Šta je novo?

Konjanici i zaprežna vozila u drumskom saobraćaju

Jesi jedva dočekao ili si šokiran? Šta se radi u Donbasu za to vreme?

Inače slam može da se dismantle ako ponudiš odgovarajući smeštaj... a to je više od kontejnera... a ljudi bi onda rekli a što meni grad ne da stan i tako u krug...
 
Само сам навео пример где је закон државе испред конвенције о правима рома.
 
Као што се толерише и нпр. да деца предшколског узраста просе између аутомобила који чекају на Аутокоманди, технички гледано прелазе улицу где није дозвољено.

Bogami, postadoše agresivni te sada kradu telefone od trudnih žena, a po potrebi ih i fizički napadaju.
 
Svet je surov i nepravedan za provincijalce, gojazne, Rome i pedere. 😔 ...i to će tako zauvek ostati.
 
EU lljudska prava 😂
Svako dete rodjeno na necijoj teriitoriji ima prava na to drzavljanstvo.
Video sam mnogooo deportovaniih avionima za Bgd mladih roma bez icega koj su rodjeni u Svapskoj pricaju Svapski a ne znaju Srpski.
Svabe im kupovale putne listove a dkp a on im ih izdavao na casnu rec samo da se ocistii Svabska od njiih. Eto sad im doslii ovii migranti.
Di su ta EU prava Sto tamo ne voze zaprege i ,,amfibije,, po ulicama
Mani me takvih usmeravanja
Nego hajde da nasi nadlezni pocnu da postupaju po postojecim zakonima jednako prema svima ilii da i mi skarabudjeniim amfiibijama i zapregama jezdimo slobodno ko i oni po Bg ulicama
 
Napisah da je svet surov za Rome... A i Nemci su deo sveta... i Francuzi kako je Došljak lepo primetio i Srbi, kako sam ja primetio... Dakle, slažemo se...
 
Данашња-25.03.2024., Омладинских бригада, ђиха,ђиха, све четири круте,.....

IMG_20240325_123130_resized_20240325_014209230.jpg
 
Vrh