Šta je novo?

Novogodišnji okup forumaša 2015 - Subota 26. decembar u 17h restoran Šumatovac

Datum okupa

  • 26. Decembar (Subota)

    Glasovi: 22 64,7%
  • 27. Decembar (Nedelja)

    Glasovi: 12 35,3%

  • Ukupno glasača
    34
Igor":1lhlaxab je napisao(la):
Izgleda da ce becks provesti radno ovaj vikend ali bi bilo fino neki drugi put da ga opremis da moze da uglanca po koji njegov bus.
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=363755#p363755:1lhlaxab je napisao(la):
Moravac » 22 Dec 2015 04:07 pm[/url]":1lhlaxab]Ako Becks89 bude dolazio, da mu ponesem malo "one" hemije ?
Uopšte nisam video ovo, izvinjavam se što ranije nisam odgovorio. Nadam se pre svega da ste se lepo proveli.
Nažalost, mislim da neću više biti u mogućnosti da radim to što sam radio, sada su uvedene kamere, koje se ujedno mogu iskoristiti kao stvar za šikaniranje vozača zbog toga što sam ja viđen tamo. Od prošlog puta imam još malo i nedavno sam skidao nešto, ali evo ugrađene su kamere izbegavam i da ulazim u vozilu, ne zbog mene, meni ne mogu ništa, nego da ne maltretiraju ljude. Ako dobijem dozvolu od njih, vrlo rado ću nastaviti sa svojim "akcijama" :)
 
Надам се да је постигнут свеобухватни консензус о неопходности изградње кружних токова и денивелисаних раскрсница :kafa:
 
Ništa žensko društvo? Bruka :)

Sent from my P023 using Tapatalk
 
Pa vidis Edite da zensku populaciju na zalost ne zanima mnogo sudbina Beograda.
 
Zanima zanima itekako, stim sto su redje ukljucene u diskusiju.
 
Vrh