Šta je novo?

MPC Navigator 2 - [Poslovni objekat Blok 43 | 49 000 m²]

Ovo krajem mjeseca moze u zavrsene projekte...
 
Због углављивања свих ових пословних зграда су ограничили нови БАС на део блока од УМП до Јурија Гагарина уместо да је са стране Милутина Миланковића.
 
MPC Navigator 2 - Milutina Milankovića
 

Prilozi

  • navigator 2  .jpg
    navigator 2 .jpg
    272,8 KB · Pregleda: 14.708
  • navigator 2.jpg
    navigator 2.jpg
    282,2 KB · Pregleda: 14.709
Mi da smo pametni da sada udarimo konkurentne cene kancelarijskog prostora, privučemo strane kompanije i da postanemo autsorsing centar.
 
Мислите као Индија 2000их, чак и они више неће то да буду, а ми већ јесмо чак држава даје велике субвенције по радном месту и на друге начине тим страним директним инвеститорима.
 
Zdravo svima,

Želeo bih da postavim nekoliko pitanja o stambenom objektu “Square 43”. Pošto sam tek nedavno naišao na Square 43, voleo bih ako bi neko mogao da kaže malo više o samom projektu, i da li je vredno razmišljanja o kupovini stana. Za sada ono što sam pronašao na interentu o projektu se itekako čini primamnjivim, modernim, i kvalitetnim za potencijalnu kupovinu nektetnine.

PS.
Nisam siguran da li je ovo prava tema za Square 43, zato bih molio da me uputite negde drugde ako već postoji diskusija o ovome.
 
SQUARE 43 / NAVIGATOR 2

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=0GvNJR6HeIw[/youtube]
 
IMG_2354.jpg

Još malo pa gotovo. Ovaj zakošeni deo daje zanimljiv odraz plato ispred na fasadi. Šteta što pored zelenila nema i neka fontana.
 
Ovakve zgrade su mi mnogo bolje nego ove do nje, ili ne daj Bože Sirius.
 
Mogli su obnoviti travu izmedju stanice i trotara to je zbog njihovog gradilista urnisano
 
Navigator 2 je praktično završen, a stambena zgrada do njega je u završnoj fazi radova:

Navigaror_2_2020-07-16.jpg
 
Вечерас...
 

Prilozi

  • 01_Блок 43_АГ_2020.jpg
    01_Блок 43_АГ_2020.jpg
    225,9 KB · Pregleda: 4.863
Vrh