Šta je novo?

LEGALIZACIJA bespravnih objekata

Pa tako se pričaaa…nije problem znam jednog agenta za nekretnine on mi reče ako hoćeš za dan 500 dva tei 300 400 200 zavisi koliko ti je hitno ja gledam ne verujem ,ako ti stvarno treba pusticu mu poruku samo da nadjem njegov broj …i mogu da ga pitam
 
Izviji,ali za legalizaciju se davalo mito da se ubrza proces sad sa obzirom da je stala divlja gradnja stala je i legalizacija objekata,ovo na šta sam mislio je na uknjizenje nekretnine sa čistim papirima
 
Izviji,ali za legalizaciju se davalo mito da se ubrza proces sad sa obzirom da je stala divlja gradnja stala je i legalizacija objekata,ovo na šta sam mislio je na uknjizenje nekretnine sa čistim papirima
Како мислиш стала је дивља градња? Гледао сам за неколико градилишта у мојем месту и за већину нисам нашао грађевинску дозволу.
 
Како мислиш стала је дивља градња? Гледао сам за неколико градилишта у мојем месту и за већину нисам нашао грађевинску дозволу.
Gde? Aj bas slikaj,pa stala je više nema zgrada bez gradjevinska dozvole,nisma računao lica koji su gradili kuće
 
Ima i zgrada čak se u oglasima prodaju stanovi npr na banovom brdu ...
 
Pa sad vataju period kad su izbori pa nema inspekcije na terenu
 
Vrh