Šta je novo?

"Kvart64" [Stambeno Poslovni Kompleks | 60.598,60 m2 ]

Extroniks

Intermediate
Učlanjen(a)
05.04.2024.
Poruke
367
Pohvaljen
1.066
Gradjevinsko Preduzece Greda Valjevo gradi stambeno poslovni kompleks na parecli 2906/21 u opstini Novi Beograd.
Investitori su Greda Valjevo i Grand Star D.O.O.

greda_render_01.png

3D-FASADA-1-1536x978.png


Urbanisticki plan:
https://www.beograd.rs/images/file/971b8684b048c360cd715a7e367560f9_3538310648.zip

Lokacija se nalazi nadomak IMT-a, izmedju projekata Airport Garden / Terminal 10 residences (Mazda dipem novogradnja) i buduceg Green Line IMT projekta.

Faza je predvidjena u 3 faze, prva faza obuhvata lamele A i B:
https://www.greda-gp.com/stanovi/bgstanovi/beograd-stanovi-u-izgradnji/dorda-stanojevica-br-47
https://www.greda-gp.com/stanovi/bgstanovi/beograd-stanovi-u-izgradnji/dorda-stanojevica-br-47

I rok izgradnje je do 31.07.2025.

Lokacijski uslovi:
ROP-BGDU-18800-LOC-1/2023, IX-20 бр.
350-1210/2023 од 28.07.2023. године на кат. парцели 2906/21 КО Нови Београд
предвиђена изградња стамбено-пословног комплекса БРГП 60.598,60М2, од чега
надземне БРГП 40.393,20м2 који се састоји од четири стамбено-пословна објекта,
спратности 2По+Пр+6+Пс : објекта 1 (ламела А и Б), објекта 2(ламела Ц), објекта 3
(ламела Д) и објекта 4 (ламела Е И Ф), са укупно 478 стамбених јединица, 23 локала и 579
паркинг места у подземној гаражи од чега су 33 паркинг места за особе са посебним
потребама, чија реализација је планирана у 3 фазе.

Gradjevinska dozvola za fazu 1:
ROP-BGDU-18800-CPIH-3/2023 IX- 20 број 351-407/2023 од 30.10.2023. године, правоснажна 03.11.2023. године.

IMG-20240529-WA0021.jpg
 
Urbanisticka lokacija u odnosu na druge projekte i buduce ulice:

urb_plan_gread.jpg


Materijalizacija:
greda_materijali.JPEG


Renderi materijalizacije:
greda_materijali_01.JPEG

greda_materjali_02.JPEG


Opis materijalizacije u prilogu.
 

Prilozi

  • OPREMLJENOST ZA Novi Beograd NOVO.pdf
    46,6 KB · Pregleda: 160
jel bi ocekviali da u ovoj materijalizaciji kazu nesto dodatno za zvucnu izolaciju? posto ovo sto ja citam deluje mi da nema nista? (pitam laicki ofc)
 
jel bi ocekviali da u ovoj materijalizaciji kazu nesto dodatno za zvucnu izolaciju? posto ovo sto ja citam deluje mi da nema nista? (pitam laicki ofc)
Raspitao sam se i o tome naravno :D

1. Zidovi stan/stan: tip zida i izolacije- (Fono blok d=25cm, obostrano malterisan mlaterom d=2cm.

2. Zidov stan/hodnik: tip zida i izolacije (Fono blok d=25cm, obostrano malterisan mlaterom d=2cm. ili armirano betonski zid sa jedne strane malterisan malterom d=2cm,a sa strane od hodnoka obložen kamenom vunom d=5cm i gipskartonskom pl.d=1,25mm.)

3. Izolacije postavljene za plafon i pod sto se tice temperature i zvuka (slojevi u međuspratnoj konstrukciju su: troslojni parket 1,6mm, cem,košuljica 5cm, termostilen folija, tvrdopresovani stiropot d=3cm, armiranobet, ploča, malter 2cm • MKS 12, U = 0,242 W/m2K, Ti = 20,0 °C )

1. Da li je parket dvoslojni ili troslojni ( parket je troslojni 1,6mm.)

4. Ako postoje informacije o fasadnoj stolariji sto se tice koeficijenta prolaska toplote (W/m2k). ( kojeficijent prolaska toplote za prozore je 1,50W/m2k. Srdacan pozdrav
 
Odlicna je cena za tu lokaciju, airport garden su meni rekli 3600 + pdv za dvosobni. Kolika kvadratura je 3000+pdv?
 
Interesantno je što stoji u UP da je Investitor Primo Imobiliare, da su računi u addico banci u blokadi, a da je direktor 1999. godiste. Svaka čast majstore kad si sa 25 godina već postao i direktor i investitor.
 
Poslednja izmena:
cemu to zagledanje u bilanse firme i ostalo...samo mracis....:ROFLMAO::coffee:
 
  • Sviđa mi se
Reagovanja: f_f
Interesantno je što stoji u UP da je Investitor Primo Imobiliare, da su računi u addico banci u blokadi, a da je direktor 1999. godiste. Svaka čast majstore kad si sa 25 godina već postao i direktor i investitor.
Koliko ja znam, originalni UP i izgled projekta su promenjeni, cak se i projekat ne zove primo imobiliare.

Investitor je Greda i Grand Star, nema vise Primo Imobiliare nista sa projektom koliko ja znam.

Zar nije te placeve dobila Karićeva firma? Ili su to neki drugi u okolini
Placevi preko puta airport gardena prema rodi (fakticki izmedju rode i AG su dobili karici/rusi koliko ja znam).
 
Pozdrav svima,
@Extroniks da li ste samo dobili slike materijalizacije ili se mogu videti uzivo u Gredinim kancelarijama? Nisu mi jos uvek javili da moze licno da se pogleda.
Slike koje sam okacio sam licno slikao u njihovoj kancelariji u Vojislava Ilica.
Ako im pisete na email, nisu bas azurni, znaju da ne odgovore po par dana ili da im se zaturi email pa ni ne odgovore, najvise sam imao srece sa telefonom.
 
Zna li se visina zgrade, pošto mi deluje da će biti niža od Mazdine buduce zgrade i Airport gardena? Razmišljam o kupovini stana na povučenom spratu, I deluje mi da će izgubiti pogled...
 
I dale vazi ta cena za garanzna mesta, minimalna kvadratura po mestu je 12.5m. Nama su za cetvorosobni stan 118m2 na IV spartu rekli 2800e/m2+ pdv.
Sa obzirom na lokaciju i buduci potencijal bloka kada se izgradi IMT po meni skroz korektna cena po meni, posebno kada postoje starogradnje u skoro istoj ceni na NBGD.

Trebalo bi uskoro da okacim sveze slike, mrsko mi da se prosetam po ovim vrucinama :)
 
Vrh