Šta je novo?

Kapija Vracara

Prema ostaloj novogradnji u Beogradu ovo je sasvim ok. Pogledajte samo preko puta Marmil Land, ili BnV demitare koje se prodaju po duplo većoj ceni, A blok koji izgleda kao nadogradnja...
Mada ulica jeste preopterecena i trebali su se više odmaketi. Meni je Južni bulevar najbliža veza sa autoputom, ali ujedno i najsporija. Svako jutro je kolona od Maksima Gorkog sve do autoputa mic po mic.
 
Ovo sasvim dobro izgleda samo što se nastavlja tradicija sa klimama to ne bi trebalo. Ružan mi je ovaj natpis univereksporta jako se nameće moglo je to lepše.
A Marmil Land je odvratan kompleks ne bih tamo kupio stan nikada.
 
250 stanova ima 2 izlaza iz garaža. Pretpostavlja da će i univer koristiti istu garažu. Jadni ljudi...

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk
 
Kapija Vračara danas. :)

qq4xlg.jpg


vz99p1.jpg


5lean8.jpg


2n650gj.jpg


4t3git.jpg


Sa druge strane.

11qpqiv.jpg


2moqyyc.jpg


8zfg3n.jpg


25tu4x2.jpg


2agqnpu.jpg


ibz8l4.jpg


ruvegz.jpg


2pytfew.jpg
 
Da li je moguce da je na ovoliko mnogo stanova, stanarima dato ovolicko malo zelenila i javnih povrsina?
 
Nije dato stanarima ništa jer kondominijum nije zatvoren. Ima i slučajeva gde nema nijedno drvo po zgradi, a ovde ima čak 1 drvo i 2 žbuna.

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk
 
Strasno je sta se urbanizmom dozvoljava u zadnje vreme u BG, odnosi zauzetosti parcele stambenim prostorom i zelenih povrsina teze maltene 0 :(
 
Postovani korisnici foruma, da li neko ima neku preporuku za novogradnju na Lekinom Brdu osim Kapija Vracara?
Na zalost za Kapije Vracara sam zestoko zakaznio za ono sto me interesuje....
 
Има у Рада Неимара пар добрих новијих зграда једна чак има и базен.
 
:idea:
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=624625#p624625:6e1r7geq je napisao(la):
Prcha » 23 May 2019 09:05 pm[/url]":6e1r7geq]Da li je moguce da je na ovoliko mnogo stanova, stanarima dato ovolicko malo zelenila i javnih povrsina?

Katastrofazajedno sa celom ulicom... tuzni bulevar sa sve kondilomijumom.. oksimoron..
 
Отприлике ће на крају најхуманији и најфункционалнији делови Јужног булевара бити онај низ солитера са леве стране од Аутокоманде до Максима Горког. У горњем делу ситуацију вади само парк у Шуматовачкој код школе Краљ Петар Други, мада је и он одвојен од самог булевара школским теренима, балономза фудбал, кафаницом и низом радионица за аутомобиле.
 
Mrvica011":3j5nip76 je napisao(la):
Postovani korisnici foruma, da li neko ima neku preporuku za novogradnju na Lekinom Brdu osim Kapija Vracara?
Na zalost za Kapije Vracara sam zestoko zakaznio za ono sto me interesuje....
Koje su cene ili kolike su bile za to što je prošlo?

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk
 
od 1700+pdv vise/manje do 2000e plus pdv vise/manje, zavisno od polozaja stana i sprata. Bila je skoro neka akcija, ostalo je dosta neprodatih trosobnih stanova pa su cene isle i na 1700 pre dva, tri meseca. Sada verujem da je sve otislo po tim cenama tako da ispod 1900-2000e nista.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=624731#p624731:1zdl7af4 je napisao(la):
Mrvica011 » Pet Maj 24, 2019 1:48 pm[/url]":1zdl7af4]Postovani korisnici foruma, da li neko ima neku preporuku za novogradnju na Lekinom Brdu osim Kapija Vracara?
Na zalost za Kapije Vracara sam zestoko zakaznio za ono sto me interesuje....

Merin Hill. Mislim da je u svakom smislu daleko ispred Kapija Vračara.
 
Zna li neko nešto da kaže o tome kakva je zvučna izolacija u Kapijama Vračara?
 
Šta je ovo? Da li je moguće da neko nadziđuje penthaus? Pa, kako!?
2250da82400233a676ccac03aeb90556.jpg
85b5587294d919068ed1bb221bf6fa15.jpg


Sent from my STF-L09 using Tapatalk
 
Meni je šokantnije što nema otpora od strane stanara ili investitora ipak je ovo viša klasa stanovanja. Kao da se sad dogradjuje Central Garden ili Kneza Miloša Residence.
 
Lokacija jeste blizu centru ali mi je veoma neprijatna i natučena, u ulici iza bloka praktično nema ni trotoara. Baš baš natučeni m2 na silu.

A nije mi jasno čemu služe one tople veze iznad slobodnog prostora na prvom spratu
 
Vrh