Šta je novo?

King's Circle Residences [Stambeni kompleks | 48 000 m²]

Ako zgrada ostaje, na šta tačno će onda da gledaju ovi prozori ka NBS? U zid?
I kako mogu na rendermia onda da prikazuju ovo? Ako ta zgrada zaista ostaje, ovo je čista obmana, laž, zar ne postoji neki zakon koji to reguliše?


1697291128845.png
 
Закон о заштити потрошача треба генерално изменити и проширити да укључује обмане по питању градње, посебно у случајевима када је рендер лажан као у овом случају. Онда би купци могли да туже инвеститора и наплате му дебелу одштету
 
Ono djubre od zgrade do NBS na Slaviji ostaje... neverovatno!
Izgleda da vec rade zastitu temeljne jame pored te zgrade
Ne budi naivan. Satro ce da sredjuju pa ce fingirati neko sranje kad budu radili iskop. Pa kompenzacija u kvadratima ili kes.
 
Pa nama tadašnji PPV pokazivao lažnu maketu BW koju su odma sutra prepravljali, a da neko kazni njih što se na renderu ne vidi neka pored zgrada.
 
Краљево двориште

Земљани и припремни радови, утврђивање непорушене нове зграде, бушење ...

















Овај песак с, чини ми се, оштећеним тротоаром испод, мора да се заобиђе, не може се ходати преко њега:















.... ....
Нова зграда у Бул. ослобођења:
 
Poslednja izmena:
Ma gde će da ostane ta starudija, ne ložite se.. ovi će papreno da plate kvadrate u novoj zgradi, a onda će da gledaju u taj krš, nema od toga ništa.
 
Нашминкаће ту преосталу зграду ка Славији и то ће бити то.
 
Živimo u najboljem od svih mogućih svetova i najružnijem od svih mogućih Beograda.
 
Hahahaha, ovo je super🙂 inace, ono sto sam ja nacula ali ne znam koliko je tacno (mada ne bi me cudilo da jeste jer je potpuno nebulozno ostaviti tu zgradu koja samo sto se ne raspadne) jeste da je investitoru bilo "preskupo" da i tu zgradu rusi jer bi onda valjda svim tim ljudima trebalo obezbediti stanove u novim kompleksu i placati stanarine dok se ne izgradi. Ako jos neko ima neku insajdersku info neka javi. Ne znam samo kako misle da prodaju te stanove koji gledaju na nju.
 
to talno je moderno macko. mnogo mi se svidja macko, matere mi.
pa neminovani graCki funkciJoner ce dobiti kovertu, grad ce srediti fasadu te rupe i bice mikrokosmos makrokosmosa nase zivotne price ''spolja gladac, iznutra jadac''.
 
Hahahaha, ovo je super🙂 inace, ono sto sam ja nacula ali ne znam koliko je tacno (mada ne bi me cudilo da jeste jer je potpuno nebulozno ostaviti tu zgradu koja samo sto se ne raspadne) jeste da je investitoru bilo "preskupo" da i tu zgradu rusi jer bi onda valjda svim tim ljudima trebalo obezbediti stanove u novim kompleksu i placati stanarine dok se ne izgradi. Ako jos neko ima neku insajdersku info neka javi. Ne znam samo kako misle da prodaju te stanove koji gledaju na nju.
Već prodali, sad im svejedno.
 
Мислите да је тешко да та предратна усамљеница добије хаљину од алу панела веселих боја, ред цеви и ред стакла?
 
Ma nemam pojma, ovo je nešto što sam čula a meni deluje realno jer nema nikakvog smisla da tu je(a)dnu zgradu tako ostavi, naročito ako je već prodao sve stanove koji gledaju na nju. Moguće da će fasadu srediti.
 
Vrh