Šta je novo?

Obilaznica oko Beograda - [ Autoput ]

Па ту јој је и место. На гробљу, јер су и аутомобили такви

Sent from my Armor_3 using Tapatalk
 
Шта се дешава са мостом , спојише ли га више?
 
Košava rasterala oblake - jučerašnji snimak Beli potok - Bubanj potok:



Kolega kaže da kinezi ne silaze sa mašina. Već sabajle počinju sa radom.
 
S obzirom da su 15, 16 meseci čekali građevinsku dozvolu. Krenuli su na vreme.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
 
Bravo cika Vlasto! :sesir:
Oni su lagano poceli petlju. To bi mogla biti najveca petlja kod nas ako ce se odatle nastavljati jednog dana i ka Pancevu a dalje i prema Zrenjaninu i Vrscu.
 
Išao sa drugarom na pijacu. Ni on ni ja ništa nismo pazarili, a hteli smo.

Pravo da vam kažem ipak sam zadovoljan, barem sam uradio ove fotke da konkretno vidimo šta se dešava.

:sesir:
 
Još da dodam i ovo - ono što se vidi sa obilaznice je servisni put za gradilište:



Da ne bude zabune.
 
Bubanj potok - današnji snimak sa Sentinela.

Strelicom je obeleženo mesto na nasipu od šljunka/tucanika sa kojeg su napravljeni snimci trupa puta prema Belom potoku:



Može se uočiti da će donji desni ćošak Pijace pasti za otadžbinu.
I na mojim snimcima može se videti o kom je delu pijace reč.
 
Uh, cika Vlasto taj tvoj sentinel bas dobar. Kod mene se nista ne vidi danas. :laugh: :laugh: :laugh:
 
Može li neko da napravi presek šta još sve na obilaznici treba da se uradi? Tražio sam po netu ali nisam našao ništa jasno; sam se nisam vozio ovim nezavršenim delovima već godinama. Malo mi je teže da pratim raspravu jer nemam polaznu tačku.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=681632#p681632:1l1ouarv je napisao(la):
wk_ » 19 Nov 2019 23:28[/url]":1l1ouarv]Može li neko da napravi presek šta još sve na obilaznici treba da se uradi? Tražio sam po netu ali nisam našao ništa jasno; sam se nisam vozio ovim nezavršenim delovima već godinama. Malo mi je teže da pratim raspravu jer nemam polaznu tačku.

Буквално све, прво мост код остружнице да се доврши тј да се отвори и друга трака, онда мислим да је остало још нешто око тунела испод Ресника, одатле малтене мора све, и померање старог пута и бушење тунела итд
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=681632#p681632:2wgvavk2 je napisao(la):
wk_ » 20 Nov 2019, 00:28[/url]":2wgvavk2]Može li neko da napravi presek šta još sve na obilaznici treba da se uradi? Tražio sam po netu ali nisam našao ništa jasno; sam se nisam vozio ovim nezavršenim delovima već godinama. Malo mi je teže da pratim raspravu jer nemam polaznu tačku.

http://beobuild.rs/shared/obilaznica-mapp-01.jpg
 
:vops: Most preko Save,
svi manji segmenti spojeni , preostaje montaža opreme za dizanje na levoj strani mosta i podizanje centralnog segmenta .
Za podizanje će morati da se sačeka mirnije vreme, bez vetra. S obzirom da ulazimo u zimu kada će to biti moguće videćemo :violina:
Pristup mostu završen.
 
Igor je snimao podizanje pretposlednjeg (?) i to je trajalo valjda jedno 12h ?
Neka se javi da me ispravi.
 
Mislim da do proleća i toplog vremena nema ništa.
 
vlasta":2om72un1 je napisao(la):
Igor je snimao podizanje pretposlednjeg (?) i to je trajalo valjda jedno 12h ?
Neka se javi da me ispravi.
Mislim da je duže od 24h, ali neka Igor presudi...

Послато са SM-A202F помоћу Тапатока
 
Vrh