Šta je novo?

Moj grad na koji imam pravo

Тражили смо......гледајмо....тј. трпимо...
 
Felix55":ukdcigfz je napisao(la):
Homer Jay":ukdcigfz je napisao(la):
Radnici svakakvih obezbedjenja su najniza vrsta ljudskih bica. Tacka. Ako neko radi u obezbedjenju i ne svidja mu se ova definicija, neka da otkaz, nadje posten posao i ne bruka vise sebe i svoju porodicu.

:shok:
Mali off, ali ovakva konstatacija puna predrasuda ne može da prođe bez replike :)
Homere, Homere, razočara me sad bez potrebe...
Kojom si logikom došao do toga da je posao fizičkog obezbeđenja - nepošten i sramotan posao? Znam ljude koji su nekoliko meseci radili kao obezbeđenje (prodajnog objekta, banke, itd), dok su čekali posao u struci, jer nisu hteli da bleje kod kuće i kukaju kako su bez para, poput nekih drugih...
Nešto nemam utisak da su tokom tih meseci bili "najniza vrsta ljudskih bica", niti da su "brukali" bilo koga, naprotiv smatrani su vrednim ljudima koji ne žele da finansijski zavise od bilo koga i koji ne beže od posla, čak i kad je teško naći posao u struci :rolleyes:



@Felix55
naravno + 1 :)

@Homere, Homere, kao jedan od najsvetlijih bisera BB
sad napravio hm . . . pročitaj šta si napisao

U našem gradu prvenstveno domorodac bi trebao da imam pravo
da radi posao za koj se školovao i koj voli
nažalost
prednost uvek imaju oni drugi ,, tako ti tvoga zaposli moga... ,, :rant: :shok: :rant:
i tako do mojega. . . ma. . . Felix55 je to lepo objasnio . . . .
i eto BGdu. . . . moj grad izgovara svako. . . i tako je postao svačiji
a večina se onda ponaša i radi ko da je ničiji . . . . .
 
Ja sam skoro imao susret sa obezbeđenjem na Kališu. Sa ortacima sam slavio kraj ispitnih rokova, i upis druge godine na budžet, tako da smo bili malo pripiti, a neko i malo više. Čovek iz obezbeđenja nam ništa loše nije rekao, pitao je jel smo dobro, popričali smo, video je da ništa ne lomimo i slično, pomogao nam je da pozovemo taksi i to. Tako da verujem da ljudi koji rade obezbeđenje javnih mesta, će uglavnom raditi svoj posao, i neće vas dirati u koliko to nije potrebno. OSIM kada su u pitanju retardirana naređenja njihovih šefova poput tog o zabrani snimanja na tvrđavi. Meni je drago kada vidim strance u Beogradu, ovo što su snimali ovo dvoje mladih gleda hiljade ljudi na jutjubu, umesto da nam bude drago što dobijamo reklamu za džabe, mi se brinemo ko da oni snimaju da bi nam tokom jedne maglovite noći odneli Kalemegdan.

Što se tiče podetinjavanja na igralištima, pa ko to ne voli? :) Ali u potpunosti razumem radnike obezbeđenja, ne mogu oni da razmišljaju da li ćete vi to slomiti slučajno ili namerno, a nikom nije u interesu da igrališta budu uništena. Tako da vam želim da sledeći put ne sretnete obezbeđenje kada se klackate ili ljuljate.

Ja sam odrastao na periferiji pa možda zbog toga imam drugačiji pogled na stvari, ali mislim da onaj ko želi da živi u centru treba da trpi grad koji živi noću. Takođe mislim da može da se nađe neki kompromis između stanovnika i ugostiteljskih objekata i njihovih posetilaca. O besmislenosti zabrane prodaje alkohola 22h-6h ne treba ni govoriti.
 
Vrh