesir:

Pa tuneli skoro gotovi (vidi se iz abrines-ovog posta iznad) a most posle Orlovače ka Straževici nije gotov...
Ako puste tu ulaz na novu deonicu iz pravca Resnika pre Orlovače,biće prevrtanja (nadam se više ne Pancira), jer će morati da se skreće pod 90*.
Pre skretanja rupa od nezavršenog mosta - vidi Kosmajčevu sliku:
 

Prilozi

  • Orlovaca.jpg
    Orlovaca.jpg
    201,9 KB · Pregleda: 1.488
Не Иване,мислио сам на Остружнички мост, стари на којем је започета реконструкција прошле године,...
 
Vrh