Šta je novo?

Najveći, najduži, najširi, najviši... Naj-objekti

Archangel

Higher intermediate
Učlanjen(a)
08.04.2009.
Poruke
1.201
Pohvaljen
632
Lokacija
Beograd, Miljakovac
Sad sam gledao slike najširih ulice.. Ono je boles'. A kažu da dnevno prime vozila oko 400 000 možda malo manje... Gazela sa tri trake u jednom smeru pa primi oko 150,000, koliko bi ih primila da tek ima 6-8 traka. Ulica 9 juli u Buenos Airesu, pa neka avenija u Moskvi kao i Autoput u Torontu i PanAmerika.

38686121.jpg

201057121205220150dsc00.jpg

accnbuoensair4.jpg

highway401missqj6.jpg

p1smvi1.jpg

panamerica6gp7gp.jpg
 
Pih, to je jezivo dosadno...
Meni je naj naj naj
Mediji_HAC%201.zimski_san.jpg

ili
20080417lk21gj6.jpg

(sa sckyscrape) A1 kroz Liku.
A može i manja kao ova:
resized_plomin9.jpg

odnosno ovaj mali dole put:
resized_motovun5.jpg

To meni nekako dođe naj, naj, naj, naj.. Što se tiče puteva.. :)

Da, mnogo volim i penjanje na Avalu. Milina za vožnju.
 
Dobro ovo su više ekstremi po brojkama. :D

Ova treća slika... samo kad bi metnuli one ogromne statue iz Gospodara Prstenova na ulazu u zaliv :D
 
Smem li da postavim glupo pitanje - šta vas tačno ''loži'' kod ovakvih tvorevina (slike 2 i 5, recimo)?
 
Zali boze planete sa tolikom kolicinom izduvnih gasova.
 
ne loži nas ništa, nego nam govori da je sve relativno. Kad kažemo da je Beograd zakrčen vozilima, osvrnemo se na druge gradove pa uporedimo :D
 
Sećam se ovog hotela, proglasiše ga za najružniji oblakoder u istoriji čovečanstva i nakon 16 godina stagnacije projekta nastavljena gradnja :) (video am u nekoj temi na beobuildu, najverovatnije eksterijeri, da se spomenuo Ryugyong Hotel)

Trenutno izgleda ovako. On je Naj jer ga ljudi proglasiše za najružnijeg :D mada meni je nekako simpatičan sad zastakljen :lol:

3886438404_b9f4a616ef_o.jpg
 
Archangel":1k866sey je napisao(la):
Sećam se ovog hotela, proglasiše ga za najružniji oblakoder u istoriji čovečanstva i nakon 16 godina stagnacije projekta nastavljena gradnja :) (video am u nekoj temi na beobuildu, najverovatnije eksterijeri, da se spomenuo Ryugyong Hotel)

Trenutno izgleda ovako. On je Naj jer ga ljudi proglasiše za najružnijeg :D mada meni je nekako simpatičan sad zastakljen :lol:
Колико сам схватио, и оно што је саграђено је толико лоше урађено да се не исплати завршавати. Само ми једна ствар није јасна: са којим су они туристима рачунали да ће им хотел бити попуњен? Па то је једна од најизолованијих држава на свету. :kafa:
 
Meni je ta zgrada fascinantna u svakom smislu, i bila je čak i bez stakala. Brutalizam. <3

I video je fantastičan. :D
 
jbt, ne znam kako ce ljudi na zadnjem spratu moci da otvore prozore promaja ima da ih zamrzne.
 
Vrh