Šta je novo?

Neke ideje...

xexe, otom potom, rasprava je za uzivo, pa udri jezik na pricu, ovde samo kao disciplinovano barimo komentare :p , nego samo mi glupo da u 21 veku crkva dominira, eto znaci vernik sam ali sa arxitektonske tacke gledista to mi i cale koji je arxitekta kaze, crkve imaju danas samo znacaj u verskom smislu i kao kulturni spomenik, u arxitekturu poslovnog centra megalopolisa NIKAKO NE SPADAJU a sem toga ima neka crkva katedrala na menxetnu koja je preko 130 metara visoka dakle kao nase usrano usce a nista se ne uklapa u okolinu sa zgradama od 70+ spratova na volstritu, a jos tu su bile u blizini ni km nema pokojne wtc kule koje su bile 410 naspram 130m crkve....a mi jadnici jos pravimo crkvu da nam bude ko beogradjanka, pa onda beogradjanka trebala biti ko sears od 450m jbt, elem u slicnom je crnom stilu tj tamno braon....e a sto spomenux ranije za poslovni centar i CBD beograd to NEMA JADNA LI MU MAJKA, pa i xamburg koji je ravan ko daska samo crkve strce raddisson sas i toranj ipak ima onaj deo gde ima nekoliko od po 20nesto spratova kod barmbeka jbt, namerno nisam xteo da kazem La Defence u parizu ili Embankment i Canary Warf u londonu jer bi reko da su oni mnogo veci od bg, e pa xamburg nije :p inace i rim ima EUR da ne nabrajam, a embankment u londonu je Central Banking District tacnije samo, ali sami i samo za banke, u tom delu ima 0 stanovnika xexe ;) a nasi bi svugde da zavuku po koji stancic ;) e bg to nema a ako oce ce q..ci medju velikim cotyjima mora i to da ima, i to upravo sa ovakvim nekim idejama koje je olako propustio...ovaj tema je za te nove ideje pa zato sad to i kazem da ne skacem s teme na temu :p udavi te ja sad shmeksi nadam se da se ne ljutis? :p
 
predlazem da se otvori poseban racun,na koji bi se dobrovoljno uplatio odredjen iznos pa da se s njim finansira heliokopterski obilazak svih gradilista,pa tako svaka tri meseca. Neko od forumasa ponese dobru kameru,pa dobijemo ekskluzivne fotografije,dosad nevidjene. Zna li ko koliko bi kostala jedna takva voznja,da ne kazem avantura?
 
mrki":2pu9202h je napisao(la):
predlazem da se otvori poseban racun,na koji bi se dobrovoljno uplatio odredjen iznos pa da se s njim finansira heliokopterski obilazak svih gradilista,pa tako svaka tri meseca. Neko od forumasa ponese dobru kameru,pa dobijemo ekskluzivne fotografije,dosad nevidjene. Zna li ko koliko bi kostala jedna takva voznja,da ne kazem avantura?
U razgovoru sa čelnicima Delta Investa smo saznali da jedan obilazak helikopterom košta oko 500 eur, mislim da je to za sat vremena.
 
CrazySerb":3gbmienp je napisao(la):
A koliko bi kostalo onim Husqvarna balonom?
100 eur na sat, ali njega ne možeš da kontrolišeš nego ideš tamo gde te vetar odnese :)
 
Vrh