Šta je novo?

Kneza Miloša Residence

Da li neko zna koja je cena kvadrata u ovoj fazi i koliko je ostalo slobodnih stanova i garažnih mesta?
 
Zar ne rekoše davno da je sve rasprodato?
 
Daa vecina je prodata, malih stanova nesto mozda ima ako je neko u Bg neka zakaze sastanak ali mislim da su veci ostali pa ako imas dubok dzep izvoli lokacija je izuzetna, ja ako prodam moj znam sta cu :))
 
A jesu dizali cenu kvadrata u odnosu na ono što je bilo napisano na ovoj temi?
 
Koliko mi je poznato do sad ne mada mislim da hoce kad se gradnja ubrza i kan izadju sa spratovima
Hvala na info za rekonstrukciju Kneza Miloša zna li se rok zavrsetka radova te ulice? :sesir: :sesir: :sesir:
 
Juče sam prolazio kroz Kneza Miloša - krenuli su u visinu. Nažalost nisam uspeo da slikam.
 
Da sve izgleda ide po planu, odaje utisak da je ovo jedan od najboljih projekata trenutno.
 
Videcemo kako ce uraditi front ka Knezu Milosu, meni licno bitnije od svega ostalog.
 
Pa tu stranu ce uraditi odlicno ja se vise brinem Za stranu Prema sarajevskoj ili ove bocne prema unutrasnjosti :dil:
 
Od svega po malo

ecc59d828d2458c7296c8bf4c4c3bc42-full.jpg
 
po projektu bi trebala da bude nova-stara fasada i izgled zgrade ka Kneza Miloša, kao što je nekad bila stara američka ambasada.
 
iz sarajevske je ulaz u garaže, uz neku prodavnicu iz već poznatih lanaca, pored.
iz vojvode milenka ima u sredini zgrade, otprilike, atrijum sa nekim kao parkićem, koliko se sećam. ili kao neki mali trg sa nešto zelenila.
ne mogu da se setim da li je i neko dečje igralište.
 
Nema dečijeg igrališta u atrijumu, niti parkića. Predvidjen je po projektu samo uredjeni plato.
 
Super. Koliko može da vredi kvm kad se završi zgrada?
 
Pa zavisi od vise faktora :laugh: koliko bude stanova na prodaju od drugih projekata ali jedno je neminovno isbod 3000€ nece bit.
Ako bw prodaje one male stanove za toliko sad, moraju i vise :grand:
 
Ovo nisam znao cafea i restorana u atrjumu a dolazak imucnih ce samo naterati cene na skok tako da ce ovi manji stanovi kad ih bude u prodaje kostati i po 4000 :kafa:
A ja dok prodam svoj, sve u kmr ode gore ili prodato ali dobro nije mi prvi put da nesto propustim :bash:
 
Mene bi i 3500 €/m2 zadovoljilo da zaradim na razlici
 
Београд, Кнеза Милоша Residence


[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=b_QawKnI3so[/youtube]
 
Vrh