Šta je novo?

Novogradnja Trošarina

VK, Park Vila, Stepina Magnolija, Vojvoda R...sve aktuelne zgrade su 3000 e po k2 plus pdv. Ne znam kakve ce cene bili za godinu, dve ali mene su prijatelji savetovali da ukoliko resimo da kupujemo stan na ovoj lokaciji da ponudimo svoju cifru..pa nek odluce.. 2600-2700 sa pdv je nasa zelja...al to je samo zelja...
 
Gledao sam sve sto si naveo.
Stepina Magnolija (uska ulica, nikako ne bi gledao) - nerealno je da traze 3000 ili navodno 3300 od 1. aprila.

Vozdove Kapije gde sam uzeo, ostalo je navodno jos 4-5 stanova (od ~100), o ceni kako vidim nije bilo price jer ne moraju da spustaju (istu cenu su nam nudili i za kes i za kredit pre vise od pola godine).
 
Mozda ako bude neka nova zgrada u konsiluku, pa da se kupi u sivoj fazi. Nadam se da ce clanovi deliti takve informacije na forumu.
 
Vozdov Kvart, siva je faza (kopaju :) ), cini mi se da je cena ~2600 sa PDV.
 
Dobih ponudu od njih 2680 e, strana ka ulici stanovi 45 m2 su svi prodati ili rezervisani. Strana koja gleda ka Trosarini, ispred nje ce doci jos jedna zgrada. Meni je tu npr interes poslednja 4ta zgrada, koja ce biti u ulici Ljubicice.
Krenuo je projekat Eliksira Vozdovca, poslah email ali nema odgovora...

Inace na oglasu 30 m2 u VK 4000 e m2. :-(
Dakle cekamo....
 
Koliko znam VK idu od 2900 za vece do 3500 za manje stanove kod investitora. Rekose skoro od svakog tipa ostalo po 1-2 stana.
 
Meni na email nisu odgovorili, jedino se informisem ili sa sajta ili iz oglasa. Na tel se ne javljaju. Ali hajd da ne idemo u offtopic. Pisite ako sta bude novo u kraju :)
 
VK su kapije, je li na njih mislite? Meni VK nisu nikada bile opcija tj. u nekom trenutku su prestale da budu opcija kada sam ovde videla koliko ljudi tamo imaju probleme i sa samim naseljem i sa kvalitetom, od prilike nesto poput ZK, dakle otpisane skroz🙂 m-invest mi je interesantan jer ipak dugo postoje, gradili su, ne moze da bude neki totalni krsh, dobre su struktyre za moje potrebe i svidja mi se sto je grejanje na struju ako se ne varam. A i lokacija je ok. Vozdov kvart ima bolju lokaciju i bolju cenu ali su firme nepoznanica.
 
Voždov kvart je jedna od najlošiji lokacija u gradu...
 
Zqr
VK su kapije, je li na njih mislite? Meni VK nisu nikada bile opcija tj. u nekom trenutku su prestale da budu opcija kada sam ovde videla koliko ljudi tamo imaju probleme i sa samim naseljem i sa kvalitetom, od prilike nesto poput ZK, dakle otpisane skroz🙂 m-invest mi je interesantan jer ipak dugo postoje, gradili su, ne moze da bude neki totalni krsh, dobre su struktyre za moje potrebe i svidja mi se sto je grejanje na struju ako se ne varam. A i lokacija je ok. Vozdov kvart ima bolju lokaciju i bolju cenu ali su firme nepoznanica.
Zar nisu rešili probleme u Kapijama, ne vidim više negativne komentare...
 
Slazem se sa tobom za lokaciju, ali cena je tu korektna po meni.
Bice tu 700 stanova, tako da prodavnica ce sigurno da bude.
Kako vidim potez izmedju V Stepe i Kumodraske postaje stambeni.
 
Razviće se tu komercijalni sadržaji kad se useli narod u zgrade, veći je problem infrastrukture. Da li je postojeća infrastruktura dovoljna za novo stanovništvo tog dela?
 
Razviće se tu komercijalni sadržaji kad se useli narod u zgrade, veći je problem infrastrukture. Da li je postojeća infrastruktura dovoljna za novo stanovništvo tog dela?
Upravo to, prazan bulevar sa 2 trake koji se sliva u prenatrpane ulice sa jednom trakom gde su bile gužve i pre 20 godina...
 
Zqr

Zar nisu rešili probleme u Kapijama, ne vidim više negativne komentare...
Već neko vreme se slabo piše na toj temi, nema ni pozitivnih ni negativnih komentara, no ono što je bilo ranije mi je sasvim dovoljno da mi otpadnu kao opcija. Pri time, sada definitivno deo Vojvode Stepe do Trošarine mi je katastrofa, uzan trotora, direktno se izlazi na šine, već sam o tome pisala. Doduše, strana gde su VK je bolja, ali samo kada je starogradnja u pitanju jer su zgrade uvučene, za novogradnju se koliko vidim kopira suprotna strana sa trotoarom širine 1m. A i samo naselje je sada takvih gabarita da deluje skrozo pa zastrašujuće.

Zapravo, sada kada gledam Square 2 i Voždov Kvart mu po po lokaciji dođu na isto ili bar vrlo slično, a što se tiče prodavnica, na pola sata i to peške peške od Kvarta je čitav tržni centar :) (Stadion), u blizini (na 15 min peške) u Lidl, Univer, Idea, DM i Pepco, i to samo ovako koliko mogu na mapi da vidim. Ne znam ljudi na šta ste vi navikli, da li na prodavnice u samoj zgradi, ali ja idem u Lidl i sada a udaljen mi je 15-20 minuta hoda. Za moje potrebe ovo je sasvim dovoljno.

Razviće se tu komercijalni sadržaji kad se useli narod u zgrade, veći je problem infrastrukture. Da li je postojeća infrastruktura dovoljna za novo stanovništvo tog dela?
Vrv ne može, ali tako je koliko vidim skoro pa svuda, mene saobraćaj trenutno ne brine zbog posla, ne znam na šta još misliš pod infrastrukturom? Struja/voda/kanalizacija/internet je valjda na toj lokaciji ok, ne pada mi sada na pamet šta bi još moglo da bude problem, Dom zdravlja na primer, ne znam koliko je gužva tu na Voždovcu? Neka veća pošta da li postoji, jer banke nam sada praktično više i ne trebaju? Koja pijaca je najbliža Trošarini? Volela bih da čujem utiske nekoga ko živi tu duže ili kraće vreme šta mu/joj smeta a šta je dobro, prednosti i mane tog kraja.
 
dobro Jutro,

Posto nisam u BG da li ima nekih novih gradilista ili planova za nove zgrade tu oko Trosarine , a da nisu ; Vozdove Kapije, Park Vila, Vozdov Kvart, Vojvoda Residence, Square 2....
Da li ima koja nova sveza "tabla" :)
 
Pozdrav svima 😊

Da li neko ima informacije o investitoru koji gradi Square 2 u Vojvode Stepe (M-invest)? Oni imaju već dosta projekata iza sebe, ali ni na forumu niti bilo gde drugde ne pronalazim informacije ili utiske o njima (pouzdanost, poštovanje rokova, utisci o prethodnim objektima koje su gradili).

Razmatramo kupovinu stana u objektu Square 2 pa je svaki komentar dobrodošao.

Hvala! 😊
 
Ljudi, znamo li nešto o firmi M-Invest, vidim da oni grade uglavnom tu oko Trošarine? Konkretno me zanima projekat Square 2: https://m-invest.rs/stambeni-objekat-square-2/ ali pošto vidim da je firma sa dužim stažom, bila bih zahvalna ako bi neko ko je od njih kupio stan podelio iskustva, prvenstveno u vezi sa kvalitetom granje ali i ostalim bitnim stvarima (cenama, rokovima, profesionalnosti i slično).

Zanima me još, pod uslovom da radimo od kuće i da nam saobraćajna gužva nije an issue (naročito u špicu:)), kakav je kraj oko Trošarine za život? Meni se taj kraj generalno dopada u smislu infrastrukture i skroz mi odgovara lokacijski, ali realno kroz njega samo prolazim kada god idem na Avalu i sa Avale (što nije retko), nisam nikada živela tu.

Takođe mi je interesantan Voždov Kvart ali on ima svoju temu pa ću tamo o njemu.
Videh da se i ranije potegla ova tema, pa ako ste u međuvremenu nešto saznali javljajte! 😊
 
Vrh